112 Shares 7062 views

Niektóre recepty, takich jak ziemniaki pieczone w folii w piecu

Jeśli gospodyni opuścił przynajmniej jeden ziemniaki recepta, pieczone w folii, można zapewnić, że nawet niespodziewane goście nie głodować. Ziemniaki ugotować jest dość szybkie i bardzo proste, a tak wiele możliwości wyboru dań, że prawie nigdy nie nudzi. Ponieważ piec ziemniaki w folii w piekarniku?

Ziemniaki z czosnkiem i sosem śmietanowym

Do przygotowania trzeba będzie pół kilo ziemniaków, ogórek kiszony, sól, czosnek, świeży koperek, sto pięćdziesiąt gramów śmietany, sto gramów majonez, pieprz i olej. Przed upiec ziemniaki w folii w piekarniku, można pokroić w plastry, kostki lub po prostu przeciąć na pół. Przygotowanie różnych niesamowitą prostotą. Dokładnie spłukać bulwy i nasmarować je z masłem. Cięcia folii na pojedyncze kawałki dla każdego ziemniaka, owinąć w nich. Umieścić naczynie do pieczenia w podgrzanej do sto osiemdziesiąt stopni piekarnika i piec, aż całkowicie ugotowane. Jak upiec ziemniaki w folii? Zależy od wielkości bulwy i rodzaju pieca, średnia powinna zająć około trzydzieści minut. Wymieszać tymczasem majonez i śmietanę, dodać posiekany czosnek sos, ogórek i zioła. Ostrożnie rozwinąć folię i umieścić na każdej ziemniaka trochę kwaśnej śmietany napełniania, zawinąć to wszystko z powrotem i pozostawić go na dziesięć minut do bulw namoczone. Następnie danie serwowane do stołu. Na pewno cieszyć to jako sposób upiec ziemniaki w folii w piekarniku, że będziesz go używać bardzo często.

Jacket potato

Jeśli już próbował, jak upiec ziemniaki w folii w piekarniku, spróbuj prostszą wersję. Trzeba będzie kilo ziemniaki, olej słonecznikowy, sól do smaku. Dokładnie spłukać bulwy lub je oczyścić za pomocą szczotki. Spróbuj wybrać mały, więc pieczone przez lepiej. Pierce każdy ziemniak widelcem, szczotką z olejem i umieścić na patelni, aby bulwy. Górna pokrywa folią. Umieść w piekarniku podgrzanym do stu osiemdziesięciu stopni i piec do zrobienia, co jest łatwe do sprawdzenia czubek noża. Doprawić solą i ziemniaków gotowych służyć ze świeżymi ziołami i cebulą. To danie będzie doskonałą ozdoba dla ryb lub mięsa.

kliny ziemniaczane

Metoda ta, podobnie jak ziemniaki pieczone w folii w piekarniku, pozwala na wykonywanie bardzo smaczne i apetyczne danie bez większego wysiłku. Zapoznaj się z wymaganej liczby bulw, myć i szorować je szczoteczką. Pokroić na kilka plasterków i umieścić w osolonej wodzie. Doprowadzić do gotującej się potrawy na ciepło i przytrzymaj przez kilka minut, wylej wodę i ostudzić ziemniaki. Rozgrzej piekarnik do dwustu dwudziestu stopni, aby umieścić folię patelni. Położyć ziemniaki, dodając sól i przyprawy. Top i przykryć folią. Piecz przez pół godziny, dopóki nie pojawi się bulwy złoty ostre. Przez specjalny smak do każdego ziemniaków może być wykałaczki styku kawałka boczku. Topienie ciepła, to impregnować cały smak mięsa bulw i sprawiają, że niezwykle delikatne i pyszne. To danie jest dobre samo w sobie, ale smakuje lepiej zastosowania do mięsa lub ryby, łącząc z ziołami i śmietaną i sosem czosnkowym.