285 Shares 9482 views

Czy USA mogą pomylić z płci dziecka? Porady i komentarze lekarz

Czy USA mogą pomylić z płci dziecka? Ten wątek ma wielu rodziców martwi. Zwłaszcza tych, którzy chcą szybko dowiedzieć się, kto będzie się urodzić. W zależności od płci dziecka, będą musiały kupić pewne rzeczy, wymyślić nazwę, wybrać zabawki i tak dalej. I rzeczywiście, niemal każdy rodzic zainteresowany płci przyszłego dziecka. Zjawisko to jest spowodowane nie tylko o odsetki bezczynności, ale również pragnienie posiadania kogoś w szczególności. Na przykład, chłopca i dziewczynki. Po urodzeniu Man, chcę, aby szybko dowiedzieć się, czy zwrócił się już po raz drugi dzieckiem rodzice. Dlatego wielu w USA próbują dowiedzieć się o płci dziecka. Może być zgłaszane nieprawdziwe dane?

Wtedy i teraz

Wcześniej, płeć dziecka generalnie nie dokładnie ustalona. Chodzi o to, że ultradźwięki wynaleziono nie tak dawno temu. Dlatego ludzie mają tendencję, aby spróbować powołać się ani znaków narodowych, lub na osobistej intuicji. Oczywiście, często z takich metod ustalania seks mieliśmy problemy. Tak wiele błędów. Po tym wszystkim, znaki – to coś jak gra w ruletkę. Szanse odgadnąć udział od 50 do 50.

Jednak pojawienie USG kilka zmieniła obraz tego, co się dzieje. Aby decydować o sobie, którzy nie okazują. Tylko lekarz jest w stanie podjąć ostateczną konkluzję. Czy USA mogą pomylić z płci dziecka? Albo rodzice potrzebują 100% zaufanie do powyższych? Aby zrozumieć, w tej sprawie nie jest rzeczywiście tak trudne, jak się wydaje.

od okresu

Wielu lekarzy mówi, że odpowiedź na ten temat będzie zależała od czasu trwania ciąży. Przez 9 miesięcy od momentu poczęcia, dziecko i jego ciało się rozwija. Proces ten nie zatrzymuje. Tak więc, im dłuższy czas trwania ciąży, tym większe prawdopodobieństwo dokładnego określenia płci dziecka.

Teraz odpowiedź na to pytanie nie może być pierwszym USG. Po tym wszystkim, co do zasady, badanie przeprowadzone przez 4-6 tygodni. W tym miejscu można zobaczyć na zdjęciu tylko zapłodniona komórka jajowa, która jest przymocowana do macicy. I słuchać serca. Ale nawet w tym okresie, niektórzy lekarze starają się zadowolić swoich rodziców. Czy USA mogą pomylić z płci dziecka przez 4-6 tygodnie? Tak. Co więcej, na tym etapie, w zasadzie, jest to trudne, prawie niemożliwe, aby przewidzieć, kto będzie się urodzić.

rewizyta

Okazuje się, że na samym początku ciąży, mimo tego, co zostało określone, że nie można znaleźć w rzeczywistości płeć dziecka. Oczywiście, wiele klinik oferuje już w 6-7 tygodni od poczęcia do ujawnienia tajemnicy akcesoriów dziecięcych seksualnych. Tylko naprawdę jest to bardzo problematyczne. Wysokie prawdopodobieństwo błędu.

I czy ultradźwięki może popełnić błąd z podłogą podczas obserwacji wizyta dziecka u lekarza? Poniższa analiza jest powoływany przez około 12-14 tygodnia ciąży. To się nazywa przesiewowe. Służy ona do określenia ogólnego stanu płodu i identyfikacji niektórych chorób. Takich jak zespół Downa. Składa się on z badań krwi i USG.

W tej sytuacji prawdopodobieństwo dokładnego określania płci ze wzrostem dziecka. Ale z 100% szansy na jeszcze trudniej wyciągnąć wnioski. Czy USA mogą pomylić z płci dziecka? Tak, to jest normalne. Generalnie, ciąża – to jest to, co każda kobieta pracuje indywidualnie. I ktoś lekarze mogą do 12-14 tygodnia powiedzieć dokładnie płeć dziecka, niektórzy nie. To jest normalne.

Nie jest to maszyna, a lekarz

Czy USA mogą pomylić z płci dziecka? Aby odpowiedzieć na to pytanie wyraźnie nie działa. Kwestia akcesoriów dziecięcych seksualnych – kwestia natury. A wszystkie badania mogą jedynie wskazać, kto będzie w przyszłych rodziców. I nie jest to 100% pewności.

Jeżeli rodzice zadano którzy byliby odpowiedź dadzą lekarzowi. To jest człowiek. I żadna maszyna nie będzie określić płeć dziecka. Na podstawie otrzymanego obrazu jest lekarzy dać swoje wnioski na temat akcesoriów niemowlęcych płciowych. Człowiek – istota niedoskonała. On błądzić. Tak, to jest możliwe, że płeć dziecka jest określona nieprawidłowo. Prawdopodobieństwo sukcesu zwiększa profesjonalizm medyczny. Ale nawet doświadczony lekarz nie jest wolny od błędów.

złoty środek

Czy USA mogą pomylić z płcią dziecka w 20 tygodniu ciąży? To znaczy „ciekawą sytuację”. Na tym etapie dziecko już może być dobry wygląd. Nawet niektórzy prominentni rysy twarzy, nie wspominając już uformowane ramiona i nogi.

