Dlaczego marzą papuga?

my często zadają pytania na temat tego, co to znaczy, że albo ten przedmiot (zjawisko, istota, i tak dalej), który ukazał się nam we śnie. Dziś porozmawiajmy o tym, co śni papugę.


Parrot symbolizuje frywolny stosunek do ważnych rozmów biznesowych, pusty, nieszczerości. Prisno ptak zwiastuje kłopoty, mechaniczne i bezmyślnie powtórzeń tych samych absurdalnych opowiadań. Ale to jest to znak, że wciąż jest w twoich rękach, a jeśli zmieni swoje nastawienie do sytuacji i nie otwierać swoje plany wobec obcych, można go poprawić.

Marzyć o papugą że krzyczy głośno i atakują cię – do kłótni z ukochaną osobą. Zębami Parrot – plotki o tobie. Jeśli papuga jest cichy – znajdziesz długi zastój w bieżącym kłótni.

Parrot w zoo normalnie marzenie, aby poznać człowieka, który będzie odgrywać ważną rolę w życiu, to będzie w stanie przeforsować przyjęcie ważnych decyzji dla Ciebie.

Jeśli marzysz, że można zobaczyć cyrk z papug, to trzeba być ostrożnym i nie ufaj każdemu, na swoją prostotę chcą wziąć nieprzyzwoitych ludzi.

Dlaczego marzą papugą w klatce? Ten sen zwykle wskazuje na problem w relacjach osobistych, które powstały pod wpływem z zewnątrz. Może to być wynikiem pewnego rodzaju niedopowiedzenia, ukrywanie faktów, informacji. Zawsze należy porozmawiać z połowy, aby dowiedzieć się wszystkiego. Jeśli wizja czyścić klatkę z papugą, nie wierzę w to obiecuję ci – zostaniesz oszukany.

Jeśli miał papugę, które można nauczyć się mówić, to może oznaczać w przyszłości kłopotów. Jeśli jesteś w śnie karmione papugi, twój przyszły małżonek (małżonka) będzie człowiek, który uwielbia rozsiewania plotek i spekulacji.

Parrot że spożywa się we śnie – dobry znak, mówi, że jego plan się spełni.

Musisz wiedzieć, co śni papugę, która leci w całym pomieszczeniu. Zwykle zwiastuje otrzymać z zagranicy długo oczekiwane nowości. Jeśli ptaki latające w środowisku naturalnym, czekasz na niebezpieczeństwo – wróg może spowodować kłopoty.

Bardzo chore lub martwe papuga we śnie zwiastuje utratę bliskich przyjaciół. Jeśli miał papugę w kolorze czarnym, oznacza to, że czeka Cię w żałobie. Mimo, że sen ma inne znaczenie, może nieść pozytywną interpretację wskazują, że będziesz w stanie pokonać wrogów. Biały Parrot zawsze zwiastuje dobre duchy, wesoły nastrój.

Budgie we śnie ostrzega, że zaufanie to bardzo wrażliwy osobisty sekret, a staniesz się jego niezawodny kustosz. Jeśli jesteś zainteresowany, co sny papuga w eleganckim wielobarwnej upierzenia, mówi o swoich błędach z przeszłości, które zostały utracone zaufanie ludzi, z którymi był to częstą przyczyną. Sen zapowiada swoje starania, aby poprawić błędy.

Jeśli dużo papug wokół ciebie marzyłeś, to jest jasne dowody swojej ekscentryczności i inteligencji, a także zdolność do wyróżniać się z tłumu, a tym samym świadczy o wielkiej liczbie zazdrosny. Ten sen może być ostrzeżenie o złych wzorów przeciwko tobie. Jeśli zamierzasz się przeprowadzić do innego kraju, sen z stado papug może zapowiadać szczęśliwe i udane życie na emigracji, gdzie prawdopodobnie będzie w stanie osiągnąć wielki sukces.

Dlaczego marzą papugą, który powtarza swoje słowa? Sen oznacza, że ktoś wykorzystuje swoją pracę Mercantile celom.

Jeśli ptak miał sen o młodej kobiety, dla niej, oznacza to, że młody człowiek, z którym spotyka się, myśleć źle o jej charakterze.

Dlaczego marzą papuga w bujnej, jasnym upierzeniu, siedząc na gałęzi? On może ostrzec o zmianie osoby, które całkowicie zaufanie.

Ptak, który uporczywie próbuje coś zrobić wrażenie cię we śnie, najprawdopodobniej, proponuje wyjście z sytuacji, staraj się zapamiętać jej słowa.