457 Shares 1364 views

Przyszłość świata: wielcy prorocy

Wiele osób chce poznać przyszłość świata. W dzisiejszym świecie, w którym informacja jest najważniejszym zasobem i drogie, nie jest rodzajem wiedzy, które są bezcenne – to wiedza o przyszłość całej ludzkości, lub jego poszczególnych części. Oczywiście, nie ma gwarancji, że informacje otrzymane od proroków jest prawdą, ale nie mamy innego, a jedynym sposobem, aby zapewnić wiarygodność tych danych – poprzedniej udanej prognozy mężczyzny. Na szczęście, tych ludzi sporo, więc ich słowa, możemy przynajmniej z grubsza przewidzieć najbliższą przyszłość świata.


Dzhin Dikson (Oracle)

Dzhin Dikson do swojego życia wielokrotnie okazały się niezawodne Fortune Teller, tak że jej ufność w wyższych szeregach Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Przewiduje ona, że na początku 21 wieku zajmie dużo różnych katastrof naturalnych, które prowadzą do różnych globalnych katastrof, ale rzadziej cierpią z nich jest Rosja, a zwłaszcza w odniesieniu do Syberii. W ten sposób kraj będzie w stanie bardzo silny i szybki rozwój. Nadzieją świata, a jej ożywienie będzie pochodzić z Rosji, a jednocześnie między tym i komunizmu nie będzie komunikacja. To w Rosji będzie najbardziej autentyczne i wspaniałe źródło globalnej wolności.

Zaratustra

Zaratustra jest znany z wielu prorok, który żył przed naszą erą. On przewidział przyszłość świata i Rosji, tak że przeplatanie era dobra i zła jest całkowicie zakończona w 2003 roku, po którym cesarstwo rosyjskie weszły w erę niepodzielnego panowania dobry, który zakończy się całkowitym zwycięstwem nad złem. Dlatego zło jest konieczne, chociaż, ale nadal tymczasowy etap w rozwoju Rosji i świata, ale po pewnym czasie Zło zostanie całkowicie zniszczona.

Paracelsus

Paracelsus przyszłość świata była reprezentowana następująco: istnieją ludzie, którzy zwany Wielkim Herodot Hiperborejczyków, ale dzisiaj to się nazywa Moskwa. W żadnym wypadku nie ufa straszny upadek narodu, nawet jeśli będzie to trwać przez wieki, bo wtedy nauczą się wielki rozkwit. W tym kraju, że nikt nawet postrzegana jako kraj, gdzie może się zdarzyć, że coś naprawdę wielkiego, nad wyrzutków i uciskanych ludzi pojawiają Wielki Krzyż.

Alisa Beyli

Alisa Beyli w dniach swojego życia sporo pisano o rosyjskim a także w jaki sposób postępować będzie globalna przyszłość świata. W szczególności, powiedziała, że głównym zadaniem Rosji pochodzi i stale pielęgnować progresywne idealistów niezależnie od tego, jaki rodzaj reżimu był u władzy, a gdy całkowicie spełnione wszystkie warunki zostaną określone w całej swej mocy i chwale, przynosząc korzyści dla świata , Duchowe motto tego narodu jest „zjednoczenie z dwóch sposobów”, ponieważ jego głównym celem jest stworzenie ścisłego powiązania między Wschodem a Zachodem.

Globalnie, Rosja jest rodzajem studenta, który osiąga nową świadomość i unikalną wiedzę na temat życia wewnętrznego. Po zakończeniu szkolenia jest wewnętrzny, to jest o rząd wielkości będzie przewyższać resztę kraju, przechodząc ezoteryczny osiągając inne narody z nowymi technikami, nie próbując narzucać, a także stosowanie przemocy w Rosji.

Jednak Rosja nie jest jeszcze dojrzały do tego, że jest zbyt młody, z duchowego punktu widzenia, w celu dokonania jego mandatem wielką misję. Osoby starsze i naród mają niewiele możliwości wypowiadania się w życiu nowych grup wiekowych, ponieważ są one zbyt kojarzy się na starego świata, i nie może właściwie zrozumieć nowego.

Rosja, jak wynika z wielu różnych wstrząsów ciągle staje się nowy naród, który jest niezbędny do stworzenia od podstaw życia, zwyczaje, światopogląd i obraz własnej relacji z innymi narodami. Rosjanie rośnie wystarczająco szybko i skonsolidowane, więc w najbliższej przyszłości pokaże, że może ona dostarczyć do innych krajów świata.

Objawienie, które dadzą Rosji resztę świata – braterstwo, bo ten wielki naród będzie synteza Wschodu i Zachodu. Ale ona musi nauczyć się zarządzać ludźmi bez okrucieństwa, z wyłączeniem tłumienie wolnej woli każdego człowieka.

