274 Shares 7718 views

Niezapomniana atrakcja „Emelya”

Atrakcji „Emelya” – ogromna huśtawka. Głowica opowieść bohater jest widoczny z daleka, to pokazuje całą swoją lokalizację. Uczucie rzekomo serdeczni i gościnni właściciela uśmiecha się z dwunastu wysokości, wzywając wszystkich, aby zatrzymać się w jego opowieści. Zaakceptował ofertę za chwilę staniesz się bohaterem tej magicznym światku. Atrakcji „Emelya” pomieścić dwadzieścia cztery, zabawa trwa trzy minuty. Sukcesy tej atrakcji od innych jest to, że nie wymaga żadnego wysiłku fizycznego. Wygodne krzesła zaczynają się chwiać, i za każdym razem coraz szybciej i wyżej, stopniowo oddala się od ziemi. Pasażerowie są zanurzane w fantastycznej lotu. Po to są niesamowite uczucie, morze pozytywnych emocji i adrenaliny. Atrakcji „Emelya” to jedna z najlepszych i najczęściej odwiedzanych w Rosji. Jeździć na nim raz, będziesz chciał wrócić ponownie i znowu! Atrakcji „Emelya” nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zaloguj się tutaj jest tanie i wrażenia – morze.
Atrakcje w Moskwie

Większość przejażdżki lovers – dzieci, ale dorośli nie przeszkadza, aby odwiedzić taką rozrywkę w parku. Ten rodzaj rekreacji największą przyjemnością jest, oczywiście, w ciepłej porze roku. Odwiedzając te miejsca pozostaną długo w pamięci. Zasadniczo idą do parku przez rodziny. Goście skrajne zaskoczenie i zabawne zjeżdżalnie i rozrywki.

Atrakcje Moskwa są podzielone na kilka kategorii wiekowych.
Po pierwsze – jest to dla bardzo małych dzieci, i to jest małe i bezpieczne w porównaniu z resztą instalacji. Pozwolili najmłodszych fanów emocji i ekstremalnych. Kategoria ta obejmuje wszystkie rodzaje sportów wodnych, jazda pociągiem i małą karuzelę. Dla starszych dzieci przewidziane „Obieg” o stromych zakrętów, przykuty karuzeli i więcej. I, oczywiście, nie zapomnij o dorosłych – są przygotowane dla nich „roller coaster” z ekscytującą martwej pętli, wszystkie rodzaje lotów, wirówki z niektórych obciążeń siłowych i innych ekstremalnych rozrywki.

nowe atrakcje
W 2013 roku znani Siam Park 2 nowe atrakcje zostały otwarte na Wyspach Kanaryjskich. Tendencje te zostały zainwestowane ponad dwa i pół miliona euro. Nazywano ich „Savasdii” i „Kennarii”. Atrakcji „Kennarii” zawdzięcza swoją nazwę na cześć mistycznych stworzeń – pół człowieka, pół ptaka. Ta rura 200 m, przy dużej prędkości opadania i przy zakończeniu – silny cyklon fali. Ta atrakcja jest wyjątkowa w każdym parku wodnego świata, jest dozwolone tylko dla dorosłych. To nie może być porównywane z żadnym innym. I, oczywiście, o dzieciach nie zapomnij, stworzyliśmy atrakcją nazwie „Savasdii”, co tłumaczone z tajski znaczy „Witamy”. On jest jak dżungla, ale nie jest normalne, i woda. Tę atrakcję składa się z czterech unikalnych slajdów. „Savasdii” przypomina popularną atrakcją „Dragon”, ale jest bardziej zrelaksowany wersja, która została zaprojektowana dla najmłodszych dzieci, zwiedzanie parków wodnych. Wizyty przynajmniej raz takich jazd, nie pozostanie obojętny na to! Życzymy dobrej i niezapomniany czas!