793 Shares 9953 views

feedback Użytkownicy: uaktualnieniem do systemu Windows 10

Aktualizacja systemu operacyjnego – proces, który podoba się wielu, ale nie wszystkich. Niektórzy użytkownicy powoli dokonać uaktualnienia do systemu Windows 10. Informacje zwrotne od użytkowników będą rozpatrywane w artykule. Czy konieczne jest uciekanie się do tego procesu lub lepiej go unikać?

Oferta lub zobowiązanie

Zacznijmy od tego, że nie jest jeszcze jasne, czy proces ten musi przeprowadzić lub nie. Z jednej strony, aktualizacja systemu operacyjnego – dobrowolna decyzja. Ale z drugiej strony, to pojawia się alarm zbyt nachalne dla użytkowników. A więc uaktualnienia z Windows 7 do Windows 10 odpowiedzi otrzymane nie są najbardziej dobre.

Chodzi o to, że po posiadacz licencji „Seven” otrzyma pierwszy komunikat z propozycją przeprowadzenia procesu, będzie to niemożliwe, aby się go pozbyć. Uaktualnienie z Windows 10 będzie prześladować cię na każdym kroku. To irytujące użytkowników. A jeśli nie chcesz zmieniać znajomy do nowego systemu wszyscy musimy tolerować irytujących wiadomości. Więc jeśli chodzi o dobrowolnych rozwiązań mają wszelkie powody, by wątpić. I to nie pasuje do wielu.

dostępność

Jednakże, jeśli nie traktować sceptycznie aktualizacje, wniosek może cię zadowolić. Po tym wszystkim, to jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich. Wystarczy mieć licencjonowanej kopii systemu Windows.

Bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 10 odpowiedzi w zakresie jej dostępności czyni tylko dobro. Nie ma znaczących ograniczeń, z wyjątkiem, że zasoby komputera musi spełniać minimalne wymagania systemowe. Musimy dać czas dla tego procesu (30 minut). Ale to nie jest taki problem, jak jesteśmy pewni, przez wielu użytkowników.

Nie dla wszystkich

Jednak uaktualnienie do systemu Windows 10 odpowiedzi otrzymał nie jest zbyt dobra od właścicieli starszych wersjach systemu Windows. Chodzi o tych, którzy chcieliby, aby ten proces, to znaczy porzucić stary system operacyjny i zmienić go na zupełnie nowy.

niezadowolenie państwa ze względu na fakt, że automatyczna aktualizacja jest dostępna tylko dla posiadaczy licencjonowanych kopii nowego Windows. Na czym to polega? Wielu powie, że można automatycznie uaktualnić do systemu Windows 10, w obecności co najmniej Windows 7 lub innego, nowszego systemu operacyjnego. Ale właściciele XP, Vista i tak dalej automatycznie wdrożyć proces nie będzie działać. systemy operacyjne, użytkownicy danych są oburzeni – często nie mają pojęcia o nowej wersji systemu Windows. I to jest całkiem normalne, bo wszystkie notyfikacje pochodzą z „Center Update”. W starszych systemach operacyjnych nie ma.

Proces aktualizacji

Ostatnia aktualizacja systemu Windows 10 dostaje mieszane opinie w zakresie ich instalacji. Chodzi o to, że w niektórych przypadkach będzie musiał pracować, aby spróbować poprawić „podkręcić” ten proces. I ta decyzja nie jest w każdy gust. Jeśli aktualizacja nie istnieje, to musi koniecznie być automatyczne i odbywają się bez większych kłopotów. Tak wielu wierzy.

Niemniej, cały proces nie jest szczególnie skomplikowana: albo zgodzić się z wnioskiem w „Update”, lub użyć specjalnego narzędzia z „Microsoft”, aby uruchomić. Nic skomplikowanego o nim. Czasami jest trochę niewygodne, ale aktualizacja jest szybko i bez komplikacji, a także awarii i usterek. I to się podoba. Po tym wszystkim, nie trzeba się nad puzzle, gdzie dostaniemy płytę instalacyjną z systemem operacyjnym. Najważniejsze – aby mieć połączenie z internetem w tym czasie. W przeciwnym razie, jak zauważono przez użytkowników, po prostu nie można pobrać dodatek Service Pack dla systemu.

mała niespodzianka

Ale nie wszystko jest tak dobre, jak się wydaje. Jeśli jesteś przyzwyczajony do aktualizacji systemu operacyjnego na pierwsze żądanie lub wiadomości, w tym procesie, nie będzie miał zastrzeżeń. Inaczej wybiegi byłoby dużo.

Na przykład, uaktualnienie do systemu Windows 10 odpowiedzi otrzymane nie są najbardziej odpowiednie dla jego zaskoczeniu. Niektórzy użytkownicy zgłaszali, że proces ten nastąpił bez ich wiedzy niezależnie. Oznacza to, że ktoś już dawno odrzucił ofertę, a sam komputer postanowił wdrożyć aktualizację. Oczywiście, to autokratyczny zachowanie bardzo niewielu ludzi szczęśliwych.

