83 Shares 3827 views

Gdzie pójść z dzieckiem w Adler? Aquapark "Amfibius". „Wody” delfinarium. Adler Park Kultury i Wypoczynku

Reszta w domu staje się coraz bardziej popularne, zwłaszcza dla par z dziećmi. A odległość do ośrodka znajduje się bliżej, można zrelaksować się nie gorzej niż podróżowanie za granicę. Bardzo popularny wśród rosyjskich turystów cieszą miasto Soczi. W tym artykule, po prostu mówić o tym ośrodku, ale raczej jedną z jego dzielnic. Przede wszystkim jesteśmy zainteresowani odpowiedzią na pytanie, gdzie się udać z dzieckiem w Adler.


Trochę o lokalizacji

Adler jest mieszkaniowej dzielnicy Soczi, który znajduje się 24 km od centrum miasta. To miejsce można nazwać pełnoprawnym część wypoczynkową ośrodek, ponieważ jest to najbardziej na południe i najcieplejsza część Rosji. Nie zapominaj, że Soczi jest bardzo popularny wśród turystów z początku 20 wieku. To jest całkowicie ze względu na fakt, że sezon pływacki tutaj rozpoczyna się w maju i kończy w listopadzie. Od grudnia do kwietnia jest uważane za zimą, ale według standardów klimatu Rosyjskiej, to można nazwać bardzo ciepły wiosenny. Jeśli chodzi o hobby, rozrywka partii Adler. To będzie coś do zrobienia zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Adler wśród innych ośrodków ma kilka ważnych zalet:

  • piękne plaże;
  • czyste morze;
  • ogromna liczba hoteli, które oferują szeroki zakres usług w bardzo rozsądnych cenach;
  • Dostępność – w mieście można łatwo dojechać pociągiem lub samolotem z niemal każdej części Rosji;
  • Sam ośrodek oferuje szeroką gamę środków transportu publicznego, który może dotrzeć nawet do najbardziej odległych miejsc;
  • Adler ogromna liczba atrakcji, jak również zaplecze rekreacyjne, począwszy od kawiarni, a skończywszy na parku wodnego.

Dla turystów Adler jest otwarty przez cały rok, chociaż, oczywiście, w letnim napływem odwiedzających jest najwyższa. Więc, gdzie najlepiej udać się do ośrodka, jeśli się z dzieckiem?

Aquapark „Amfibius”

Jest on położony na terenie hotelu „Wiosna”, prawie w centrum Adler. Jedynym negatywnym – park wodny znajduje się na otwartym powietrzu, więc to działa tylko w ciepłym sezonie, czyli od czerwca do października. Square jest dwa hektary, jest umieszczony 16 przejażdżki dla wszystkich grup wiekowych. Specjalnie dla najmłodszych jest brodzik dla dzieci, wyposażony w niskim zjeżdżalniami.

Ponadto, Park woda „Amfibius” ma trzy przewody 15-meter „Kamikadze” zakrzywiona suwak sto miernika „Giant” Slide „Laguna”, który różni się skrętu, jak również dwie pule cm, głębokość 120 i trzy konwencjonalne.

Park wodny Infrastruktura dość dość duża, zawiera food court, teren rekreacyjny z parasolami i leżakami, z różnych stoisk z lodami i napojami bezalkoholowymi. Tutaj dzieci mogą odpocząć i coś przekąsić.

Park wodny jest dostępny kupując bilet. Są dwa rodzaje: Dzieci – dla tych, którzy są w wieku 3 i 7 lat i dorosłych. Koszt biletu dla dorosłych w ciągu dnia będzie 1200 rubli, dzieci będą kosztować połowę ceny. W godzinach wieczornych (od 19.00 do 22.30) będzie kosztować 800 dorosłych i dzieci rubli 400. Jednocześnie musimy pamiętać, że bilet dziecięcy nie uprawnia do jazdy na rollercoasterze dla dorosłych.

Wejście do parku wodnego jest dozwolony dla wszystkich podróżnych, ale dla gości w hotelu „Wiosna” zniżką.

Delfinarium „Powierzchnia wody”

To miejsce jest bardzo popularne wśród turystów. Każdego dnia odbywają się rozmaite występy cyrkowe z udziałem życia morskiego Wśród nich – lwów morskich, delfinów butlonosych, foki, morsy, białych wielorybów. Spektakl trwa około 40-50 minut i dużo zabawy młodych widzów.

Szczególnie podoba dzieciom pary Beluga wielorybów, które emitują różne głośne dźwięki. Ponadto, ten wspaniały stworzenie działa cuda, na przykład, można malować malować prawdziwy obraz. I po pokazie goście mogą zakupić te dane na specjalnej aukcji. Ponadto, wraz ze wszystkimi mieszkańcami wód mogą być fotografowane dla pamięci.

