320 Shares 8858 views

O szpitalu psychiatrycznym. Niżny Nowogród

szpital psychiatryczny – centrum medyczne, gdzie zapewnienie profesjonalnej pomocy osobom z zaburzeniami psychicznymi, zaburzeniami snu. Tam też można uzyskać pozwolenie, aby uzyskać prawo jazdy i rejestracji broni.


Kliniczne neuropsychiatryczne przychodnie w Niżnym Nowogrodzie

W Niżnym Nowogrodzie, istnieje kilka neuropsychiatryczne placówki medyczne świadczące zarówno szpitalnej i ambulatoryjnej opieki:

  1. szpital psychiatryczny (Niżny Nowogród) przy ulicy Orbeli, itd. 2. Pomoc dostarczenie wykwalifikowanych lekarzy, którzy chcą leczyć pacjenta, a nie „pasza” jego pigułki .. Jest to obserwacja stacjonarna i dziennych.
  2. Miasto instytucja medyczna liczba neuropsychiatryczne kliniczny klinika 1. Usytuowanie: Uljanow Street, 41. Działalność instytucji koncentruje się na leczeniu osób z zaburzeniami psychicznymi oraz chorób neuropsychiatrycznych. wydawać zezwolenia na nabycie, przechowywanie broni i uzyskania prawa jazdy.
  3. Numer ambulatorium 1 Niżny Nowogród kliniczny szpital psychiatryczny № 2.Dostępne dni :. Ulica lipcu d 28 do zapewnienia opieki medycznej pacjentom z fobie, nerwica, depresja, niepokój, lęki i urojenia. Profesjonalne doradztwo można uzyskać bez konieczności odwiedzania placówki.
  4. Dział ambulatorium № 3 Miasto Szpital Kliniczny Mental № 2. Znajduje się na ulicy 50 lat Zwycięstwa, 34 wysoko wykwalifikowanych psychiatrów i psychologów świadczenia opieki szpitalnej i ambulatoryjnej przy użyciu nowoczesnych metod i technologii, a także leki.

W uzupełnieniu do publicznych szpitali psychiatrycznych w Niżnym Nowogrodzie obecnych i prywatnych klinikach. głównie dostarczają one płatnych usług. I opinie w większości negatywne, ponieważ lekarze „wypchane” Pacjenci kosztowne leki i leczenie sam jako taki nie dzieje. Wręcz przeciwnie, coraz więcej pacjentów zaczynają potrzebować leków. Jest to szpital psychiatryczny: Niżny Nowogród, ul. Mineeva, d. 29.

GBUZ ALE NOPNB №1

Niżny Nowogród regionalny klinika psychiatryczna nazwany P. P. Kaszczenkę №1- jest największym ośrodkiem zdrowia psychicznego w regionie Niżny Nowogród. To ma wiodącą rolę, nadzoruje i koordynuje działania wszystkich instytucji neuropsychiatrycznych.

Szpital ma 910 łóżek, 13 jednostki szpitalnej, Wydział ambulatorium, ośrodki medyczne i diagnostyczne biur. Jego struktura jest bardzo szeroki. Personel składa się z więcej niż 600 osób.

Naprawa i sprzęt medyczny na bieżąco. Pracownicy stale podnoszą swoje umiejętności, co pozwala im szybko i precyzyjnie leczyć pacjentów.

Znajduje się szpital psychiatryczny: Niżny Nowogród, ul Kashchenko itp 12a .. Znajdź to łatwe.

Kliniczny szpital psychiatryczny (N. Novgorod, Ul'yanova, 41)

Inną ważną instytucją jest Kliniczny Szpital Psychiatryczny №1, która została założona w 1889 roku. Jej pierwszym kierownikiem był wybitny psychiatra Peter Kashchenko.

W czasie, gdy uruchomiony szpital, ona silnie rozwinięty, ulepszone zasady, metody leczenia.

W klinice psycho-neurologicznych ma 5 szpitali, jeden w pełnym wymiarze godzin oraz 5 biur ambulatorium.

Lekarze miły dla swoich pacjentów, starając się znaleźć każde podejście, to mówi wiele pozytywnych opinii.