Ioann Ierusalimsky

Ioann Ierusalimsky jak przepowiedział przyszłość świata: ludzie zmienią postrzeganie świata, będą otwierać swoje oczy w nowym tysiącleciu. Nie będą one już być przykuty w swoich umysłach i miast, będą mogli zobaczyć z każdej odległości i będą wolne, aby zrozumieć siebie nawzajem.

Oni rozumieją, że jeśli pewna rzecz przynosi cierpienie kogoś, inny będzie to powodować ból. Ludzie zamieniają się w jeden duży podmiot, a każdy z nich będzie to maleńka cząstka być. Wspólnie stanowią one serce stworzenia, wykorzystując wspólny język używany przez wszystkich. To będzie tak chwalebne człowieczeństwo.

Millennium, który za tym stoi, będzie era wglądu – tak Ioann Ierusalimsky przewidział przyszłość naszego świata. Ludzie zawsze będą kochać się nawzajem, dzielić się ze sobą, a jeśli ktoś będzie marzyć, jego marzenie się spełni. Tak więc, człowiek będzie jego odrodzenie. Przede wszystkim wiele osób będzie się opierać na początku duchowej, która jednoczy ludzi w braterstwie, wprowadzając nową erę potęgi wiary. Przez te dni ignorancji pójdą dni radości, a ludzie będą mogli ponownie odnaleźć właściwą drogę.

Pojawiają się drogie, łącząc jeden koniec ziemi i nieba z innego drewna wypełniona ponownie gęste drzewa i pustynia przepłukać czystą wodą. Ziemia zamieni się w ogromny ogród, w którym ludzie będą dbać o każdej żywej istoty, a on będzie w stanie oczyścić skażone przez długi czas. Każdy zrozumie, że Ziemia jest ich dom, a tam zawsze będą traktowane ze zdrowym rozsądkiem na jutro.

Przewidywania przyszłości Rosji i na świecie wygląda tak, że ludzie będą wiedzieć wszystko na świecie, a przede wszystkim będzie on zrozumieć swoje ciało. Choroby zostanie całkowicie wyleczony przed ich wygląd, i każdy będzie starał się leczyć nie tylko siebie, ale także innych. Po długich dniach chciwości i tajemnicy osoba jest w pełni otworzyć swoje serce i torebkę ubogim, aby rozpocząć nową erę.

Po człowiek musi nauczyć się dzielić i dać z własnej, utracone dni gorzkiej samotności, bo każdy będzie mógł uwierzyć w duchowe. Jednak, aby to osiągnąć, ludzkość będzie musiała przejść przez ogromną liczbę pożarów i wojen. Po wieże Babel na spalenie, nowa era panowania.

matrona Moskiewski

Matrona Moskiewski – jest niewidoma kobieta, która została ogłoszona świętą w swoim czasie dokładnie przewidzieć wiele wydarzeń, które miały miejsce w Rosji. Pomimo faktu, że prorocy mówili, a drugi o przyszłości świata i Rosji, była najbardziej dokładne.

Zaledwie rok wcześniej Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, ona przewidzieć swój początek i śmierć ogromnej liczby osób, które będą ceną zwycięstwa narodu rosyjskiego. Wiedziała, że Rosja będzie musiała przejść przez czas absolutnej niewiary, ale powiedziała, że Pan nie pozostawi tych ludzi, a potem przyjdzie najlepszych czasach. Opiekunka mówi, że wierzący mogą być bardzo mała, a ludzie będą w stanie hipnozy niesamowitej mocy. Wcześniej ludzie byli stale zwiedzania świątyń i nosi krzyż, broniąc swoje lampy domach i obrazów, ale życie będzie jeszcze gorzej i gorzej z czasem. Po pewnym czasie będzie zmuszony do wyboru pomiędzy chleb i krzyża.

Jeśli ludzie nie żałować w przyszłości, w każdym razie on umiera i znika całkowicie z powierzchni ziemi, jednak Rosja istniała w każdym czasie iw przyszłości nadal będzie istnieć. Najważniejsze – aby się modlić, modlić się i pokutować, a Pan nie opuszczę cię, utrzymując świętą ziemię.

Serafim Sarovsky

Serafim Sarovsky powiedział, że dzieje się cały strzelanie z rodziny królewskiej, rewolucji i ciężkiej wojny, która przeprowadzi ponad milion życie, ale Rosja czeka na wielką chwałą. Podobnie, przewidział przyszłość Rosji i przyszłość wielkich proroków świata.

W 1903 roku zdecydowano się otworzyć grób starca, tak że został kanonizowany. Zgodnie z jego proroctwa dokładnie sto lat po zdarza „stwierdzenie jego relikwii” rozpoczyna się odrodzenie Rosji. W naszych czasach, to era zaczęła się w 2003 roku.

