483 Shares 4563 views

Jak wychowywać noworodka kotek: porady specjalistów

Niewiele osób wie, jak wychowywać noworodka kotek, chociaż przypadki, w których konieczne jest często zdarzają. Przyczyny takiego podawania mogą być różne czynniki. Na przykład, kot odmawia przyjęcia kocięta z dziećmi lub po prostu nie stać mleko. W każdym razie, właściciele czworonożne zwierzęta nie powinien rozpaczać i dbać i pielęgnacja małych stworzeń.


Jedną z odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób wychowywać noworodka kotek – załączyć go do innego kota pielęgniarskiej. To może pozwolić innych ludzi do swoich kociąt i karmienia im zrobić. Ten wariant najlepiej wydajność takiej sytuacji. Jednak nie każdy kot farmacja odbędzie dzieci innych ludzi, w tym przypadku, właściciele nie mają innego wyboru, jak przyjąć z wyjątkiem procesu w swoje ręce.

Jak wychować tygodniowy kotek?

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że wzrost i rozwój PET są bezpośrednio zależne od tego, jak, co i kiedy je. Począwszy od urodzenia, a podczas pierwszych 3 tygodniach karmienia dziecka powinien być realizowany co dwie godziny. W tym przypadku, to musi być zrobione w dzień iw nocy. Ale nie martw się, wraz ze wzrostem odstępu czasu między posiłkami pet wzrośnie, w wyniku czego liczba karmień może być zmniejszona do pięciu razy dziennie.

Na dzień dzisiejszy, można kupić wiele różnych mieszanek dla nowonarodzonych kociąt, dzięki którym będą one rosną zdrowo. Gospodarze wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami. Sam proces może odbywać się za pomocą pipety, łyżeczki lub małej klaksonu mleczarskim.

Każdy, kto zastanawia się, jak wychowywać ślepe kocięta, należy wiedzieć, że bardzo ważne jest, aby określić optymalną temperaturę mieszaniny. Aby to zrobić, można upuścić go na łokciu. Jeśli jest lekko ciepły, można rozpocząć karmienie. W każdym innym przypadku, trzeba albo podgrzać mieszaninę lub dać mu trochę chłodny. Aby poprawić trawienie powinno być trochę kotek brzuszek masaż przy użyciu szmatki nasączonej wodą.

Jeśli nie ma pieniędzy, aby kupić niezbędne mieszanina lub właściciele mają politykę samodzielnego przygotowywania żywności dla zwierząt, będą użyteczne wiedzieć, że może on być przygotowany w domu. Osoby zainteresowane w odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób wychowywać noworodka kotek, to będzie warto wiedzieć następujące przepisy.

  1. Wziąć 100 ml mleka i dokładnie wymieszać z surowego jajka. Otrzymaną mieszaninę dodano kilka kropli witaminy A i D, które można kupić w aptece, sklepie lub zwierząt.
  2. Znak 20 ml kremu, 80 ml mleka, a jeden z żółtka jaja. Miesza się z 20 ml 40% glukozy i 3 ml 5% roztworu kwasu askorbinowego.

Gdy jest to możliwe do urozmaicenia diety kotka?

Ci, którzy chcą wiedzieć, jak wychowywać noworodka kotek, należy pamiętać, że począwszy od drugiego tygodnia diety zwierzęcia można dodać specjalny konserwy i trochę niskotłuszczowego sera, ale mieszanina powinna pozostać niewielka. Usuń z mleka zwierzę może tylko 8 tygodni po porodzie.

Kiedy kocięta dorastają, ich moc będzie w pełni zależeć od wyboru gospodarzy. Trzeba tylko pamiętać, że mono-dieta jest bardzo zły wpływ na rozwój zwierząt, więc trzeba okresowo wprowadzać niektóre odmiany w swojej diecie.