Delfinarium „obszar wodny” istnieje od prawie dwudziestu lat, został otwarty w 1998 roku. Sala do prezentacji podzielony na dziewięć sektorów i może pomieścić do tysiąca osób. Areną występów jest ogromny basen, sześć metrów głębokości i dwadzieścia długości.

Delfinarium pracuje całodobowo, wyjście jest tylko jeden dzień – poniedziałek. Dzieci w wieku poniżej pięciu lat mogą podróżować wraz z osobą dorosłą za darmo.

Oceanarium

I gdzie się udać z dzieckiem w Adler? Doskonałym ucieleśnieniem woli akwarium. Sochi Discovery World jest największym w Rosji. Otworzył ten Grand Center w grudniu 2009 roku. Oceanarium obszar 6,2 tysięcy metrów kwadratowych, a objętość wody – aż 5 milionów galonów. Wystarczy Sochi Discovery World jest 29 pawilonów, które stanowią około 4 tysiące słodkowodnych i życia morskiego. Jest to prawdziwie magiczny spektakl z pewnością zachwyci nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Tak, że park wodny może być uznane za dobre miejsce na rodzinne wakacje.

Wizyta w akwarium można przyrównać do podróż do podwodnego świata, pełnego tajemnic i zagadek. Wycieczki, odbywają się tu codziennie, będzie interesujące dla wszystkich grup wiekowych.

Obszary tematyczne, które są podzielone na centrum rozrywki, są rozmieszczone tak, że goście mogą poczuć się jak pionier. Goście mogą odwiedzić lasy deszczowe i zapoznania się z ich flory i fauny, a następnie zanurzyć się w świat głębin oceanów. Najbardziej ekscytujący moment będzie przechodzić przez tunel ze szkła znajduje się w kolumnie wody.

Miłośnicy nurkowania będą mogli zanurzyć się w specjalnym basenie ze słoną wodą. Ponadto, goście mogą wziąć lekcje nurkowania z lokalnymi instruktorami.

Park rekreacyjny

Adler Recreation Park położony jest na skrzyżowaniu stokrotki i Lenin Street, blisko plaży „Spark”. Otwarte miejsce spoczynku, wynosi 20 tys. M. m., to był z powrotem w 1980 roku.

W parku znajduje się ogromna ilość atrakcji przeznaczonych dla dzieci w każdym wieku, w tym boiska sportowego z trenerami, strzelnicy, trampolina, parkiecie, specjalnej scenie, na której są zaproszeni grup artystycznych, a duża liczba fudkorov. Dla młodszych dzieci jest specjalnie wyposażony plac zabaw o nazwie „Alice”.

Na całym obszarze parku są rzeźby, głównie dinozaury. W centrum – duże sztuczne jezioro w pobliżu którego jest przyjemne siedzieć w gorące dni. W parku jest również gęsto porośnięty roślinnością, w cieniu drzew jest zbiorem sklepów.

Park jest otwarty przez cały rok, ale niektóre atrakcje są zamknięte na zimę.

apery

Problemy, dokąd się udać z dzieckiem, Adler po prostu nie powstają. Nawet jeśli trzeba było iść do parku i cieszyć się życie morskie mogą przynieść swoje dziecko do przedszkola małpa, która znajduje się w miejscowości zabawy, obok Instytutu Medycznego prymatologia. Została założona w 1927 roku i ma imponującą historię. Jest to jeden z najstarszych Primatological szkółkach na świecie i tylko w Rosji w ogóle.

Jego powierzchnia wynosi 100 ha, a zamieszkuje 23 gatunków małp. W sumie osób, istnieje około 4500. Te zwierzęta żyją w dumy po 30 – 50 osób w specjalnie wyposażonych dużych obudów.

Przedszkola, pomimo faktu, że prowadzone badanych leków i różnych metod leczenia, jest zawsze otwarty dla zwiedzających. Personel wycieczki z przewodnikiem trwająca 40 minut. Mogą dowiedzieć się o zwyczajach małpy, ich życiu w żłobkach i tak dalej. Materiał jest przeznaczony wykładów i dzieci, więc tutaj można bezpiecznie przechowywać najmłodszych gości. Jednakże pożądany wiek dziecka – 7 lat.

terrarium

Jeśli nadal nie wiem, gdzie iść z dzieckiem w Adler, wówczas dobrym rozwiązaniem byłoby klatka, otwarty w 2000 roku. o powierzchni 300 tys. m, a montowane tam dużo różnych zwierząt żyjących w tropikalnych szerokościach geograficznych. Tutaj można zobaczyć jaszczurki, ptaki, żółwie i oczywiście węże. Ponadto, istnieją klatki z małych małp, takich jak lemury i leniwce. W największym klatce można obserwować zachowanie nie jest wymarłe dinozaury wciąż – krokodyl nilowy.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak karmić mieszkańców klatki, przyjść o siódmej wieczorem, było w tym czasie przychodzi kolację. Jeśli masz w domu, też mają egzotyczne zwierzę, można uzyskać porady ekspertów na temat cech jego zawartości.

farma strusi

Rozrywka Adler można znaleźć na każdy gust. Zwłaszcza, istnieje wiele ciekawych miejsc dla młodych miłośników zwierząt. Tak będzie farma strusi o nazwie „Trzy Sofia”. Znajduje się na obrzeżach miasta, w pobliżu kanionu Akhshtyr. Na farmie zamieszkanej przez australijskiego emu. Te ptaki są bardzo towarzyski i uroczy. Zwierzęta i natura są bardzo nieśmiały, prawie nie boją się ludzi, zbliżyć się i przejdź do kontaktu z gości.

