414 Shares 3950 views

Britax wózek: cechy, zalety i wady

Obecnie nasza uwaga zostanie przedstawiony wózek Britax. Jest to interesujące dla wielu rodziców. I będzie go wyłącznie do modeli rekreacyjnych, istnieje również uniwersalne, takie jak „3 w 1” i „2 w 1”. Podnieść, że opcja jest o wiele łatwiejsza niż „spacer”. W ten sposób w praktyce, w rzeczywistości może się wydawać, że wybór uniwersalnego wózka o wiele trudniejsze niż chodzenie. Co możemy powiedzieć o naszych obecnych dostawców? Jakie są plusy i minusy są modele? A co jednoczy pieszą wózek „Britaks” te cechy?


modne decyzja

Na przykład, nie można nie zauważyć, że główną zaletą modelu jest wygląd konstrukcji. To nie ma znaczenia, o co dokładnie wersja w pytaniu – wszystkie są dobre. Wielu rodziców twierdzi, że wózek Britax B (i nie tylko) – to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią śledzić modę.

Wszystkie proponowane kolory charakteryzują się prostotą, ale z nieznanych powodów, są zapamiętywane i zatopić się w duszy. Minimalizm w połączeniu z wyrafinowanym wzorem – to jest tak niezbędne do nowoczesnych elegantów. Więc jeśli szukasz „spacer”, która nie wstydzi się być opublikowany w elitarnej społeczności, w „Britaks” ideału.

Opcje

Nie wolno nam zapomnieć o tej chwili, jako kompletny zestaw. Odgrywa ona ważną rolę podczas dokonywania zakupu. Chciałby, aby w modelu zakupionego było wszystko, co może być przydatne.

W tym sensie można powiedzieć, że wózek Britax B-Agile (i nie tylko ją) dostaje mieszane opinie. Ale oni są bardziej pozytywne. Chodzi o to, że pakiet zawiera standardowy zestaw urządzeń:

  • Peleryna na nogi dziecka;
  • zderzak;
  • moskitiery;
  • płaszcz przeciwdeszczowy.

Ale coś takiego jak, na przykład, torba dla mamy, trzeba kupić. A także sprzęgła do rąk zimowych. Ale to nie jest tak problematyczne. Niektóre brak danych stanowiących frustrujące. Niemniej jednak, „idzie”, aby znaleźć komplet prawie niemożliwe.

koła

Szczególną uwagę zwraca się na kołach przy wyborze pojazdu rekreacyjnego dla dzieci. Tak więc, na przykład, wózek Britax B inteligentne wyposażone w koła z tworzywa sztucznego 4 (dla „BI-a ruchu” są nadmuchiwane). Jest to normalne, może być postrzegane w ogóle „spacery” „Britaks Bee”.

przednie koła 2 (mniej), są obrotowymi. Tutaj, aby być uczciwym, nie możemy powiedzieć na pewno, czy to jest dobre czy złe. Jak mówią, każdemu jego własne. Ktoś mówi, że taka decyzja o wózek jest doskonały, a niektórzy twierdzą inaczej. W zasadzie, w praktyce obecność 2 koła skrętne naprawdę jest zaletą. Zwłaszcza, jeśli trzeba wykonać kilka manewrów.

dbać

Oczywiście, chciałbym kupić samochód dla dziecka, więc to był ładny i funkcjonalny, i nie wymaga specjalnej opieki. Britax wózek daje podobne możliwości dla wszystkich swoich klientów.

Wszystkie części i elementy są łatwe do czyszczenia, a brud i kurz. Tylko ostrożnie przetrzyj tkaninę wilgotną ściereczką. Pod specjalnym zabrudzenia, można użyć specjalnej pianki czyszczącej. Okazuje się, że nawet najbardziej pogodny i błotnisty odległości nie daje wiele kłopotów.

Ponadto warto zauważyć – materiał tkanina z elementów wózka „Britaks” wytrzymuje ekstremalne temperatury po prostu świetne. Ona nie traci koloru nawet w jasnym świetle słonecznym. Oznacza to, że tylko dłuższy pobyt w temperaturze 30 ° C mogą być wyświetlane części przebarwienia. Jednak w praktyce takie zdarzenia są rzadkie.

magazynowanie

Wózek Britax B-Agile, jak wszystko „idzie” od tego producenta, jest nie tylko łatwe w utrzymaniu, ale również funkcje modelu pamięci. Chodzi o to, że wielu rodziców stara się znaleźć nie tylko funkcjonalny i piękny wózek, ale także takie, które nie zajmują dużo miejsca w domu.

„Britaks” – idealne rozwiązanie dla osób z niewielkim wolnej przestrzeni. Wszystkie „spacery” są wyposażone w mechanizm-book, który promuje kompaktowe urządzenie pamięci masowej. Złożyć wózek, po drugim w odległości nie jest zbyt trudne. Kilka prostych ruchów. Następnie można umieścić strukturę, gdzie nie ma miejsca.

Jednakże, nawet w stanie zdemontowanym Britax wózek nie zajmuje dużo miejsca. Niemniej jednak, w korytarzach wąskich, nie przechowywać go w takiej pozycji jest znacznie łatwiej ustanowić i umieścić projekt w razie potrzeby. Tak to zwykle nie pojawiają się w zakresie przechowywania skarg.

inny

Wózek Britax B-Smart (i jego analogów), jak stało się jasne, jest naprawdę godne uwagi. Ale nie wszystko jest tak dobre, jak się wydaje. W każdym wózku ma swoje plusy i minusy. Co się zwykle rodzice rozróżnić zalet i wad tego producenta?

Na przykład, kosz na zakupy. Ona, oczywiście, jest przewidziane. Ponadto składnik ten jest dość obszerny. I to, oczywiście, podoba. Ale tylko tak długo, jak nie trzeba niczego się dostać na dnie. Kosz na zakupy w „Britaks” jest niski, że nie zawsze i nie wszystko jest przyjazny. Drobiazg, ale zwrócić uwagę na to nie jest tak rzadkie.

Należy również zauważyć, że koszt wszystkich modeli uznanych przez wielu klientów, aby być przesadzone. Tak, wózek Britax B-Motion jest uważany za elity, ale nie zawsze jest to warte swojej ceny. Zwykły „spacer” będzie kosztować około 20-25 tysięcy rubli. Jak twierdzą niektórzy kupujący, płacisz tylko za to, że producent jest w Anglii, a także popularnej marki i stylowego wzornictwa. Nie stwierdzono istotnych różnic od bardziej wózkami budżetowych mają „Britaks” nie. Dlatego konieczne jest, aby myśleć kilka razy przed wyrażeniem zgody na zakup.

Stwierdzono również budowę ciała. To nie jest zbyt duży, ale niektóre nie są nawet zadowoleni z tego rysunku. Średnio wózki „Britaks” ważą około 10-11 kg. To jest norma, ale najbardziej korzystny jest bardzo łatwe „spacery”. Te, które nie przekraczają 8 kilogramów zdemontowane bez opakowania pudełka.

W zasadzie, wózki „Britaks” są uniwersalne. To jest nowy modne w zakresie pojazdów dziecięcych. Jednakże, jeśli nie planuje budżet na wózku 20-30 tysięcy rubli, powinien powstrzymać się od takich wydatków. Kupujący są pewni – nie warto.