865 Shares 3865 views

Łowienie ryb: karp w dolnym biegu Wołgi

Co to jest wędkarstwo? Hobby? Sens życia? I, być może, jest potrzeba? Więc co to jest wędkarstwo dla tych, którzy są prawdziwymi pasjonatami tego? Oczywiście – wszystko! W dosłownym znaczeniu tego słowa. I hobby, a potrzeby i ćwiczenia, a poradnictwo psychologiczne. Co dziwne, ale to z tej klasy starożytni ludzie ich energię i żyć pełnią życia. Wierz mi, dyskutować z rybaka w rozumieniu swoich klasach jest po prostu bezużyteczny. Wędkarstwo – to choroba (ze znakiem plus, po prawej).


Jedyną rzeczą, która może być omówione w świetle obecnej chwili nie jest humanitarny połowu ryb z wód, zwłaszcza, że wiele ryb są uwalniane z powrotem niemal natychmiast. A jednak jest coś w tym konkursie na zwinność, szybkość i wytrzymałość. Walka ryby i rybaka. I bardzo często nie od razu wiadomo, kto jest mądrzejszy i sprytniejszy. To brzmi szalenie, zwłaszcza dla tych, którzy są pasjonatami połowów na poziomie zupy. Co do reszty, to prawdziwy, pełnoprawny party, gdzie najsilniejsi wygra.

Piękny Wołgi. Dekorowanie nasz kraj. To nie tylko jest żeglowna, głęboki ale również bogate w rzadkie gatunki ryb. Tam na których przetestować swoją wytrzymałość. Najbardziej znany jest uważane za rybołówstwo w dolnym biegu Wołgi. Znani Astrachań rybackiej: połowu karpia, leszcza, jesiotr, szczupak …

To było na dnie rzeki najbogatszych połowy karpia. Przyczyn jest wiele. Zasadniczo, oczywiście, polega na tym, że w Wołdze już spadł ogromną liczbę rzek i strumieni, przynosząc wraz z jego wód i mieszkańców. Na dnie rzeki jest naprawdę potężny i połowu karpia, karp, sabrefish, karp staje się rozrywką zabawy.

Bogactwo połowu zależy od wielu czynników. Pierwszy – miejsce i czas; drugie, oczywiście, – doświadczenie i sprzęt. Nawiasem mówiąc, spór sprzętu są przeprowadzane w sposób ciągły. Wiele osób uważa, że stare pręty (sprawdzone) nie są gorsze od współczesnej przędzenia i łapanie karpia na Donk w stosownych przypadkach, a także rybołówstwo ze specjalnego sprzętu do połowu karpi.

ulubiony każdy jest karp jest rybą nauki szkolnej, która rośnie do ogromnych rozmiarów. Średnia waga osobnika sięga 10 kg są „bohaterów” 40 kg. Wyśledzić miejsce, „mączka” paczki, zaleca się, by zwabić je z wyprzedzeniem. Połowu karpia nie znosi hałasu i zgiełku. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni bieg i dużo cierpliwości.

Pod koniec czerwca, ryba zaczyna aktywnie karmić po tarle. Jest to dobry zgryz, zwłaszcza jeśli jest to jasne, spokojny, słoneczny poranek. Można spróbować swoich sił i późną jesienią. Połowu karpia zgromadzonej na kabinie w głębokich otworów pod zaczepy – dość ekscytujące doświadczenie.

Wędkarski dla osób fizycznych może być prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli ryby są duże. Walka o wolność będzie długo karpia (często – co nieprzewidywalne manewry, na które trzeba reagować bezzwłocznie).

Udane wędkarstwo karp będzie w zależności od tego, co masz zamiar go złapać. Wielu ekspertów zaleca się stosowanie wytłoków. Ale, biorąc pod uwagę, że karp wykorzystuje w żywności żywność dla zwierząt, takie jak larwy owadów, małych ryb i muszli, a następnie połowu na żywą przynętę mogą być bardziej obiecujące. Udane wędkarstwo i przyjemne emocje!