Pan poprowadzi Rosję poprzez cierpienia wielkiej chwały, ale stanie się to dopiero po wykonaniu wszystkich ludzi żałować. W piśmie, że prorok mówi, że Bóg kocha Słowian, ponieważ zawsze zachowują swoją prawdziwą wiarę w to, dzięki czemu mogą one być godnym wielkich błogosławieństw Bożych, tworząc język wszechmocny i najpotężniejszego królestwa na ziemi. Innymi słowy, w czasie, Rosja szybko staje się światowym liderem.

Lavrentiy Chernigovsky

Rosja i przyszłość świata przyszłości Lavrentiy Chernigovsky przewidział to: Rosja i wszystkie ludy słowiańskie, a ziemia stanie się potężnym królestwem, podczas gdy w Rosji całkowicie stracił wszystkie herezje i schizmy. Panie zmiłuj Świętą Rosję, ponieważ stało się to wszystko, straszny czas w Antychrysta. Rozjaśnić wielką pułk męczenników i wyznawców, którzy będą prosić Boga, i powinny być mocno świadomi faktu, że Rosja jest dużo Królowej Niebios, który dba o nią, a jedynie stara.

Mavis

Mavis słynny włoski wróżbita przewidział również o przyszłości Rosji. spokój i przyszłość Rosji jest ściśle ze sobą powiązane, ale Rosja to bardzo ciekawy kraj z ciekawą przyszłość. Do tej pory, rosyjski są ludzie najbardziej duchowe, nie tylko z urodzenia, ale również ze względu na cel, więc będą one inicjować regenerację całej ludzkości, tworząc nowe trendy i nauki.

Blisko procedura regeneracji świecie jest prawie niewidoczny, a dopiero po kilku wiekach to będzie możliwe, aby zrozumieć, co tak naprawdę miało miejsce. W tej chwili, to stopniowo zmieniać nastawienie do życia, jak i samych ludzi, aw pierwszym rosyjskim wszystko się zmieni. C opracuje inny sposób myślenia, a ostatecznie całkowicie zmieni ducha ludzi ludzi w czasie, co spowoduje wiele zmian, w tym nawet w gospodarstwie domowym.

Warto zauważyć, że przyszłość finansowa na świecie będzie nieco przed Rosją, ale to nie będzie trwać tak długo. Zasadnicza zmiana w świadomości ludowej spowoduje znaczących zmian w procesach gospodarczych. Oczywiście, pieniądze nie przestaną być istotne, ale zasady gospodarki będzie zupełnie inna. Nikt nawet nie mogę sobie wyobrazić, jak wiele rzeczy się zmieni.

Petersburg nie zostanie zalany, ale całkowicie przekształcone, i nie będzie w stanie zrobić to drugi kapitał. Moskwa staną się mniejsze i cichsze, ale te zmiany będą tylko na lepsze, bo życie będzie ciszej i znacznie mniej ludzi będzie starała się go uderzyć. Musimy ożywić prowincję, ponieważ pojawi się obrzeże dużej liczby miast. Przepowiednie o przyszłości świata, że Rosja przestanie patrzeć na Ameryce, ponieważ jego mieszkańcy są świadomi swojej własnej drogi i uświadomić sobie, że nie jest gorszy.

Obecnych polityków, prawie nikt nie pozostaje w mocy, pomimo faktu, że Rosja jest wciąż bardzo długa droga, to będzie w stanie osiągnąć takie wyżyny, to teraz nie wyobrażam sobie żadnego z państw. Stanie się to w XXI wieku, czyli nasze dzieci są w stanie go zobaczyć. Rosja nie powinna znajdować się w innych krajach, ponieważ ma szczególną przyszłość iz czasem jej wszystko pociągnął.

Mavis o przyszłość ludzkości

Do tej pory jedynym znanym sposobem rozwoju, ale w rzeczywistości są one bardziej niż tysiąc. To przyszło zupełnie nowy punkt zwrotny w rozwoju, a dotychczasowe sposoby są zastępowane przez nowe, jeszcze nieodkryte. Tylko całkowicie zmieniła perspektywę ludzi, a wraz z nim zmienia się ich sposób życia. Nie myśl, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się coś strasznego, bo ludzkość – nie jest to małe dziecko, które trzeba utrzymać uchwyt. Zakonnik przyszłość świata obiecuje nam jedynie dobrą zmianę.

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo poważnych ognisk całkowicie nieznanych do naszych czasów chorób wirusowych, w południowych regionach, aw Rosji pojawią się niepokoje polityczne, ale są one dla niej zwykle i nie będzie prowadzić katastrofalne konsekwencje.