Do tej pory, prawdopodobieństwo zgadywania płeć dziecka wzrasta. Dobry lekarz jest w stanie określić, kto narodził się z kobiety. Ale znowu nie należy bezkrytycznie wierzyć w to, co zostało powiedziane. Błądzić jest rzeczą ludzką, nikt nie jest bezpieczny z faktu, że płeć dziecka, nawet w 20. tygodniu ciąży jest nieprawidłowo zdefiniowany.

Chociaż czas określony genitalia dziecka jest prawie całkowicie uformowane. W tym sensie, że można je zobaczyć. Wykwalifikowanych wystarczy lekarz zasugeruje tylko o seksie. Ale z dokładnością do 100%, że nie chce o tym mówić. Czy USA mogą pomylić z płci dziecka na 20 tygodni? Tak, istnieje taka możliwość. Ale jest o wiele niższy niż w 4-5 lub 12-14 tygodni.

Ostatnie kroki

I czy ultradźwięki mogą być mylone z płcią dziecka na 32 tygodni lub 36? Innymi słowy, w trzecim trymestrze ciąży. Wiele osób uważa, że termin ten jest po prostu niemożliwe do pomyłki. I dlatego aktywnie poprosić płeć dziecka przez lekarzy.

W rzeczywistości, uważam, że USA 100% powie kto urodzi, głupie. Mówi się, że dane zgłaszane przez ludzi. I lekarze mogą się mylić. Ale im dłużej ciąża, tym mniejsza szansa błędu.

Jak pokazuje praktyka, w trzecim trymestrze zazwyczaj możliwie precyzyjnie nazwać płeć dziecka. Ale nawet w tym przypadku, nie może liczyć na sukces 100%. Czy USA mogą pomylić z płci dziecka na 20 tygodni? Tak. A na 32-36? Również tak. Prawdopodobieństwo błędu jest zawsze. Tylko bliżej do urlopu macierzyńskiego, tym mniej prawdopodobne, aby wymienić niewłaściwą płeć przyszłego dziecka.

pozycja

Odgrywa istotną rolę w rozwiązywaniu problemu położenia płodu. W niektórych przypadkach niemożliwe do narodzin dziecka, aby zobaczyć genitalia. I takie sytuacje nie są rzadkością. Czasami dziecko odwraca się od maszyny ultradźwiękowej w momencie oglądania genitaliów. Zaskoczony nie jest to konieczne.

Czy USA mogą pomylić z płci dziecka na 20 tygodni z pośladkowych prezentacji? Tak. W taki sam sposób jak w normalnej pozycji dziecka. Jeśli dziecko, wręcz przeciwnie, znajduje się w dogodnej pozycji badaniu ultrasonograficznym, prawdopodobieństwo błędu jest mniejszy. Szczególnie na 20 tygodni. 12-15 szansa błędu wciąż ma dość wysokie. Dlatego lekarze zalecają prosząc połowę lekarzy co najmniej do drugiego trymestru ciąży.

Rozwój i trudność w określeniu

Dlaczego tak trudno dowiedzieć się, kto będzie się urodzić? Zajrzeć do wnętrza macicy i dziecko może patrzeć. Nowoczesna technologia oferuje nawet pokazać rodzicom, jak ich dziecko będzie wyglądać za pomocą 3D-ultradźwięków. Ale te technologie nie są dokładnie określić płeć dziecka.

Mówi się, że wraz z rozwojem prawdopodobieństwo ciąży prawidłowej predykcji dziecka seksualnego dostarcza wzrasta. Jest to normalne, ponieważ dziecko rodzi się z już utworzonych genitaliów.

Początkowo, kto się rodzi, jest to niemożliwe. W wieku 4-5 tygodni od momentu poczęcia dziecko zaczyna aktywnie rozwijać. Tylko zapłodnione jajo okazuje się zobaczyć przed upływem tego czasu. Może to być chłopiec czy dziewczynka. Ale do 12 tygodniowego dziecka w łonie matki przybiera ludzką postać. Można zobaczyć nie tylko głowę, ale długopisy, nogi i genitalia. Do 20 tygodnia, kiedy szansa na stanowisku badawczym USG widać płeć dziecka. Trochę powiedzieć dokładnie, kto będzie urodzony w tygodniu 32-36. Ale prawdopodobieństwo błędu nie można wykluczyć.

Dlaczego jest to tak trudne do przewidzenia, nawet w późnym okresie ciąży, tożsamości seksualnej? Czy USA mogą pomylić z płci dziecka na 20 tygodni? Opinie rodziców wskazują, że jest to możliwe. A nawet w 36-37 tygodniu ciąży istnieje możliwość błędu. Ten, pomimo faktu, że w tym okresie narządy płciowe są w pełni uformowane!

narządów płciowych guzek

Więc w czym problem? Chodzi o to, że pierwotnie genitalia chłopców i dziewcząt podobne. I różnią się one na złym USA. Zwłaszcza w krótkim okresie. Zamiast narządów płciowych można zaobserwować tzw narządów guzek. W swoim stanowisku określić płeć dziecka. Jeżeli jest ona mniejsza niż 30 stopni, to może być dziewczynka. Iz większą „nachylenie” – chłopca. Często różnica jest bardzo trudno zobaczyć. Wszakże nawet pozycja dziecka w łonie matki odgrywa rolę w sukcesie określenia płci dziecka!

Czy USA mogą pomylić z płcią dziecka w 32 tygodniu ciąży? Tak, to zostało wielokrotnie wspomniane. Z 12 tygodni dokładności przewidywań lekarzy wynosi około 50%. Dokładniejsze dane są zwykle używane przez 20-30 tygodni, gdy różnica między lepiej widoczne damskie i męskie ciała. Lekarze zalecają, że pod koniec ciąży, poproś o tym, kto będzie się urodzić. Ale żeby przygotować psychicznie do błędów medycznych – z których nikt nie jest bezpieczny!