791 Shares 9073 views

Sanatorium "Red Talca" (Gelendzhik): recenzje

Miejscowość uzdrowiskowa Gelendzhik od dawna jest kurortem uzdrowiskowym w Morzu Czarnym. Rośliny liściowe, lasy dębu, pachnące ogrody rosną na całym jego terenie, a delikatne stoki wzrastają powyżej tego naturalnego splendoru. W dolinach rosną drzewa jodłowe i sosny pitsund. Ludzie przyjeżdżają tu nie tylko do kontemplacji zasobów naturalnych i rozrywki na plaży, ale także do pełnego leczenia.


Argumentować i zaprzeczyć, że ten ośrodek Territory Krasnodar jest jednym z najlepszych ośrodków zdrowia, nikt nie będzie. Matka Natura przyznała miastu cudowny klimat, który ma korzystny wpływ na całe życie. Naprawdę relaks i najchętniej zaprasza do sanatorium "Czerwona Talca".

Od ponad 30 lat jest zadowolony z mieszkańców i gości ośrodka. Dom turystyczny był najwyższej rangi, od sportowców po polityków. Tu często odwiedzają cudzoziemcy z Unii Europejskiej. Wiele razy zespół brał czynny udział w różnych konkursach i otrzymywał nagrody. Niewielu może pochwalić się taką zasługą.

Apteka jest korzystnie zlokalizowana w stosunku do infrastruktury miejskiej. Mieszkańcy nie muszą podróżować daleko na spacer, aby dostać się do centrów rozrywki, centrów handlowych i biznesowych – wszystkie obiekty są skoncentrowane w odległości spaceru. W pobliżu znajduje się delfinarium, park rozrywki, Dom Kultury, biblioteka, banki i inne miejsca.

Warunki życia

Sanatorium "Red Talca" (Gelendzhik) opinie gości otrzymują dzięki. Goście mówią dobre słowa o wysokiej jakości usług i czystych pokojach. Dla zakwaterowania oferujemy pokoje o różnym komfortu i klasie, które znajdują się w 9-piętrowym budynku głównym i czteropiętrowym budynku.

Z balkonów wszystkich pokoi roztacza się malowniczy widok na park, góry i zatokę. Wszystkie pokoje mają oddzielny system, stały telefon do komunikacji z administracją, miękkie meble, łazienkę i lodówkę. Goście mogą zatrzymać się w komfortowych apartamentach i pokojach typu VIP z dwoma pokojami.

Latem każdy może mieszkać w niewielkim domku na wybrzeżu Morza Czarnego. W budynku znajdują się trzy pokoje z oddzielnym wyjściem i niezbędne udogodnienia. Dom przylega do odkrytego basenu. Codzienne sprzątanie odbywa się we wszystkich pokojach.

System zasilania

Osoby kupujące bilet otrzymują bezpłatny posiłek pięciodniowy, serwowany w jadalni (na pierwszym piętrze głównego budynku). Asortyment naczyń jest zróżnicowany, goście mogą wybierać ulubione potrawy z prezentowanego menu (bufet). Podawane z świeżymi wypiekami, sezonowymi owocami z warzywami.

Ponadto sanatorium "Red Talca" organizuje posiłki dla pacjentów na diecie (zgodnie z powołaniem specjalisty). Również w budynku znajdują się bary, kawiarnie i restauracje. Możesz złożyć zamówienie bezpośrednio w pokoju. Menu pełne jest ekskluzywnych wyrobów spirytusowych, gorących i zimnych potraw różnych kuchni.

Linia brzegowa

Kiedy dom posiada własną, ogrodzoną plażę, posypaną piaskiem. Na wybrzeżu działa służba ratownicza, bar z napojami bezalkoholowymi i słodyczymi. W obecności komfortowych leżaków i parasoli słonecznych na komfortowy pobyt. Odległość od plaży wynosi nie więcej niż dwieście metrów. Dla gości sanatorium "Red Talca" (Gelendzhik) oferuje ciekawe zajęcia wodne, w tym usługi nurkowania.

Baza terapeutyczna

Nawet dzieci z jednego roku mogą poddać się terapii kursem w ośrodku medycznym. Specjalistyczna poliklinika w następujących dziedzinach: patologia układu oddechowego, nerwowego, sercowego. Ci, którzy chcą, otrzymają wysoką jakość leczenia chorób ginekologicznych i urologicznych. W dziale diagnostycznym specjaliści z następujących kierunków biorą:

  • Pediatra.
  • Terapeuta.
  • Lekarz ENT.
  • Urolog-andrologista.
  • Kardiolog.

Przeprowadza się wszystkie badania laboratoryjne mające na celu prawidłowe podanie terapii (analizy kliniczne, biochemiczne, immunochemiczne). Są biura ultrasonograficzne, EKG, REG. Lista środków terapeutycznych jest wystarczająco szeroka, obejmuje: talaloterapię (uzdrawianie wodą morską), leczenie błotem, terapię laserową, inhalacje, masaż, metody obróbki cieplnej.

