121 Shares 4450 views

Pistolet „Grach”: cechy i korzyści

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, w końcu uznał, że pistolet Makarov, ponad czterdzieści lat był w służbie w wojsku i policji, jest przestarzała i wymaga wymiany na bardziej zaawansowanych i zaawansowanych broni. program o nazwie „Rook” został zorganizowany w celu opracowania nowego pistoletu. Głównym producentem Makarov pistolety – Mechanicznej Iżewsk zakładzie, w pełni uczestniczyć w rozwoju nowej broni standardowej emisji.

Spearheaded Arigin projektanta, który stworzył nową broń „Grach”. W swojej konstrukcji wynalazku jest wolny przesłonę i ruchomą lufy. W 2000 pistoletu Yarygin „Grach” otrzymał oficjalne uznanie, a trzy lata później został przyjęty do wszystkich organów ścigania. Dzisiaj, nowy produkt w niższej dywizji i jednostek rosyjskim.

Zasada działania, na którym działa pistolet „Grach”, oparty na automatyzacji. Urządzenie wykorzystuje energię odrzutu, który występuje w przypadku choroby, zamek i lufa krótki odrzutu. Uzyskuje się to przez wypaczeniu macierzystych w płaszczyźnie pionowej. Zmniejszenie zamka do odłączania od żaluzji odbywa się poprzez wycięcie postać odpływu granatnika interakcji z osią opóźnienia bramy.

Pistolet ramy i inne elementy są wykonane ze stali węglowej, a lufy jest wykonana ze stali nierdzewnej. Pistolet „Rook” posiada mechanizm udarowy wypalania o podwójnym działaniu, z którego otwarcie umieszczonego spustu poprzecznie zamyka rzuty migawki. Urządzenie to pozwala uniknąć elementy sprzęgające dla biegu i odzież przechylił po wyjęciu z kabury.

Dwustronna nieautomatycznego bezpieczeństwa znajduje się na ramie i blokuje spust migawki i Sear przy starcie. Z aktywną osłoną spustu może być zablokowany w stanie opróżnionym i przechylił. Powered broń wykonana z magazynu skrzynki dwurzędowym, którego pojemność wynosi 17 rund.

„Wieża” – pistolet, który ma zatrzask ustalający, który jest umieszczony na dnie wspornika (aktywacji), ramiona uchwyt można przekształcić w razie potrzeby na każdym z jego boków. Kiedy spędził całą swoją amunicję ze sklepu, migawka pozostaje otwarta. Oba elementy – i tylne wzroku i przedni widok dla łatwiejszych zmierzających m.in. białymi wstawkami. Na uchwycie policzki są z tworzyw sztucznych, które są wykonane w postaci jednego kawałka, dotknąć trochę niezręczne.

Ogólne pistolet „Grach” pozostawia dobre wrażenie jako wygodne, zrównoważonego broni z przyjemnym opadania.

Przy opracowywaniu ustroytvo pod uwagę nowoczesne wymagania dla podobnych produktów. Tak, pistolet ma większą dokładność, gdy jest zwolniony, a muchy kulach ma siłę hamowania. Kiedy trafienia w cel to utknie w organizmie, a nie iść na wylot.

Dodatkowo kaseta ma mniejszą zdolność zbiórkach, to, co jest bardzo ważne przy stosowaniu w otoczeniu miejskim. Istotną zaletą w porównaniu z Makarowa, bardziej pojemny czeka do 17 rund przed 8 starego pistoletu.