609 Shares 1896 views

Ile spanie dziecka w 1 miesiącu i gdzie śpi

Noworodek jest dostosowanie się do świata zewnętrznego. Na zewnątrz, wydaje się, że dziecko po prostu je, śpi i płacze, ale to jest całkowicie błędne wrażenie. Ciało jest pod znacznym obciążeniem, ponieważ wielu z systemu zacząć pracować po raz pierwszy, że dziecko idzie do względnej autonomii. Oczywiście, że potrzebuje opieki, ale może oddychać i karmić się teraz.

Każda młoda matka jest poprawne zachowanie ich dziecka w swój własny sposób. A jeśli dziewczyna nie miała żadnego doświadczenia opiekujących się młodszym rodzeństwem, te pomysły są zazwyczaj źle.

Ile śpiące dziecko w 1 miesiąc, często są zainteresowani matki, jak to musi ssać mleko, jak przytyć. Ale przed rozpoczęciem dziecko spełniają wszystkie normy, musi przystosować się do życia poza brzuchem matki.

Zaraz po urodzeniu, dziecko śpi, zazwyczaj przez kilka godzin. Porody są trudne nie tylko dla matki, ale także dla niego. Potem uczy się ssać, zrozumieć, że o mojej matce ciepły i przytulny. A wraz z pojawieniem się mleka w piersiach jest również satysfakcjonujące.

Dziecko od 1 miesiąca do bani piętnaście – dwadzieścia razy w ciągu dnia, prawie co godzinę. Podczas karmienia niemowląt jest zazwyczaj uśpiona, tak wiele spanie dziecka w 1 miesiącu, nie zawsze są jasne. Słowo „uśpienia” młoda matka zazwyczaj ma na myśli to „głęboko śpi w łóżku i nie martw się mamo.” Taki sen w ciągu dnia dziecko może być bardzo mała.

Skąpe stale stara się być bliżej matki. We śnie, on słucha jej oddychanie i bicie serca i uspokaja.

Ale nie wszystkie dzieci są tak „oswojony”. Niektórzy zgadzają się spać w łóżku lub na kanapie bez udziału matki.

Ile spanie dziecka w 1 miesiącu i czy powinien on być na jawie?

Jak już wspomniano, ciało dziecka jest pod dużym obciążeniem, pomimo faktu, że wydaje mu się, że robi nic. Przez pierwszy miesiąc czas dziecko nie tylko przystosować, ale również rośnie, przytyć kilkaset gramów. Dlatego też, w obliczu takiego dziecka jest zmniejszona. Dziecko może otworzyć oczy tylko na kilka minut. Jasne światła, nowe dźwięki i doświadczenia szybko zmęczyć go i miękisz znowu błogo śpi.

Stopniowo jawy jest przedłużona. Dziecko stopniowo uczy się skupiać wzrok, zaczyna rozpoznawać matkę i uśmiechy. Pierwszy uśmiech może być zdolny do nikogo.

Ile spanie dziecka w 1 miesiącu normalnie? Jednej odpowiedzi na to pytanie nie istnieje. Dzień nie zawsze wyglądać następująco. W związku z tym, wiele zależy od osoby i stanu układu nerwowego. W związku z tym pytanie, ile dziecko powinno spać w 1,5 miesiąca, po prostu bezsensowne.

Przy ocenie stanu dziecka jest ważne, aby nie dowiedzieć się, ile dziecko śpi w ciągu 1 miesiąca, ile zjada i jak często podoba się mamie dobre krzesło. Znacznie ważniejsze, dobre samopoczucie i nastrój dziecka.

Jeśli dziecko jest małe (z punktu widzenia mama) śpi, ale spokojny, nie daleko w tyle w rozwoju, więc wszystko jest w porządku. Jeśli on jest niespokojne, płacze dużo i źle zasypia, konieczne jest, aby skierować do neurologa. Aby uspokoić nerwowe dziecko trzeba go karmić, a można nawet pieluchy. Kid rzadko śpi w swoim łóżeczku. łóżko znacznie bardziej atrakcyjne dla niego mama.

Z biegiem czasu, wszystko się ułoży!