Musimy jednak pamiętać, że wycieczka, w tym w drodze na farmie, będzie 04:00.

"Soczi-Park"

Więc, gdzie się udać w Adler z dziećmi w lecie? O tej porze roku jest prawie zawsze super pogoda, więc najlepiej spędzić swój wolny czas na świeżym powietrzu. I dla dzieci w parku rozrywki wydaje się rajem. To będzie zadowolony z faktu, że dzieci poniżej 5 roku życia mogą wejść do „Sochi-Park” za darmo.

Oprócz jazdy, w centrum rozrywki jest delfinarium, teatru marionetek, w zoo, oraz szczególny etap, w którym odbywa muzykal i pokazuje Tesla. Nie zapomnij o pokazie fontanny. W „Sochi Park” rozrywka dla siebie znajdzie gości w każdym wieku, a są nawet zabawy dla dorosłych.

plaże

Mamy listę plaż Adler dla dzieci:

  • „Mewa” – najdłuższa plaża ciągnąca się wzdłuż wybrzeża na kilometr. Istnieje oddzielny obszar do zabawy dla dzieci oraz basen ze zjeżdżalniami.
  • Central Beach – Znajduje się w okolicy latarni w centrum Adler. Tutaj można wziąć wynajem Quad, leżaki, parasole. Rozrywki dla dzieci tam, głównie nadmuchiwana trampolina ustawiony.
  • „Spark” – plaża-like „Mewa”, ale obszar dla dzieci nie jest oddzielona od pozostałej części wybrzeża.

Olympic village

Co do odwiedzenia z dziećmi w Adler na długo zapamiętany? Plaże i atrakcje istnieją w większości ośrodków, ale atrakcje są charakterystycznym elementem miejscu. Dlatego konieczne jest, aby pokazać dzieciom, że można je zobaczyć tylko w Adler. Na przykład, Olympic Village. Jest on położony w dzielnicy cesarskiej nizinnych Adler. Tutaj, podczas zimowych igrzysk olimpijskich 2014 sportowców, uczestników i międzynarodowych delegaci zostali zakwaterowani.

Obszar wsi 72 hektarów, na których zbudowano 47 budynków. Dzisiaj cały ten obszar jest przystosowany do turystyki wypoczynkowej. jest Park Olimpijski, Soczi Autodrome i „Soczi-Park” w pobliżu wsi.

Skypark AJ. – Przygody dla młodzieży

Gdzie lepiej odpocząć w Adler z nastoletnich dzieci? Idealny przykład wykonania SKYPARK AJ. Jest to jedyna w Rosji i największy park w świecie skrajnej rozrywki. Tutaj można uzyskać wiele emocji i sprawdzić się na siłę.

W parku znajduje się w pobliżu „Krasnaja Polana”, w ośrodku narciarskim w Soczi, w samym sercu starodrzewem, gdzie rosną rzadkie i zagrożone gatunki drzew.

Najbardziej znanym obiektem Skypark AJ. jest most SkyBridge długość 439 metrów. Należy szybko wymienione w Księdze Rekordów Guinnessa jako najdłuższy wiszący kładki na świecie. Wśród rozrywek jest bardzo popularny skok na bungee „” z tego mostu. Jednak, ta gra zdecydowanie nie jest dla osób o słabym sercu, więc nie doprowadzi do dziecka, jeśli boi się wysokości.

Co robić, gdy pogoda nie jest zadowolony

Pozostaje odpowiedzieć na ostatnie pytanie: gdzie się udać z dzieckiem w Adler przy złej pogodzie? Z powyższych opcji wizyty w sezonie zimowym lub deszczowe będzie zbliżać się do akwarium, Dolphin, małpa przedszkola. Nie zapominajcie, że na terytorium Adler Sochi jest ogromna liczba centrów handlowych, gdzie istnieją specjalne obszary dla dzieci, wiele muzeów, teatrów, w tym 2D, 3D, 5D.

Jeśli możesz, możesz udać się do samego miasta Soczi, gdzie pokój rozrywki dużo więcej, choć Adler zrobi.

Zatem Adler można spędzić czas z dzieckiem, by dać mu i sobie dużo zabawy.