705 Shares 4077 views

Gdy możliwość zajścia w ciążę po aborcji brakowało?

Nazywa nieżywotnych ciąży, w którym płód nagle zatrzymuje się rozwija, a następnie matryce. Najczęściej ciąża przestaje rozwija się wcześnie (przed 12 tygodniem), jednak zdarzały się przypadki, gdy ciąża jest zakończony z tego powodu, w drugim lub nawet trzecim trymestrze ciąży. Na szczęście, ten warunek jest zdiagnozowana w późniejszych etapach są znacznie mniej prawdopodobne.


Oczywiście, taki tragiczny scenariusz jest ciężką próbą dla całej rodziny, ale nie rozpaczaj i wpaść w depresję nie jest konieczne. Większość kobiet nosiła udanych kolejnych ciążach, dając początek zupełnie zdrowych niemowląt. Jednak lekceważyć dla takiego ostrzeżenia nie jest to konieczne, i należy być dobrze przygotowani do przyszłej ciąży po brakowało aborcja się powiodła.

Przede wszystkim trzeba zrozumieć, dlaczego bezskutecznie rozwiązać ciąża przestał się rozwija. Bez niego, planuje ciążę po stracona aborcja nie jest racjonalna decyzja, bo trzeba najpierw wyeliminować przyczynę śmierci płodu.

W tym celu należy przeprowadzić pod mikroskopem materiału komórkowego otrzymanego po łyżeczkowanie przeprowadzonego po aborcji. Analiza ta pozwala zidentyfikować obecność zaburzeń genetycznych martwych płodów, które często wywołują zakończenia ciąży.

Jak dobrze, para przed myśleniem o planowaniu ciąży po pominiętej aborcji, powinny zostać poddane gruntownej przesiewowe utajonych infekcji. Występowanie choroby, takie jak opryszczka i zakażenia wirusem cytomegalii może spowodować poronienie.

Pamiętaj, aby zrobić USG w diagnostyce zaburzeń w narządach miednicy i dokonać analizy hormonalnej tle. Szczególnie ważne jest, aby dowiedzieć się, jakie stężenie we krwi hormonów, które są produkowane w hormonów tarczycy i płciowe. Ponadto, u kobiet więcej testów indywidualnie może być przypisany do identyfikacji obecności nieprawidłowości w organizmie.

Lekarze zalecają plan kolejnej ciąży po pominiętej aborcji, czekając na nie mniej niż sześć miesięcy. Jeszcze lepiej, jeśli przerwa będzie rokiem. Tak duża szczelina jest wymagane dla całkowitego odzyskania korpusu po takim szokiem jak spontanicznej aborcji ciąży. Ponadto, ten czas powinien być stosowany w celu wyeliminowania ewentualnych problemów w organizmie i jak przygotować się do poczęcia.

Co to jest przygotowanie do ciąży po pominiętej aborcji? Po pierwsze, przyszła mama musi podjąć, aby wzmocnić swój status immunologiczny. Aby to zrobić, trzeba w pełni jeść, chodzić więcej, aby zwrócić uwagę na aktywność fizyczną. Należy zdecydowanie odrzucić nałogów – palenia, picia piwa i mocne trunki więcej. Nawiasem mówiąc, dla pomyślnego wyniku, zasada ta będzie dobrze do naśladowania ojca i przyszłości.

Planując ciążę po aborcji nieodebranych, należy przejść do rozpoczęcia picia preparaty witaminowe, w których struktura jest obecny kwas foliowy, a także witaminy E i A.

Nie bez znaczenia czynnikiem jest nastawienie psychiczne. Zaufanie do sukcesu i braku lęku przyczyni się do udanej ciąży i porodu dostatniej. Musimy pamiętać, że wiele kobiet zostało zmuszonych stawić czoła takim wyzwaniom, jak nieudanego aborcji, ale później udało im się zostać matkami wspaniałych dzieci.

Jeśli jednak spontaniczne poronienie wielokrotnie obserwowano, kobieta może być zdiagnozowane jako „zwykłego poronienia.” W tym przypadku, to potrzebuje poważnej badań genetycznych rodziców, w celu wykrycia patologii, która wyzwala przerwanie we wczesnych stadiach.