194 Shares 3502 views

Wakacje w Soczi w lutym: zdjęcia i opinie

Soczi Winter mile zaskoczony jego pustki i ciszy. Ulice, które w lipcu nie był przepełniony, zamrozić w oczekiwaniu na oblodzonych nocy.


drętwienie w okresie trwa tylko kilka miesięcy, ponieważ Soczi – popularnego ośrodka narciarskiego. Jakie niespodzianki przygotowali wycieczkę po mieście zimą? Co zobaczyć i gdzie się udać w tej porze roku?

W Soczi! W lutym?

Dla pierwszej znajomości z stolicy Igrzysk Olimpijskich w 2014 roku jest najlepiej dopasowana spacer po zabytkowej części miasta. Luty Soczi wpływa na jasność kolorów bujne zielone tropikalną roślinność.

Pozhuhshie w sierpniu i palmy prihoroshilis i powitanie podróżujący połysk ciemne mięsiste liście. Tu i tam na spacer para w miłości, trzymając się za ręce leniwie. Efektownie wkroczył rodziców z dziećmi.

Nie wierz mi? Spójrz na zdjęcie!

warunki klimatyczne

Pogoda w Soczi w lutym, wyróżnia się dużą ilością dni słonecznych. Średnia temperatura zmienia się w + 8 ° C, Często powietrze jest ogrzewane do +15 ° C, Staje chłodnicy w nocy, ale termometr sporadycznie spada poniżej 0 ° C,

W górach mroźna tradycji. Najcieplejszy w osiedlach: Adler, Soczi, Matsesta, Hosta. Śnieg w środku zimy – zjawiskiem wyjątkowym, więcej deszczu. Pochmurne dni w tym miesiącu, nie więcej niż dziesięć.

beach life

W Soczi w lutym na zatłoczonych plaż, jak i zabawy, jak również w czerwcu. To prawda, kolorowe kramy łupkowego, ręczniki i Panamy, wymienić półki, zapchane po brzegi ciepłą czapkę, rękawiczki i szalik z motywem sportowym.

Wyczerpaną z biegają wokół koty słonecznych, ale gdzieś bardzo blisko do morza mewy swoop. Zdjęcia turystów są najlepszym dowodem.

Nie mniej hałaśliwie i w restauracjach nadmorskich. Zwabili bezczynności przechodniów korzenny aromat kebaby. Nadal otwierać na zewnątrz ganek i taras.

Wypożyczalnia rowerów i skuterów. Barkers zaprosić do rejsów, przędzenia, spin karuzela dla dzieci.

Dla rozrywki w „Riwierze”

Jeżeli atrakcje na wybrzeżu nagle wydają się trochę, nie krępuj się, aby przejść do „Riviera”. Jest centralnym parku miasta, która działa przez cały rok. W Soczi, tylko zjeżdżalnie zamknięte w lutym.

Diabelski młyn, a także latem, niestrudzenie wznosi resztę w błękitne niebo Kaukaz otchłań. „Pirate Ship” przeniesie dzieci do świata ekscytującej i zawrotnej przygodzie.

Przykuty karuzela obraca głowy wielokolorowych kuce, osły i słoni zaprzężone w eleganckich powozów. Dzieci sportu nadmuchiwane trampoliny, jazda w wagonach kolorowe „Wesołych lokomotywa” pisk i śmiech swinging na koniach.

Zakupy w centrum handlowym „Moremoll”

SEC „Moremoll” – największe centrum handlowe w mieście. W Soczi w lutym, jest cichy i nie zatłoczone. położony jest nad brzegiem rzeczki centrum handlowe o nazwie Sochinka na miejscu przecięcia dwóch ulic, ulice Tchaikovsky i Don.

Na kilku piętrach kompleksu handlowego znajduje się kilkadziesiąt butików i sklepów, kawiarni i restauracji. „Moremoll” – świetnym rozwiązaniem dla zabicia złe zegarek pogoda, która nie, nie, i odwiedzających ten region. W weekendy, staje się miejscem pielgrzymek nie tylko wszechobecne turystów i mieszkańców.

Park Narodowy w Soczi

Soczi Park Narodowy, według licznych opinii podróżnych – inny punkt, który koniecznie musi być zawarte w trasie, planowanie trasy w Soczi w lutym.

