428 Shares 3967 views

Jak wybrać nightlight do pokoju dziecka?

Nie wszystkie dzieci dobrze spać bez światła. Jeden mereschatsya straszliwe potwory w ciemnościach, inni po prostu lubią spać z miękkim świetle specjalną lampą. Nie zapomnij o mamie i własnej wygody, ponieważ dużo łatwiej zbliżyć się do dziecka, jeśli nagle budzi się w oświetlonym pomieszczeniu. Jak wybrać nightlight do pokoju dziecka?


Możemy określić położenie i wybrać kształt

Zanim kupisz Night Light, należy wybrać miejsce, aby go gościć. Najlepiej powiesić lampę przy łóżeczku dziecka lub zorganizować lampy stołowej na stole w pobliżu. Ta lokalizacja i rzeczywisty projektor, przeznaczone dla noworodków. Dziecko będzie bardziej wygodne do rozważenia obrazu.

Nightlight do pokoju dziecka może być stojak należy umieścić na płaskiej powierzchni lub montowane bezpośrednio na ścianie, są też modele miniaturowe. Lampy te są wielobarwne podświetlenie niektóre posiadają i efektów dźwiękowych. W oddzielnej kategorii są złożone lampy nocne, który jest wstawiany do gniazda bezpośrednio. Bardzo popularne lampy, wykonane w postaci bajkowych postaci i zwierząt. Ale nie gorzej niż lampy klasyczne, które doskonale pasują do przedszkola, wykonany prawidłowo.

Jakie dodatkowe funkcje może mieć lampka nocna do pokoju dziecka?

Niektóre modele są wyposażone w czujniki aktywować. Mogą one reagować na dźwięki. W tym przypadku, światło świeci się, gdy dziecko się obudzi. Lampy te są idealne dla noworodków. Pozostałe światło świeci w pomieszczeniu po rozpoczęciu ciemności. Wychodzą na świcie. Trzecia opcja – oświetlenie z czujnikiem ruchu zostanie wyłączony, gdy pokój jest ktoś. Nightlight dla dzieci z muzyką może mieć zegar, który umożliwia określenie czasu, w którym muzyka będzie odtwarzana. Przy zakupie projektora, wybierz model, który posiada kilka trybów jasności.

Cechy oświetlenie dla dzieci

Nie zapominaj, że dzieci powinny być naścienna noc światło jest harmonijnie łączy się z systemem oświetlenia w pomieszczeniu. To musi być połączone z innymi opraw oświetleniowych w wielkim stylu. Pożądane jest, że w nocy światła emituje miękkie rozproszone światło. Ale nawet jeśli wybrany oprawa ledwo świeci, nie zostawiaj go na całą noc. Budzi się w nocy, dziecko może być przestraszony blask ponadto, że nie będzie w pełni zrelaksować.

Przy zakupie przewód lampy zwrócić uwagę na długość i rodzaj wtyczki. Może trzeba będzie zakupić dodatkowy przedłużacz lub zasilacza. Nightlight do pokoju dziecka powinny być bezpieczne i wysokiej jakości. Jeśli istnieją wyraźne elementy, które dają pierwszeństwo bezpiecznego szkła i tworzyw sztucznych. Muszą być wolne od projektowania i drobnych szczegółów, które dziecko może samodzielnie usunąć lub wyłamać i zostać połknięte. Należy zwrócić uwagę na to, jak światło jest zamknięta. Nie zapominaj, że ona też może pęknąć w przypadku upuszczenia.