80 Shares 5065 views

Co jeść kraby: planowanie posiłków dla zwierzaka

Kraby – to nie tylko smaczne danie w restauracji. Dziś nowy kierunek i szybko zyskuje pęd stał Wyposażenie akwariów morskich. Dlatego kraby stały ukochane zwierzaki. Ciekawe i dość sprytny, z pewnego rodzaju zachowania, przyciągają uwagę miłośników podwodnego świata. Nawiasem mówiąc, istnieje tak wiele kraby, istnieje słodkowodne okazy, które można podłączyć do najczęstszych akwarium. Jednak będziemy rozmawiać dzisiaj o tym, co jeść kraby.


Sprzęt i kraby akwarium hodowlane

Od wyposażenia technicznego trzeba będzie filtr i aeratora oraz zestaw lamp. Wskazane jest, aby natychmiast wybrać duże akwarium do każdej osoby miały co najmniej 0,3 metrów kwadratowych, ponieważ te niesamowite stworzenia są bardzo lubi podróże. W wodzie można wypełnić małe ryby jak gupików. Ale większe ryby zostały złowione kraby i zjedzone. W niewoli, kraby rosną do 10 cm i żyją 5-7 lat.

Propagować je mocno, że potrzebne są specjalne warunki i wody morskiej. Przedstawiają one planktonowych stadium larwalnym, więc trudno oczekiwać, że będzie podziwiać małe kraby. Jednak krycia zachowanie w akwarium obserwuje się dość często. Nie jest to zaskakujące, ponieważ zachowują się niemal wszystkie rodzaje, gdy warunki życia są bliskie ideału.

Na lądzie i na morzu

Jest to ważne, więc mamy trochę przystanek na nim. Co jeść kraby, zdecydowanie powinien być na ziemi jako pasza na tych zabawy tworząc w przeważającej części na brzegu, patrząc na żywność i wodę. Dlatego potrzebują one specjalnego zbiornika, który ma podwodny strefy i plaży, co najmniej jedną trzecią całkowitej powierzchni. O tym samym terrarium potrzebują traszki i żółwie. Warstwa wody może być płytkie, nie więcej niż 15 cm. Strefa Wybrzeże musi wyraźnie odróżniać wysoki, duży kamień, w tym przypadku część gleby będą przenikać pomiędzy szczelinami i stworzyć piękne zejście do wody.

Musimy pamiętać, że na brzegu krabów nie tylko jeść, ale także kopać swoje nory. Jeśli to nie uwzględnia wszystkich swoich kompozycji będą zepsute. W związku z tym, na brzegach wykopane rury gliny o średnicy większej niż krabów. Tak że woda nie stagnacji, powinien być przekrojowy. Krab będzie zawsze do czynienia z pogłębianiem otworu, przeciągając gleby do wody, a następnie można ponownie zorganizować upadku.

zawartość domu

Z jednej strony, jest to również egzotyczne i ekspertami w dziedzinie krabovedeniya praktycznie żaden. Z drugiej strony, ponieważ tym samym domu trzymać żaby i traszki, żółwie i inne stworzenia, które kiedyś wydawało się zupełnie nie nadaje się do akwarium. Co więcej, również pokojowo współistnieć z ryb.

Mówiąc o tym, co jeść kraby, warto pamiętać, że w naturze tych stworzeń są dość wszystkożerne. Są szczęśliwi na śniadanie owady, kraby inne młode, jagody, lub krasnorostów. Praktycznie wszystko, że pochodzą one w poprzek na drodze, będą sprawdzane pod kątem przydatności do spożycia.

Zasilacze niezwykłe zwierzaki

Co jeść kraby, można przenieść na czas nieokreślony, ponieważ nie odmawiają z niemal każdego posiłku. Najlepiej jest ustawić system noc karmienia, ponieważ kraby karmione w nocy. Chociaż, jeśli wziąć pod uwagę, że są wielkimi fanami spada, to nie będzie w tym nic złego, jeśli jedzenie będzie leżeć w akwarium w godzinach porannych. na lądzie i na morzu „treści”, aby uniknąć problemów, które są najbardziej odpowiednie dla początkujących akwarystów. Ten gnijące jedzenie w wodzie, co czyni go szybko pogarsza się i jest zamieszkany przez szkodliwe drobnoustroje. W przypadku tych zabawnych zwierząt , można zostawić cukierki na piaszczystym brzegu. W godzinach wieczornych, nie rozwija się bardzo ciekawy obraz, posiłek krabów – to spektakl chcesz zobaczyć.