Na jego terytorium znanych Woroncowa wysokimi górami, w głębi którego są ukryte przed wzrokiem ciekawskich tajemnicze jaskinie. Nawet w zimie można zobaczyć dzikie lamparty, cieszyć się kontemplacji latawców rosnących w niebie, świadek żubrów.

Setki ptaków znaleziono w parku, w tym wdzięku bocianów. Wycieczki prowadzone są przez doświadczonych przewodników.

szkółka

Arboretum jest częścią jednostki strukturalnej Parku Narodowego Soczi. Mieszkańcy miasta mówią, że zima Soczi – nie jest powodem do rezygnacji z wędrówki na lokalnych rezerwatów przyrody.

Sercem arboretum – Swan Lake. Wdzięczne ptaki nigdy opuścić swoje domy, zachwycając publiczność swoim śnieżnobiałym upierzeniu.

Nawet w lutym wędrować wzdłuż ścieżki arboretum są dostępne przez cały dzień. W rezerwacie rosną dęby, palmy, cyprysy, sosny i kaktusy. W pobliżu stawu stoi Siergiej Nikołajewicz Khudekov willi, Ojca Założyciela parku.

AJ Hackett SkyPark

SkyPark wznosi się nad rzeką Mzimta. Jeśli wybierasz się na wakacje w Soczi w lutym, nie zaprzeczają sobie przyjemność patrzeć u podnóża gór Kaukazu do widoku z lotu ptaka.

Zapewnia on – tylko cztery z atrakcji, z których, bez przesady, zatrzymanie serca. Są to najbardziej „bungee”, które są znane każdemu. Ale tutaj po prostu powiesić w wąwozie, w głębi którego wirującej mgły.

Park Olimpijski

„Olympic Park”, lub „Imereti ośrodek” – ostatnia stacja „Jaskółki”, zgodnie z Tuapsie i Soczi. Niezależnie od pogody w Parku Olimpijskim gospodarze konkursy, koncerty, a nawet spektakle.

Kilka minut od obiektów sportowych zostały rozciągnięte granice parku „Kultury Southern”, inny podział Soczi National Reserve.

Wycieczki na dziedzictwo pozostawione nam po Igrzyskach Olimpijskich w 2014 roku, która odbyła się zarówno na pieszo i na pojazdach elektrycznych. Zaprawiony podróżujący powinni korzystać z najnowszej wersji lub wypożyczyć rowery.

"Sochi Park"

„Sochi Park” jest jednym z największych centrów rozrywkowych w Europie. Znajduje się on tuż obok stadionu olimpijskiego i jego atrakcji można zobaczyć na wybrzeżu Morza Czarnego.

Sądząc po opiniach, największy popyt wśród zwiedzających są „Quantum Leap”, „Dragon”, „Firebird”, „Sharolet”, „Drifter” i otworzył w ubiegłym roku, diabelski młyn.

Nawiasem mówiąc, zwiedzanie zimę Soczi, można również zaoszczędzić pieniądze. Bilety na „Soczi Park” będzie kosztować znacznie tańsze! Chcesz uzyskać dodatkowy rabat? Wyrozumieć bilet na oficjalnej stronie internetowej.

"Rosa Khutor"

Wszystko z najbardziej interesujących i pamiętnym wydarzeniem w Soczi w lutym koncentruje się na narciarskiej „Rosa Khutor”. Znajduje się wysoko w górach. Lepiej tutaj w pociągu elektrycznego „jaskółka”.

Zaśnieżone szczyty, które w sezonie jest zawsze w idealnym stanie, służą nowoczesne kolejki linowe i wyciągi.

Lutego w tych miejscach bogatych w wydarzenia. Dlaczego tylko maraton RosaRun, obchody Walentynek, festiwal, który odbywa się pod patronatem Yuri Bashmet.

Co roku w połowie lutego, zarządzania „Rosa Khutor” narciarskiej dla swoich gości organizujących obóz zimowy śnieg Camp. W ramach swojego programu zajęć mistrzowskich, warsztatów, BBQ-party, imprezy, wycieczki, szkółka narciarska działa.