615 Shares 1405 views

Anapa Central Market jest jednym z symboli

Być może każdy Rosjanin zna słynnego ośrodka miasta Anapa. Lokalne plaże są szczególnie odpowiednie dla rodzin z małymi dziećmi. Ale także tutaj z przyjemnością odpocząć ludzi w podeszłym wieku, pary i młodzieży.


lokalizacja

Podczas wakacji w słynnym kurorcie, każdy turysta odwiedzający miasto Anapa Central Market, który znajduje się przy ul. Armia Czerwona w pobliżu dworca autobusowego. na terytorium wejść rynku mają po ulicach Krasnoarmeyskaya Gorkiego i krymski czerwono-zielony. To miejsce jest jednym z najbardziej ruchliwych, tutaj pójść na zakupy jak miejscowi i wielu wczasowiczów.

Jaki jest rynek

Oficjalnie w mieście Anapa Central Market jest 340 miejsc handlowych. Wcześniej były rzędy żywności zlokalizowane są głównie. Ale dzisiaj szeregi produktów elegancko wciśnięty tace z ubrań, towarów przemysłowych, domowych środków czyszczących i urządzeń.

W nowoczesnym mieście Anapa Central Market jest obiektem handlowym, który ma wszystkie potrzebne udogodnienia dla handlowców i kupujących. Specjalnie dla uczestników II wojny światowej, weteranów pracy i niepełnosprawnych poszczególne rynki w okazyjnych cenach Oto podświetlona.

Funkcje pawilony

Jednym z głównych pawilonów centralnego rynku jest uważana za mięso. Na czele mięsa zawsze jest wybór świeżego mięsa i drobiu. Ważne jest, że mięso na realizację przywieziono tu z okolicznych miast i wsi. Pawilon jest wyposażony w klimatyzację, chłodzenia komory. Jest to dział w którym zamówienie klienta z wybranych kawałków mięsa zrobić farsz.

W mieście Anapa Centralnego Rynku ze słynnym pawilonie ryb wśród wielu wczasowiczów. To tutaj wielu turystów przyjeżdża do świeżej mullet, mullet i barwena. W sezonie rozpiera sprzedającą solone sardele. Indywidualne zapotrzebowanie tutaj cieszyć się krewetki Morza Czarnego, która w porównaniu z oceanicznych braci, choć w mniejszym rozmiarze, ale o wiele smaczniejsze im.

Oprócz owoców morza, można znaleźć ryby słodkowodne – karpia Live, suszone płoć Kaspijskie i płoć, świeżo nowotworów. Wszystkie liczniki są wyposażone w urządzeniach chłodniczych, więc kupowane są zawsze oferują wyłącznie świeże produkty.

Mieszkańców i turystów do miasta Anapa Central Market i słynnych dzięki pawilonu mlecznego z zawsze świeżych produktów. Na tych serii można kupić bezpośrednio od producentów masła, śmietana, ser, mleko, Rjażenka. Sprzęt pawilon klimatyzacji powietrza i chłodzenie.

W mieście Anapa Central Market (zdjęcie poniżej) przedstawił bogaty roślinny pawilon. Tutaj można kupić świeże warzywa, owoce i zioła z rąk miejscowych rolników.

Na terenie rynku otwarto liczne jaskinie. Ci, którzy są zmęczeni i chce trochę odpocząć, można spędzić czas przy filiżance kawy. Normalnie cafe posiada szeroki wybór słodyczy i napojów.

Centralne kierownictwo rynku zadbał o bezpieczeństwo sprzedawców i klientów – na całym zainstalowanych kamer wideo. A także nie jest okrągła bezpieczeństwa zegara, który działa z licencjonowanej firmy ochroniarskiej.