841 Shares 7308 views

Klaudio Kastanoli – „bardzo europejski” zapaśnik

Klaudio Kastanoli – wrestler, Szwajcaria. W ringu, jest on znany jako Antonio Cesar. Podczas swojej kariery sportowej był w stanie udowodnić sobie zapaśnik zespołu. Ale on też zdobył dużą liczbę tytułów i pojedynczych występów przeciwko pretendentów. Castagnoli stałym przypomnieniem swoich europejskich korzeni i często świeci ostry umysł, a nie tylko doskonałą kondycję fizyczną.


Pierwsze kroki w tym sporcie

Claudio Castagnoli urodził się w 1980 roku, w dniu 27 grudnia. Zapasy trening poszedł do swojego domu w Szwajcarii. Trener był rodak SigMasta Rappo. Castagnoli debiut miał miejsce w 2000 roku, w dniu 24 września. Po raz pierwszy zawodnik wszedł do dzwonka Westside Xtreme Wrestling w Niemczech. Następny występował więcej niż jeden, a wraz z Aresa. Duet dwóch zapaśników był znany jako „szwajcarskim banku”. Nieco później, Castagnoli udał się do Anglii, gdzie zaczął trenować z Dave Taylor. Podczas krótkiego okresu jego występów w ringu, Claudio miał zapoznać się z Chrisem Hero, który następnie praktykowane dużo. Ponadto spotkał Mike'a Kuakenbusha który stworzył oferta „szwajcarskie banki” trzymać ich spektakularne wejście w Stanach Zjednoczonych. W 2004 roku Claudio Castagnoli dostać szczęście za ogon, wygrywając Zieloną Kartę. Udało mu się zostać obywatelem USA. Zapaśnik zaczyna wychodzić na ring w Chikara, podczas gdy jego partner Ares wrócił do Szwajcarii.

Podający się za mistrzów świata

W 2007 Castagnoli i jego partner w tym czasie (Matt Saydali) przeciwny Briscoe Brothers. Dwie drużyny zapaśników rywalizowali o tytuł zespołu świat w Ring of Honor. Ale Claudio był w stanie wygrać. Dano mu drugą szansę. Na innej mowy przeciwko braciom Briscoe, był już z Chrisem Hero. Po raz kolejny jego zespół przegrał walkę. Jakiś czas później, Claudio Castagnoli zdecyduje się wykonać solowy i osiąga niewielki sukces. W 2008 roku sportowiec wielkie zwycięstwo w ringu. Pierwsza bitwa prowadził przeciwko Brian Denielsona, co położyć na łopatki, stosowania europejskiego sierpowym. Nieco później, w zapasach, jest kolejna szansa, aby zdobyć tytuł ROH światową. Wchodzi się do walki z Nigel McGuinness, ale przegrywa walkę. Ma jeszcze szansę na rewanż, ale zdobył Claudio i nie mógł. Po zaczął nazywać się „bardzo europejskie.”

Udział w WWE

We wrześniu 2011 roku spadła wielką szansę dla Claudio Castagnoli. WWE zaproponował mu kontrakt. 17 września odbył debiut sportowca pod nowym pseudonimem Cesar Antonio. W pierwszych występach w ringu nie miał dużo szczęścia. Było wiele strat, które mogłyby złamać zawodnikiem. Ale poszedł naprzód z ufnością. 19 sierpnia 2012 odbył się pokaz o nazwie Letnia Slam. To tutaj Castagnoli zdobył tytuł WWE w USA, pokonując swojego przeciwnika Marella. Nieco później na Raw turnieju, który był transmitowany w telewizji, Cesar po raz pierwszy w pracy zawodowej, aby bronić tytułu.

Ostatnie postępy zapaśnik

W 2016 roku rozpoczął kolejną Summer Slam, która była seria walkach Cesar Seamus. Gdy wynik był 3-3, zarówno sportowców ma dość poważne obrażenia. Po pewnym czasie, Mik Foli, który jest menadżerem Raw ogłosił, że walka z Cesar i Seamus zakończyła się remisem. Oznaczało to, że razem będą walczyć o tytuł mistrzów zespołu. Ich przeciwnikiem był Zespół New Day. Oznaczało to, że w nowym okresie kariery zawodowej Klaudio Kastanoli. Trening sportowiec stały się bardziej aktywne i częste. Jeszcze Cesar i Seamus udało się pozyskać nowy dzień tylko raz. Oni panowały w 2016 roku na Hell in a Cell. W ciągu najbliższych dwóch meczach przeciwko New Day Castagnoli wykazała doskonałe wyniki, więc jego drużyna przegrała. Zapaśnik nie poddaje się i przygotowuje się do nowego zemsty przeciwko „kapryśnych” grup.