505 Shares 6227 views

Miejsca siedzące w pociągu. Jak wyglądają?

Jest bardzo trwały błędne przekonanie, że siedzenia w pociągu, są tylko ogólne wagony, czyli o zakupie foteli, będzie zmuszony udać się do zwykłego przewozu drugiej klasy, tylko za każdym dolnej półki siedzieć trzy lub nawet cztery pasażerów. A bilety są sprzedawane właśnie tak – miejsce, nie są oznakowane, a kto jest pierwszy raz, że był przez okno i usiadł. I może się zdarzyć, że będzie musiał przejść, a nawet stojąc. Nawiasem mówiąc, przejdź do okna ogólnego samochodu – nie za dużo zabawy. Znacznie bardziej opłaca się wziąć górną półkę, bilety na którym wszystkie te samochody nie sprzedają. Ale wszystko zależy od „dobroci” przewodu. Jeśli można przyjąć górną półkę, a następnie w tym przypadku będzie podróżować we względnym komforcie, ale tylko w pozycji poziomej.

Ale, jak już wspomniano, jest to mylące. W rzeczywistości, z siedzenia w pociągu nie są ułożone w ogóle, a na siedząco przewozu, chociaż ogólnie samochód może być również nazywane osiadły. Ale pytanie teraz nie chodzi o niego. Znając realiów pociągu pasażerskiego na pierwszy rzut oka nie odróżnić zwykły wózek drugiej klasy od A siedzący tryb życia, ale miał tylko wspinać się po schodach i idź do samego samochodu, wszystko staje się jasne. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że popełnił błąd i zamiast dworzec przyszedł do dworca autobusowego lub kolejowego źle i jak zaprojektować wnętrze wnętrza samochodu komfortowych autokarów. Tak, bardzo podobne.

Miejsca siedzące w pociągu, którego lokalizacja jest bardzo przypomina autobusu, okazało się stosunkowo niedawno. Jest to z powodu ich nowości i fakt, że wielu uważa te wozy na starej pamięci współdzielonej. Siedzenia są umieszczone po obu stronach środkowego przejścia, dwóch lub trzech cyklach. Pasażerowie walizki ułożone na specjalnych półkach i posadzić sobie, a także autobus, rozkładanie. Oznacza to, że w taki sposób można sobie pozwolić na dość wygodną drzemkę.

Innym podobieństwem z autobusem jest to, że w siedzeniach w pociągu stosuje się tak zwane „elity”, to znaczy, że to prywatna lista priorytetów miejscach, które są kupowane w pierwszej kolejności. Ale jeśli autobus jest przede wszystkim miejscem, znajduje się w przedniej części kabiny, w pobliżu okna, sytuacja pociąg jest nieco inna. Liczba okien w samochodzie nie pasuje do liczby rzędów siedzeń, ponieważ większość z nich wchodzą w szczelinę jednostek ognisko. Te miejsca i są uważane za najbardziej niepopularne. W przypadku zakupu przez Internet bilety kolejowe, siedzenia w pociągu nie może odpowiadać umieszczony na schemacie stronie, więc nie można odgadnąć i kupować tylko takie nieprzyjemne miejsce.
Jednakże, nawet do zakupu biletów w kasie linii kolejowej nie gwarantuje w stu procentach hit. Kasjerzy mogą po prostu nie wiedzieć, jaki rodzaj samochodu zostaną zaczepione na osiadły. Albo ten sam samochód w ostatniej chwili zostanie zastąpiona przez inną. I będzie się z miejsc w pociągu, odgadnąć niemożliwe. Można kupić bilety w samochodzie, gdzie, jak w pociągu, siedzenia umieszczone są parami naprzeciw siebie. A następnie uznać za „elite” to miejsca, które znajdują się wzdłuż pociągu.