658 Shares 8060 views

Jak uszyć spódnicę dżinsy łatwo?

Każda dziewczyna tam ulubioną rzeczą, która od dawna spełniał swoje zadanie lub wyszły z mody, ale nie chcesz wyrzucić. Tak, stawiamy dużo niepotrzebnych rzeczy , które tylko zajmują miejsce w domu, a korzyści z nich absolutnie nie. Ale jeśli masz stary niechciane dżinsy z kolan lub uszkodzony przez obdarty dołu – to jest dokładnie to, co trzeba, bo nadal rozważyć kwestię, jak zrobić spódnicę z dżinsów. Tak że wszyscy, którzy mają spodnie w domu, pamiętaj, aby spróbować zrobić sobie nowe ubrania. To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Jak uszyć spódnicę starych dżinsów?

Po pierwsze, dostać to coś prawidłowo i prasować mu go. Po drugie, decyduje długość wolisz nosić, oraz oznaczyć je na tkaninie. Pamiętaj, aby dodać dwa lub trzy centymetry w przydziałów na szwach i zastosować linię cięcia z kredką lub kawałek mydła. Odciąć wszystkie niepotrzebne. Po tym, że dwóch wewnętrznych przekładek i spłaszczyć szew przednie i tylne wstęg do zrównania szwach. Istnieje duża ilość informacji o tym, jak zrobić spódnicę z dżinsów, ale co najważniejsze, pomyśl o tym, jaki styl jest właśnie dla Ciebie – Twoja postać. Ewentualnie, węższa wersja akcentują biodra lub, wręcz przeciwnie, aby zrobić więcej. Indywidualnie. Trzeba wnieść odciętą nogę, zgrać go w jednym z pokładów i zrobić trójkątne cięcia spodnie pod spódnicę do sieci w przyszłości. Wycięty kawałek wymagane, które trzeba zszyć lub podlać, lub styku złączy. Stitch zgrabnie na maszynie do szycia. Następnie wyjąć produkt od podszewki i wyciąć niepotrzebne tkaniny.

obróbki tkanin

Podstawy na pytanie jak zrobić spódnicę z dżinsów, mamy już omówione. Przystępujemy do przekształcenia elementu odzieży. Strona drelichu spódnica może być starannie ciasno i dwa ścieg prosty lub zygzaki kolorowe nici. Można dokonać szerokość skraju jednego do dwóch centymetrów. Spódnica wyglądał bardziej interesujące, można ozdobić go z haftem z koralikami, na przykład. Lub szyte cienki pasek wzdłuż krawędzi przedniej i tylnej kieszeni.

Szyć spódnicę dżinsy z wykorzystaniem innych tkanek

Aby wstawić między zgranych spodni można używać nie tylko samego materiału, lecz także zupełnie inaczej. To może być bawełna z pięknym nadrukiem. To wystarczy, aby zastosować i odmierzyć potrzebną kawałek, a następnie szyte na niewłaściwej stronie cięcia wszystkich niepotrzebnych. Ale bawełna najlepiej obsłużyć krawędzi overlock lub pod i szyć. Tkanka może być również wykorzystywany do tworzenia dodatków, które muszą być przyszyte do dolnej części spódnicy. Ta opcja jest idealna zarówno do przodu i zwężoną modelu. Bądź kreatywny i eksperyment, a będziesz w stanie stworzyć coś niezwykłego. Nowością wśród ukochany stary będzie tak długo, aby służyć i przynieść tylko pozytywne emocje. Mam nadzieję, że rozumiesz jak zrobić spódnicę z dżinsów i łatwo stworzyć swój własny niepowtarzalny obraz, który będzie podkreślać swoją figurę i ukryć wszelkie wady, jeśli to konieczne. Powodzenia w szyciu!