300 Shares 4187 views

Błąd 923 „Sklep Play”: co robić?

Siedzieć cicho i przeglądać partycje Google Play na swoim telefonie lub tablecie w poszukiwaniu czegoś ciekawego. A widzisz – to jest to, po prostu to, czego szukałem tak długo. Aby rozpocząć program zainstalowany, a następnie jak grom z jasnego nieba – błąd 923 w „Sklep Play”. Co robić w takiej sytuacji?

źródło błędu

Bardzo często właściciele urządzeń opartych na systemie operacyjnym „Android” Błąd 923 pojawi się w „Sklep Play”. Dzieje się tak podczas gry pobraniem lub aplikacji. Wygląda to tak: „Nie można pobrać aplikację z usługi Google Play z powodu błędu 923”. I bez względu na to, co wniosek lub pliki do pobrania, a następnie będzie zawsze wyskoczyć przez okno z tym problemem.

Przyczyn tego może być kilka:

– problem ze związku;

– coś w Google Play;

– zablokować innego programu;

– uszkodzone lub usunięte pliki systemowe.

Z każdej sprawy powinny być rozpatrywane na swój sposób, więc je rozważać oddzielnie.

Internet

Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe, więc jest to bardzo powszechny problem. Zazwyczaj jest to stan można zobaczyć ikonę obok zegara. Pierwszą rzeczą, którą trzeba wiedzieć, czy w Internecie jest wszystko. Aby to zrobić, po prostu przejść do wyszukiwarki do dowolnej witryny. Jeśli jest to mobilny Internet, konieczne jest, aby sprawdzić saldo lub megabajtów dostępny, może zabrakło banalne. Być może, że telefon traci sieć operatora sieci komórkowej, ale ikona pozostaje. W tym przypadku należy wyłączyć i włączyć transmisję danych.

Jeśli urządzenie do internetu jest podłączony poprzez Wi-Fi i odbiór świeci, może to być po prostu zły sygnał lub wyłączyć Internet, a telefon jest podłączony do sieci lokalnej. Będzie również przydatna, aby przejść do ustawień Wi-Fi, ponieważ możliwe jest sytuacja kazusnaya bez podłączenia do routera.

Kłopot z Google Play

Błąd 923 Bardzo często w „Sklep Play” występuje z powodu problemu w Google Play. Może to wynikać z bałaganu i tymczasowej pamięci podręcznej danych. Program nie poprawną pozycję czyszczenia. Dlatego należy wykonać następujące czynności.

Przejdź do „Settings Application” wybierz wszystko i sortowania według wielkości. Uważamy rynek Google Play i kliknij na nią. Tam kliknij „Wyczyść dane” i „Wyczyść pamięć podręczną”.

Wracamy i spojrzeć na program Google Services Framework, które usunąć dane i wyczyścić pamięć podręczną.

To samo odbywa się w menu „Google Play” – pozbyć się wszystkich niepotrzebnych.

W ten sposób, trzeba ponownie uruchomić urządzenie i spróbuj ponownie zainstalować dowolną aplikację.

Więcej Error 923 „Sklep Play” na „Android” może być na koncie „Google”. Dlatego konieczne jest, aby go ponownie. Postępuj w ten sposób: „Sync” „Ustawienia Konta” i Tam znajdziemy konto „Google” i usuń go.

Następnie ponownie uruchom ponownie telefon, przejdź do „sklepu” i ponownie wprowadzić swój login i hasło do konta. Ponownie spróbuj pobrać coś. Jeśli nadal nie działa, to nie szukaj dalej.

inne aplikacje

Zdarzały się przypadki, gdy błąd 923 w „Market” wynikłe programu antirirusnoy, która blokowała pliki lub Google Play aplikację rycynowy, uznając go niebezpiecznym lub spy program. Ponadto, istnieją firewalle, które chronią urządzenie przed niekorzystnymi skutkami w Internecie, ale faktycznie blokują instalację narzędzi. Jeżeli takie programy są dostępne na telefonie lub tablecie, konieczne jest, aby je wyłączyć lub usunąć, a następnie spróbuj zainstalować ponownie ze sklepu. Ten problem jest dość rzadkie, ale zdarzały się przypadki.

Jeśli masz roota-prawa

Ponadto, błąd 923 w „Sklep Play” może być wynikiem nieostrożnego korzystania z super uprawnieniami administratora. Prawa te należy uzyskać dostępu i kontrola aplikacji, takich jak „Google Play”, „Native Navigator”, „agent” Facebook”, poczta, itd. D. Aby uzyskać takie prawa, które nie są tak proste, ale szczegółowe instrukcje znaleźć żadnych trudności. rzecz jest bardzo przydatne, ponieważ można poudalyat lub całkowicie wyłączyć niepotrzebne programy i gry. Ale jeśli ta sprawa zostanie podjęta ignorantów, z emusorom przypadkowo może „tear down” ważnych usług, takich jak usługi Google Framework następnie błąd 923 w „sklep Play”. Jeszcze gorzej, gdy usuniętych plików i systemów operacyjnych.

Poprawnie to nieprzyjemna sytuacja może tylko metody kardynalne: czy wycofywania systemu lub migać „Android”. I rzeczywiście, w innym wypadku zostaną utracone wszystkie informacje osobiste i aplikacje.

Konkludując

Aby ten błąd pojawia się tak mało, jak to możliwe, konieczne jest, aby wyczyścić telefon często i nie instalować wszystkiego. Przed zainstalowaniem aplikacji warto zobaczyć i przeczytać komentarze oceny. Po tym wszystkim, jeśli ma jakiś błędów, które mogą prowadzić do problemów, to nie jest coś, to z pewnością być szczegółowo opisane.

To najlepiej nie instalować żadnych zapory i programy antywirusowe, ponieważ są one praktycznie bezużyteczne, a RAM „jeść” dużo. Ponadto, mogą one zablokować lub usunąć coś ważnego dla systemu lub oprogramowania systemowego.

I warto być ostrożnym, ponieważ wiele problemów, takich jak przypadkowe usunięcie pliku, który chcesz niepostrzeżenie z internetu, i tak dalej. E., wystąpić z powodu niedbalstwa.