346 Shares 2345 views

Wybierz najbardziej lat wydajne zwrotnica

Z każdym dniem cena benzyny stale rośnie, i z tego powodu prawie wszyscy producenci samochodów na świecie są poważne walka o prawo istnienia na rynku. Każdego roku, firmy produkują coraz więcej nowych samochodów bardziej bezpieczny, wygodny i ekonomiczny pod względem zużycia paliwa. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy zwrócić uwagę na ostatnią cechę. Za najbardziej SUV oraz zwrotnice oszczędne. Prezentujemy 5 samochodów, które mogą się pochwalić taką jakość.

„Mazda CX-5” – pierwsze miejsce w rankingu „Gospodarka Crossover Roku”

Po debiucie nowego „Mazda CX-5” jest po prostu zachwycił wszystkich swoim apetytem. Jak mówi producent, średnie zużycie paliwa tego crossovera wynosi nie więcej niż 6,7 litra na sto. Takie cechy nie może pochwalić się nawet niektóre importowane samochody. Przy tej szybkości przepływu japoński dumą mogę powiedzieć, że w tym roku oni stworzyli najbardziej ekonomiczny rozjazd na świecie.

Niemiecki „BMW X1” – drugie miejsce

Niemcy nie pozostają w tyle nowoczesna i stale ulepszać technologię bezpośredniego wtrysku paliwa do cylindra. Dzięki wykorzystaniu technologii zasilania benzyna, nowy lineup rozjazdów „BMW X1” spędza setki nie więcej niż 6,9 litra paliwa. Jest to tylko jeden kieliszek więcej niż nasz zwycięzca, więc nowy produkt może być bezpiecznie opisane jako jeden z najbardziej ekonomicznych samochodów w swojej klasie.

"Buick Encore" – III miejsce

Brąz w rankingu „Eco zwrotnicy świata” wygrał amerykański Buick Encore z indeksem 7,1 litra na 100 kilometrów. Na samochód tej klasy stopa jest do zaakceptowania, szczególnie jeśli ma działać w obszarach miejskich. Warto zauważyć, że „Buick Encore” był nie tylko jednym z najbardziej ekonomiczne, ale także jednym z najbardziej atrakcyjnych w przedziale cenowym od kół przednich pojazdów off-road. W Rosji, kosztuje około 25 tysięcy dolarów. Biorąc pod uwagę średnie zużycie paliwa i koszty „Buick”, można powiedzieć, że samochody „Encore” z serii – jest to najbardziej ekonomiczny i niedrogich rozjazdy produkcji amerykańskiej.

Subaru XV Crosstrek – czwarte miejsce

Warto zauważyć, że ten samochód jest pierwszym w naszej listy wysokiej klasy SUV. Obecność napędem na wszystkie koła, dopuszczalnego zużycia paliwa (około 7,2 litra na sto) i cena sprawiają, że jest to bestseller na rynku światowym. I pomimo tego, że „Subaru” jest mniej ekonomiczne niż „Mazda”, jego popularności i popytu nie ma granic. On jest tak popytu, a także jego wyżej wymienionych rywali, tak że inżynierowie grupy mogą być dumni z tego roku.

Modyfikacja Dizalnaya „Mercedes GLK»

Warto zauważyć, że jest to pojedynczy ekonomiczny rozjazd w naszym rankingu, który pobił wszelkie rekordy drogie. W Rosji jest oferowany w cenie dwóch milionów rubli. I w przeważającej części mają nie płacić za wypchane elektroniki kabiny, ale raczej dla marki. Jednakże, nie trzeba płacić za powietrze. Doskonale zaplanowana konstrukcja, architektura wnętrz i wiele systemów zabezpieczeń czynią go jednym z najlepszych, ale w tym samym czasie i najdroższe SUV. Dlatego go kupić, nasi kierowcy nie są w pośpiechu, chociaż jej zużycie paliwa nie przekracza 7,5 litra na sto.