829 Shares 6826 views

Połowu karpia na pręcie pływaka w szczegółach

Prawdopodobnie każdy rybak wie, jak ekscytujące karpia na pręt pływaka. Po tym wszystkim, jeśli aktywnie gryzienie, najlepiej wędkarstwo i nie wymyślić! Jednak najczęściej gryzą musi oglądać bardzo, bardzo długo. Wielu rybaków wsiadł do absurdalnej sytuacji: kilka godzin czekając na karpia gryźć, a zrobi to w czasie, gdy rozproszony. Taka jest niesprawiedliwość wędkowania. Ale nie mówmy o smutnych rzeczach.


Połowu karpia na pręt pływaka można porównać do polowania. Ryba jest bardzo nieśmiała i drobiazgowy. To nie jest trudna, co będzie dziobać przynajmniej na „gołym” haka! Niektórzy rybacy są za ukrywanie pnia drzewa, znajduje się blisko brzegu, aby uniknąć uważać, aby przestraszyć tej „bestii”. Był jeden ciekawy przypadek. W niektórych wsi, która jakiś obszar na normalnej jeziorze rybak zauważył dziurę wykopał niedaleko brzegu. Udał się do miejscowych weteranów, aby dowiedzieć się, dlaczego wykop konieczna jest niedaleko brzegu. Ale mówi też, że ten pit tutaj od dziesięcioleci, i że to miejsce jest uważane za szczęście – tu może być bardzo skuteczne na karpia pręta pływaka. Są czasami nietypowe środki spiskowej rybaka.

Należy zauważyć, że szczególnie udany rybacka na pręt pływaka może się zdarzyć w miejscach, mieszając, spokojny przepływ rozlewiska, u wybrzeży, aż roi się od trzcin i rozdarcia. Jednak często jest to płytkie miejsce, bo karp będzie musiał rzucić walki w odległości 20-25 metrów od brzegu, bliżej ostrożne ryby nie będą działać. Jeśli połów będzie w głębokim jeziorze, to byłoby na tyle, aby rzucić przynętę do 10-12 m.

przynęta

Połowu karpia na pręcie pływaka musi być przeprowadzona etapami. W pierwszym dniu należy od czasu do czasu, aby nakarmić wybraną lokalizację, aby spróbować przywrócić całą trzodę mieszka blisko karpia. Na drugi dzień, można przyjść do czerpania korzyści.

Jeśli przyjdziesz do połowów rano lub wieczorem, będziesz musiał użyć przyzwoitą przynętę. Średnia jego podstawy (gotowanymi jęczmień, kukurydza, ciasta, groch i tak dalej. N.) nie będzie działać. Musisz kupić naprawdę skuteczne „rozrywka”, który doprowadzi dużą liczbę ryb w miejscu przez kilka godzin. W dzisiejszych czasach to przynęta, aby dostać się w piwnicy – jest w każdym sklepie, który specjalizuje się w produktach przeznaczonych do wędkowania.

dysza

Karp wolą przynęty, który wykazuje co najmniej pewną aktywność, nie tylko ukryty na dnie. Zdarza się, że haczyk z robakiem nie uda się na dno jak rzeka Hunter potem jego ataków. Ponadto, rybak sam może szarpanie linię, jakby gra przynęty, aby wywołać ukąszenie. Może dlatego, że karpie są gryzienie najlepiej w warunkach wietrznych. Jak zwykle dyszy pasuje dżdżownic, korby lub maggot. Te ostatnie powinny być jak „świeże”, w przeciwnym razie ryby nie zauważy go w ogóle. W przypadku bardzo długiej ciszy spróbować rzucić inną przynętę, bo i zwycięskiego połowu na pręt pływaka.

sympozja rybak

Zaleca się, aby korzystać z dwóch prętów spróbować odgadnąć, gdzie najlepiej ugryźć karpia. Powinny one rzucać w kierunku przeciwnym do ryb nie jest zdezorientowany klyunuvshaya rozwiązań innych prętów ułożonych obok siebie. Proces vyvazhivaniya musi być bardzo ostrożny. Stopień sprzęgła przydziałami zapobiec porusza złamać. Ale być gorliwi z tym nie jest konieczne, ponieważ jest to bardzo energiczny ryba może szarpać krzaki. Wtedy nie patrzeć na to, co jest jeszcze w stanie usunąć go stamtąd. Powodzenia!