Dlaczego jest to tak daleko nikt nie wie. Być może to było pierwotnie przeznaczone. Ale najprawdopodobniej to zjawisko – najczęściej awaria systemowa. Corporation „Microsoft” bez komentarza w tej sprawie nie robi. Tak więc konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ten incydent. Nie ma żadnej gwarancji, że tak się nie stanie.

projekt systemu

Upgrade Windows 8.1 do systemu Windows 10 informacje zwrotne od użytkowników, jak widać, nie ma się dość jednoznaczne. Każdy z nich jest jego własna opinia. Jednak większość użytkowników nie obchodzi całość rozwija się dość dobre wrażenie w systemie operacyjnym.

Na przykład, niektórzy ludzie lubią wygląd i styl systemu Windows 10. Użytkownicy często podkreślają tę funkcję jako zaletą systemu operacyjnego. Drobiazg, ale to wpływa na popularność systemu operacyjnego.

Dodatkowo należy podkreślić fakt, że właściciele nie są szczególnie potężne komputery zmodernizowane od Windows 10 przyniesie wielką przyjemność. W porównaniu z tym samym „Siedem”, dziesiąta wersja jest szybsza. A wszystko to dzięki uproszczonej, lecz wyrafinowany design. Nie daj się zbyt szybko porzucić taką ciekawą i całkowicie bezpłatną ofertę, myślę kilka razy wcześniej.

Sprawność systemu

Oczywiście, każdy system operacyjny ma swoje wady i zalety. I wpływają one na opinie przedstawione przez użytkowników. Aktualizacja do Windows Listopad 10 zwrotnych od swoich klientów nie otrzymał najlepszy. A wszystko to z powodu systemu operacyjnego.

Na czym to polega? Szczerze mówiąc, wielu użytkowników zastrzeżenia: Windows 10 nie jest jeszcze w pełni gotowy do pracy. A jeśli potrzebny jest system w pełni pracy, to lepiej, aby powstrzymać się od uciążliwego sugestii korporacji „Microsoft”. W przeciwnym razie ryzykujemy nie tylko piękne okna, a produkt o ogromnej liczby błędów i wad.

Na przykład, najczęstszym zarzutem – karta dźwiękowa odmówić pracy. Po wydać aktualizację, dźwięk po prostu znika. I ze wszystkimi tego miksera w ustawieniach systemu, także nie będą wyświetlane. Aby zaradzić tej sytuacji, jak to możliwe, ale z wielkim trudem. Tak więc, jeśli nie szczególnie chce „poeksperymentować” z problemami po aktualizacji, należy powstrzymać się od oferty. To jest rada podane zaawansowanych użytkowników początkujących.

brak możliwości

Inną rzeczą, dla którego uaktualnienia do systemu Windows 10 opinii negatywnej postać otrzyma – po tym procesie, nie po prostu nowy system operacyjny z wieloma wadami, jest to produkt, którego brakuje wielu pożytecznych składników, które zostały wykorzystane przez użytkownika.

Na przykład, nie powoduje radość u osób, które są teraz w systemie Windows nie mają jakichkolwiek standardowych gier. Po prostu nie będzie ich znaleźć. Ponadto, odtwarzacz multimedialny nie jest również tutaj. Z jednej strony, nie jest krytyczna. Ale z drugiej strony, jeśli jesteś przyzwyczajony do programu Windows Media Player, jego nieobecność będzie bardzo zauważalne.

Ponadto konieczne jest, aby pamiętać – Windows 10 został pomyślany jako uniwersalnego systemu operacyjnego. A ona nie będzie już wyglądać jak komputer. Przeciwnie, jego funkcjonalność nie różni się zbytnio od smartphone lub tabletu. Użytkownicy, którzy są przyzwyczajeni do systemu Windows 7, na przykład, takie zmiany bardzo popularne, więc oni próbują wszelkich środków, aby uniknąć procesu uaktualniania.

niezgodność

Teraz wiemy, co dostaje uaktualnienia do systemu Windows 10 recenzji. Problemy z tym procesie, to nie jest trudne do odgadnięcia, tam dość często. I to jest bardzo smak kilku ludzi. Niemniej jednak największe oburzenie spowodowane niezgodnością gier, oprogramowania i niektórych urządzeń z systemem operacyjnym.

Według większości ludzi, którzy kliknęli na „dziesiątce”, musieli zrezygnować nie tylko pół podłączony do sprzętu komputerowego, ale również z wielu programów i aplikacji. Większość gier i innego oprogramowania nie działa w systemie Windows 10. To jest, oczywiście, wielkim rozczarowaniem, który nie ostrzegł. Dodatkowo, jeśli aplikacja jest uruchamiany, a następnie z dużym prawdopodobieństwem pojawią się stałe błędów i usterek. Z biegiem czasu, to jest nudne.

Między innymi, podłączonych urządzeń uruchomić teraz wolniej. Przykładowo, mysz wymaga częstszego ładowania. Gamepad podłączone (jeśli zostanie ona uznana) mogą być wyłączona prawie co godzinę. Wszystko to nie zadowoli użytkowników i rozczarowujące. Jak widać, uaktualnienia do systemu Windows 10 otrzymuje mieszane recenzje. Jednak, aby to działanie lub nie – każdy decyduje za siebie. W większości przypadków, użytkownicy, którzy już pracowali z „dziesiątki” powinni poczekać, aż system sfinalizowania normalnego stanu.