677 Shares 1113 views

Moim ulubionym pet pies – zwłaszcza utrzymanie i wykształcenie

Co to naprawdę zabawa – psa rodziny! I bez względu na to, co rasa kochanie, jakie są wymiary i kolor. Najważniejszą rzeczą jest to, że jest zawsze radosny cud mieszka z tobą i dodaje dodatni zarówno w życiu zawodowym i hałaśliwych weekendy i święta. Jednakże, zawartość takiego zwierzaka – to nie jest łatwe, więc warto wcześniej rozważyć wszystkie plusy i minusy takiego ustalenia okupanta mieszkania, ale tylko po myśleć o tym, co on rasy i koloru.

Większość współczesnych ludzi żyje w mieszkaniach, gdzie, niestety, nie ma miejsca, w którym do zwierzęcia mogła czuć się swobodnie. Dużo czasu trzyma pies siedzi w czterech ścianach w firmie przyjmującej lub nawet sam. Taka sytuacja przyczynia się do tego, że zwierzę traci część swoich naturalnych instynktów: zwinność, wigor, pasję myśliwską. Ale co najważniejsze – pies w domu, nie w pełni rozwijać swoje mięśnie, więc są one znacznie słabsze niż ich dzikich krewnych.

Na tej podstawie, trzeba zrozumieć, że zwierzę, które żyje w mieszkaniu miasta, trzeba chodzić jak najwięcej, aby trenować i rozwijać swoją pasję, co jest charakterystyczne dla wszystkich członków rasy psów. Ważnym aspektem jest fakt, że pies rodzina często całkowicie pozbawione komunikacji z własnej naturze. Fakt ten jest na pewno w czasie jest odzwierciedlone w jej haraktere.Poetomu zróżnicować życie swojego czworonożnego przyjaciela, pożądane jest, aby znaleźć towarzyszy, którzy przyjdą do niego zarówno w wielkości i charakteru.

Cokolwiek naturalne prezenty mogą być włączone do psa, ważnym punktem w jego formacji jest ludzkie zachowanie. Dokładniej rzecz ujmując, pies rodzinny, jak gąbka, chłonie zwyczaje i osobliwości przyjmującym nawet temperament. Dlatego czas edukacji jest jednym z najważniejszych w życiu czterech nogach. A żeby zrobić dobry uczynek, konieczne jest, aby znać podstawy tzw psów, które są obecnie, i porozmawiamy.

Po pierwsze, cały czas. Szkolenie psów domowych zwykle zaczyna się od sześciu miesięcy życia, jak we wcześniejszym okresie swego bycia szczeniak po prostu nie może zrozumieć nawet najbardziej podstawowych komend. Oczywiście, aby zacząć uczyć psa komend takich jak „lokalizacja” lub „Dalej!”, To warto, kiedy uczy się chodzić, ale nie wymagają natychmiastowych wyników z Twojego zwierzaka. W miarę upływu czasu, zaczynasz coraz bardziej, aby upewnić się, że twój przyjaciel robi niewiele znaczące postępy.

Ważny jest wybór odpowiedniego miejsca na szkolenie. Proste komendy takie jak „Sit”, oczywiście, można nauczyć się w domu. Ale aportirovki lekcje, wyciągi i inne więcej „sport” i mobilnych zespołów, pożądane jest, aby przeprowadzać na wolnym powietrzu, w miejscach przewidzianych do chodzenia zwierząt.

I pamiętaj, że aby przynieść do domu pies musi być ściśle i bez zbędnych emocji. Nie pozwól jej niepełnosprawność, ale jak to jest, i będzie to najbardziej posłuszny i wierny przyjaciel na świecie.