634 Shares 7149 views

Cały rok smoki szydełko przyniesie szczęścia i powodzenia!

W rzeczywistości, w Roku Smoka miło trochę pamiątkę lub miękką zabawkę przedstawiającą symbol roku. Dinozaury, jaszczurki, legwany, a nawet prosty jaszczurka cieszył się również wielki sukces. Dziania szydełka Bobble zaoszczędzić od marnowania pieniędzy na ładny drobiazg jak przyjaciół prezent.

Zabawka może produkować przędzy, możemy rękawicę – Pietruszka dla teatru lalkowego, łącząc tylko głowa i ciało Zszywanie tkaniny. A może i nie używać starego bezwymiarową rajstopy, pokroić w spiralę rozciąganie i „GW”. Współpracownik takich syntetycznymi „nitek” może być nawet poduszki, zresztą bardzo szybko. I piękny prezent i użyteczny i oryginalny, i całkowicie za darmo! Więc smoki dziania szydełka – to bardzo przydatne w tym roku.

W ogóle, najważniejsze – jest, aby zrozumieć podstawowe informacje o każdym modelu będzie, że fachowiec będzie produkować. zabawki szydełka „smok” obejmuje objętościowego owalny – tułowia, duży lub owalny piłki – głowy, ogon, przednie nogi – podłużnego owalu, tylne nogi – półkuli oraz krawędzi. Istnieje uszy, choć nie jest to obowiązkowe. Ponadto, należy zaopatrzyć się w wypełniacz do farszu i pugovichkami na Beady Eye. Niektóre needlewoman wykorzystywane do dekoracji stoi tylko zabawki przędzy o innym kolorze, wystarczy haft wszystkie szczegóły. Ale inni wolą kupić specjalne oczy uczniów w kata w sklepach, które sprzedają wszystko do robótek.

Dzianiny hak Bobble zaczyna się od produkcji w organizmie. Głównie stosuje się kolumnę bez wiązania SC. 5 ściegów jest zamocowany w pierścieniu i dwa rzędy są dziane z dodatkiem, jeśli każda kolumna jest dziana z dwoma. Ponadto, dodawanie odbywa się w kolumnie, a czwarta liczba w dwóch na trzecim. Następnie trzeba dzianiny bez dodatków. Gdy osiągnie się żądaną wielkość, konieczne jest, aby zmniejszyć w zależności jako dodatku wykonana. Głównym warunkiem jest moment, że wszystkie szczegóły zabawek powinno być zaopatrzone w otwory do farszu.

Jazda haczyk szydełka smok – powtórki dziewiarskie owale różnych algorytmów rozmiarach. Dzianina głowę, a także, ale nie zawierają 2 do 4 rzędów. Przednie nogi rozpocząć wykonywanie pętli antenę 4, nr 2 dodano do każdej kolumny, dzianiny bez dalszych dodatków. Kończyny mogą mieć formę półkul i stóp bez wypełniaczy – taką filiżankę do góry nogami.

Ogon jest trochę trudniej na drutach. Należy zacząć od miejsca mocowania grzbietu, zyskując 10 pętle. Związania nie okrągłe, jak to zostało opisane szczegółowo, a także z Flip wewnątrz. I na jednym końcu, który dołączy ogon do ciała w przyszłości, konieczne jest wydać skos iz innego – grot. Aby to zrobić, w drugim rzędzie kolumn zaczynają gody z dwoma sc – 3 razy. Następne trzy kolumny z jednym sc, 2 – i 1 bez nakida polustolbik. Po włączeniu produkt wewnątrz na zewnątrz, począwszy od pewnej liczby drugiej kolumnie – 2 bez sc 3 – jeden i wszystkie nakida 3 z dwoma nakida provyazyvaem razem. Po włączeniu przeciwnie jedna kolumna z trzema dziane dwu- SC 3 – jeden SC SC i bez dodatku 1 polustolbik. część ogonowa powinna wyglądać litery V, która jest niezbędna, aby uzyskać zewnętrzną część „funt” lub torbie. Po zapakowaniu wypełniacz trzeba zszyć ogona do ciała szew góry.

Kiedy wszystkie części są wykonane zabawki, nadziewane i zmontowane razem, można rozpocząć produkcję grzbiet. Istnieją dwie możliwości jego sprzedaży wiązanej: bezpośrednio z tyłu zabawki lub szwami następuje po wyprodukowaniu. Aby to zrobić, należy związać łańcuch żądanej długości – od głowy do czubka ogona. Algorytm jest następujący: „polustolbik bez kolumny sc kolumnie z jednym sc paska z dwoma sc SC o kolumny, kolumny, bez SC”.

Można zrobić nakładkę na zabawkach tum biały, mogą być połączone urocze uszy i skrzydła – dziania szydełka Bobble twórczy człowiek otwiera szerokie pole do wykorzystania jego bezgranicznej wyobraźni. A co najważniejsze, mówią, że ta aktywność przez cały rok będzie pracować dla Ciebie, przynosząc szczęście i spełnienie wszystkich cenionych pragnień. Być może ludzie i kłamstwo. Ale spróbuj – nagle i prawda przyniesie drakosha na swoich skrzydłach w domu szczęścia?