Sanatorium "Czerwona herbata", której zdjęcie ilustruje procedury, korzysta z alternatywnych opcji medycznych w praktyce lekarskiej. Fitoterapia jest zalecana jako dodatkowe źródło leków syntetycznych, pomaga znacznie poprawić ogólny stan, wzmocnić obronę. Rośliny lecznicze są wybierane indywidualnie – uwzględniają cechy ciała, przebieg choroby.

Lista programów zdrowotnych

Jest to kompleksowy kompleks środków diagnostycznych i terapeutycznych mających na celu przywrócenie, wzmocnienie i oczyszczanie organizmu. Wszystkie programy zostały zbadane klinicznie, starannie opracowane przez specjalistów i zasłużone sukcesy wśród turystów. OAO "Krasnaya Talka" sanatorium oferuje poddanie się zabiegom kursowym na temat najnowszych technologii.

Osoby z chorobami oskrzelowo-płucnymi będą oferować program "Zdrowe oddechy". Z jego pomocą możliwe jest wyeliminowanie procesu zapalnego, przywrócenie śluzu i nabłonka po chorobach zakaźnych, poprawę przepływu krwi i oczyszczenie migdałków.

Szczególnie u mężczyzn z zapaleniem gruczołu krokowego i zaburzeniem erekcji opracowano unikatową technikę "Drugie Serce". Leczenie oczywiście normalizuje krążenie krwi, łagodzi zespół bólu, usuwa dyskomfort, zapobiega nawrotom. W celu skonsolidowania wyników konieczne jest drugie leczenie po 12 miesiącach.

Istnieje program dla kobiet, stworzony w celu wyeliminowania problemów w obszarze ginekologicznym (adnexitis, adhesions, endometritis, bezpłodność, bez miesiączki). Leczenie pacjentów z zaburzeniami nerwowymi zgodnie z metodą "Wellness" i chorobami układu mięśniowo-szkieletowego przeprowadza się zgodnie z programem "Ruch bez bólu". Pomaga również rdzeniom.

Usługi SPA

Sanatorium sanitarne "Red Talca" (Gelendzhik) zaprasza Państwa do odwiedzenia nowoczesnego centrum SPA, w którym oferowane będą procedury wysokiej jakości. Na zalecenie kosmetologa składa się indywidualny program odbudowy i relaksacji całego ciała.

Zanurz się w świecie piękna, przyjemności i harmonii, biorąc kąpiele. Specjalistyczne metody korygowania rysunku zostały opracowane i przetestowane, pomagając w szybkim zrzuceniu zranionych kilogramów, wygładzić skórę i usunąć cellulit. Salon wykorzystuje monitorowanie czyszczenia przewodu jelitowego, okładów, kosmetologii sprzętu, akupunktury, procedur hydromasażu.

Organizacja wypoczynku

Sanatorium "Red Talca" w Gelendzhik oferuje odkryty basen z zjeżdżalniami wodnymi. Jest tam dział dziecięcy dla młodych gości. Chłopcy nie będą już znudzeni, ponieważ mają dla nich klub gier, gdzie będą pod nadzorem nauczyciela. Na ulicy jest plac zabaw dla aktywnych zajęć. W obecności samochodów elektrycznych, nadmuchiwanych atrakcji, pokazów animacyjnych.

Nie mniej interesujące jest program dla dorosłych osób. W hotelu znajduje się zaplecze sportowe, sala fitness i biblioteka. Organizowane są codziennie imprezy taneczne i tematyczne. Na terenie znajduje się biuro sprzedaży biletów, parking, bankomaty. Na spotkania biznesowe znajduje się sala konferencyjna z okrągłym stołem i wyposażeniem technicznym.

Sposób naśladowania

Z lotniska, w określonym rozkładzie, autobus nr 5 działa codziennie. Musisz wysiąść na przystanku "Palace of Culture" i trochę w prawo wejść do schroniska. Lub wynająć prywatny samochód.

Z dworca autobusowego i kolejowego transport publiczny jest wysyłany pod numerami 1, 3, 5, 13. Zostaw na tym samym przystanku.

Ośrodek odnowy biologicznej "Red Talca" (Gelendzhik): opinie turystów

Większość urlopowiczów pozytywnie reaguje na uzdrowisko. Wielu gościom chętnie tu przyjedzie. Przyjemne słowa brzmią zgodnie z uprzejmym i wykwalifikowanym personelem. Zadowolony z wysokiej jakości menu, obfite usługi rozrywkowe.

Kobiety były całkowicie zachwycone salonem SPA. Po zabiegach znów czujesz drugą młodość, energię i nastrój. Zwiedzanie sanatorium "Red Talca", recenzje na temat entuzjastycznego, duchowej harmonii, przywrócenie aktywności fizycznej, podziwianie środowiska i powrót do domu z nowymi siłami.