678 Shares 7387 views

Ciekawe i oryginalne gratulacje Dzień Lotnictwa

Latania na samolocie dla kogoś bać i strach, ale dla pracowników lotnictwa ten element! W 1923 roku potężna flota została założona w Rosji. Zamierzał do przewozu pasażerów i ładunków. W tym dniu każdy rok wszystkich osób zaangażowanych w sterowca ludzi odbierać gratulacje na Dniu lotnictwa. Dzięki tym profesjonalistów, obywatele mogą podróżować najszybszych środków transportu!


nowe technologie

Aviation – jeden z najszybciej rozwijających się branż, a jakość kraju. Samoloty zmodernizowany, by stać się bardziej bezpieczne. Pracownicy, którzy poświęcili swoje życie do transportu lotniczego, działa bezinteresownie dla dobra kraju. Są one odpowiedzialne, uważaj, czasami zimną krwią. Jest to niebezpieczny zawód wymaga dużej wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Podejmuje gratulacje personel w lotnictwie w pracy, ale bez szampana i ciasto. Wszystko to tylko po dacie zmiany!

poezja powietrze

W tym celu musimy przygotować się na wspaniałe wakacje w góry. Jeśli zdecydujesz się zaskoczyć ukochaną osobę, która dotyczy bezpośrednio tej uroczystości, trzeba wybrać najcieplejsze słowa. Wiele wiersze składające o niebezpiecznym zawodzie pilotów samolotów, lotu. Jeśli po prostu przeczytać sugestie w postaci tostów, znudzi. Zakup tanią radiową sterowany model samolotu. Dołączyć kartkę z życzeniem. Unieść statek na niebie i dać zdalnych sprawców. Niech wylądować i wydobyć stamtąd gratulacje na Dzień Lotnictwa w wersie.

Niech szybko stają się przestrzegać wszystkich dysz,

I udać się do nieba krystalicznie czysta!

Z Dnia Lotnictwa świętujemy,

Sukces i szczęście pragniemy,

Wspaniały lot,

Nowy, szybki samolot,

Koledzy bezpieczne i proste,

I złote medale!

***

Słychać oklaski? Dziś Dzień Lotnictwa!

Gratulacje dla wszystkich uczestników,

I życzymy szczęścia!

Zadziwiające piloci i miły lot!

Domu do ciepłego powitania i nadziei eskortą.

Powodzenia w pracy, bezpieczeństwo w czasie lotu.

Bez chmury w jasne niebo,

I poleciał do kamieniołomu!

Takie uniwersalne gratulacje Dzień Lotnictwa i ścisłego dopasowania i nieznanych osób.

Krótki, ale jasne

W świecie najnowszych technologii proste pocztówka czasami wydaje się reliktem przeszłości. Ale gratulacje za pośrednictwem krótkich wiadomości wysyłane na telefon komórkowy, rzeczywiście. Wszystko, począwszy od małych do dużych są w stanie korzystać z tej funkcji. Jest to bardzo wygodne, szybkie. Po tym wszystkim, nie ma różnicy jak dać szczere życzenia, główną uwagę zwraca się na osoby i pokazać, że pamięta o swojej zawodowej wakacje. Gratulujemy samolotów mogą być przesyłane w dowolnym formacie! Wtedy nie jest zbyt mądry, lepiej użyć trochę humoru! I od tego dnia wziąć miłe słowa, nie tylko pilotom, ale stewardes, personel techniczny.

  • Każdego dnia, niech będzie szczęśliwy i przynosi tylko przyjemność. Niech to będzie miękki startu i lądowania, i że całe życie było możliwe.
  • Jesteś ważne dla ich pracy jest zawsze na wierzchu! Szybować jak ptak ponad wszystko! Latać po piętach swoich marzeń!
  • Dzielni piloci i stewardessy łagodny gratuluje chcemy, rosnących na niebie! Niech będzie niebo jest czyste, a słońce promienna.
  • To jest Twój profesjonalny święto Wiesz, jesteś bohaterem do nas! Niech szczęścia w niebie latania w parze ze sobą.
  • Życzę dużo szczęścia! Tak często w domu zostałeś tak cenione i bossów, a świecił jak gwiazda.
  • Ryk silnika słychać, koń żelaza w chmurze pęknięcie, ta praca nie jest łatwa! Wszakże każdy dzień chmury! Trudne może być do ciebie w czasie, istnieje ryzyko zawsze jest! Powodzenia, raj!

Nie zapomnij wysłać wszystkich zaangażowanych gratulacje lotnictwa. Śmieszne krótkie komunikaty zachwyci ludziom niebezpieczny zawód! To bardzo ważne, aby wiedzieć, że ich praca jest ceniona, martwić się o nich i zawsze czeka w domu!

poważny ton

Wyślij wiadomość może być komiks zdobywca nieznanych przestrzeni powietrznej. Najbliżsi ludzie potrzebują, aby wyrazić swoje życzenia w bardziej poważnej formie. Szczere wyrazy pochodzące z serca, pasują idealnie. Wszakże przed każdym lotem pożegnać, jak gdyby po raz ostatni! Gratulujemy Dnia Lotnictwa w prozie można odczytać przy stole bankietowym. Następnie wszyscy goście doznają poważnego i niebezpiecznego zawodu.

„Dzisiaj jest ważny dzień! Święto odważnych i zdesperowanych ludzi – pracowników transportu lotniczego! Gdy jesteś w niebie, nie znaleźć miejsce na ziemi! Liczę na lądowanie i zadzwoń! Niech szczęście będzie z wami i wiedzy i umiejętności, które już masz! Sukces w pracy, nie ma najmniejszych niewypały! Sercem i duszą jestem z tobą w niebie!”.

Nie zapomnij o zabawy

Wszelkie święto z okazji zabawy! Wymyślić Quizy, konkursy i zabawy. Bez względu na to, ile lat miał goście będą igraszki jak dzieci. Banalne święto z żałobnych grzanki dawna w modzie. Wakacje – to taniec, śpiew, dobre jedzenie, dużo śmiechu i gadania! Małe prezenty na święta profesjonalnych współpracowników będzie przydatna. Nawet malutki breloczek w formie samolotu może być talizmanem szczęścia na całe życie! Baw się – nie leń się!