Głównym dieta kraba tęczowego

Co do jedzenia krabów w domu, można łatwo znaleźć w lodówce. Podstawowa dieta – sałatki, więc roślina zima w domu kilka belek. Te zwierzęta nie są zbyt chciwi, więc można byłoby wystarczające dla takiej liczby, aż do wiosny. W tym zakładzie największe korzyści, jak to kompozycja najbliższym fakt, że krab żeruje na afrykańskiej ojczyźnie. Jeśli sałatka nie jest obecny, można pomóc pieprz lub marchew, jabłko. I każdy z tych produktów może leżeć w piasku aż wyschnie.

W zasadzie, w celu ustalenia optymalnej diety, wystarczy poprosić, że jedzenie krabów na morzu. Głównym dieta piękności tęczy – specjalny wodorosty, o którym mówiło się powyżej. Jednak żywią się padliną, ryb i skorupiaków, tak że od jedzenia białka, nie da się w akwarium. Zwyczajne Karma dla ryb (żywe lub suszonych) jest idealny do podawania stawonogów.

Morze Czarne krab chrząszcz

Przejdźmy teraz naszą uwagę na naszego rodaka. Żyje w dużej liczbie na wybrzeżu Morza Czarnego. Wielu podróżnych decydują się złapać jeden na drugim wzdłuż. Jeśli można zostawić swoje zwierzęta do domu żywy, można rozliczyć je w swoim akwarium. Jedzą kraby Morza Czarnego? W zasadzie wszystko jedno, to co. Chętnie przywiązują do korby, każda żywo jedzenie, krojone mięso, to jest wszystko, co spadnie na dno akwarium.

Jednak zawierać krab morski jest bardzo trudne w domu, bo on potrzebuje specjalnych warunków. Dlatego lepiej jest kupić od sklepu zoologicznego słodkowodnych przystosowanym kraba. oferuje także specjalistyczną karmę dla tych stawonogów.

Jak często można pasza krab

Najważniejszą zasadą jest – nie objadać. W zasadzie jesteśmy już na liście, jedzą kraby morze w domu. Wszelkie owoce i warzywa, owoce, mięso i specjalne jedzenie. Co najważniejsze – nie objadać swojego zwierzaka. Codzienne karmienie – to największe zło dla stawonogów. Dając żywność musi trzy razy w ciągu dziesięciu dni. To jest jeden raz na trzy dni.

W tym przypadku, produkty białkowe mogą być zawarte w diecie kraba nie częściej niż raz na tydzień. Numer dla tej samej osoby – niektóre duże grochu. Można zmienić czas z produktów czasowych, może być krewetki lub kawałek surowego mięsa, niektóre ryby. Do głównych świąt (dosłownie trzymać się kalendarza, którego nie należy mylić) można podawać małże i ostrygi.

Pamiętaj, aby dać swojemu pupilowi nawóz mineralny. Może być zgniecione skorupki jaj lub kreda do papugi. Zawsze powinno być oparte na tej ziemi. Woda jest niezbędna, aby dodać trochę soli morskiej, która jest kupiony w sklepie zoologicznym. Dodałem do oka, tak że mniej znaczy więcej. Jest to ważne w celu utrzymania integralności powłoki. Nie używaj soli morskiej kąpieli, istnieje wiele kolorów i smaków.

Nie głodny kraba?

Jeśli chodzi o to problemem jest niepotrzebne, zwierzę nie będzie dokładnie głodować. W naturze mogą żyć bez jedzenia przez kilka miesięcy, a tydzień bez jedzenia nie przynoszą żadnego dyskomfortu. To podawanie z nadmierną prędkością jest przyczyną różnych problemów zdrowotnych swojego zwierzaka. Na początku krab wylinka częste i problematyczne, że jest dużo stresu dla swojego ciała.

Moult – jest to normalny fizjologiczny proces, ale w kraba akwarium cierpi z powodu braku ruchu. W naturze jest to dzień może trwać do 3 km. W rezultacie, podczas gdy w warunkach stałego wzrostu i deficytów ruchowych, nie może przejść przez cykl odzysku i przygotować się do nowego linienia. Doprowadzi to do utraty kończyn i śmierci.

Przysmaki

Mówiliśmy już, że posiłek krabów – bardzo fascynujący spektakl. Właściciele tych niesamowitych stworzeń chętnie powiedzieć, niczym wiśni krab żywieniowych. Tak, są bardzo lubi słodkich jagód. Jak mały gourmet kraba stopniowo oderwany kawałek po kawałku, dotykając nogami. Jednocześnie on zjada bardzo kulturalny, kładąc w usta małe kawałki. To przyjemność oglądać, jak krab jedzenia czereśnie, wiśnie i morele. Witaminy są przydatne dla wszystkich, tak, że od czasu do czasu, z pewnością poinformujemy małe zwierzęta jagody.