836 Shares 9905 views

Noga ćwiczenia w domu

Jak tylko zimna pora nadejdzie, jesteśmy mniej aktywny tryb życia. Jest to naturalne, ale cierpi z dolnej części pnia naszej bierności. Z tego możemy się tylko RID zajęcia fitness. Mogą być zaangażowane w hali, bez wychodzenia z domu.

We współczesnym życiu, fitness staje się coraz bardziej popularne. Okazuje się stylem życia. To może pomóc nie tylko poprawić swoje zdrowie, ale także stracić negatywny, przywracając normalny stan emocjonalny. Jak wspomniano powyżej, jeśli z jakiegoś powodu nie chcą iść do klubu fitness, siłownię, można wykonać ćwiczenia nóg w domu ćwiczenia dla ud i pośladków.

Na przykład, ruch jest wszystkim znane z dzieciństwa – skakanka. To pozwala trenować różne mięśnie. Ale po pierwsze, trzeba wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar. Aby to zrobić, stań na środku liny, ciągnąc go. Koniec należy do pachy. Oto czym jest – swoją wielkość.

można przejść na różne sposoby: na dwóch nogach, jeden, stopy razem, stopy rozstawione, obracać stopy na prawo i na lewo, etc. Jest to bardzo przydatne ćwiczenie na nogi w domu.

Oto kolejny wszystkie dostępne ćwiczenia, zastępując maszyny krok. To odrzucenie użycia windzie. Wspinać się w górę iw dół z jednego piętra na schodach lepiej. Zalety tego ćwiczenia jest to, że jest bezpłatne i nie wymaga specjalnych umiejętności. To jest moc dowolny.

Jest lato. I tak, aby nie czuć dyskomfortu z powodu swoich dodatkowych kilogramów, trzeba rozpocząć pracę na czacie. Plus, zrezygnować wchłanianie pokarmu w dużych ilościach. Zawsze staramy się spełniać środka. Co najmniej trzy razy w tygodniu ćwiczeń prodelyvat dla nóg i kapłanów. Nawet jeśli jesteś w porządku z rysunku, zajęcia będą tylko korzyści. Pomogą one utrzymać mięśnie stonowanych. Niech zazdrość otoczenia.

Jeśli nie działają na udach i pośladkach, bardzo szybko mogą stracić swój kształt. Pozwala to nie jest to konieczne. Dlatego proponujemy ćwiczenia szczególnie ukierunkowane na pośladkach, na tej grupy mięśni.

Trzeba usiąść na krześle na krawędzi, stopy rozstawione w stanie, aby wziąć książkę, lub inny obiekt i zamocować go między kolanami. Po chwili na relaks. Wykonaj to ćwiczenie powinno być dziesięć razy.

Klęczeć na podłodze, ręce na jej talii, następnie przysiad na jednej stronie, potem drugą. Po pierwsze, to ćwiczenie może wydawać się trudne, ale w końcu dostaniesz ręka wykonać go bez większego wysiłku.

Zapięcia rękami na przemian na jedno kolano i potem drugą. Wjechaliśmy do piersi. I tak pięć razy z każdej nogi.

Nie zapomnieć o tradycyjnej tułowia, pozytywnie wpływając na biodro.

Noga ćwiczenia w domu

Jeśli chcesz, aby Twoje stopy pozostać szczupła, elastyczna, to na pewno trzeba włączyć w program ćwiczeń jest inny.

Musisz dostać się na podłodze na lewym kolanie, a lewą rękę oprzeć się. Prawa ręka powinna być na prawym udzie. Następnie trzeba wyciągnąć prawą nogę, opuść ją, ale nie do podłogi, a dziesięć centymetrów. natychmiast poczuć, jak napięte mięśnie. Wykonujemy to ćwiczenie przez ciągnięcie na jednej nodze, potem drugą. Jeśli jest do przeprowadzenia co najmniej kilka razy w tygodniu, wyniki będą w ciągu miesiąca. Jest to ćwiczenie na nogi cellulitu oszczędza łatwo.

Na ćwiczenia łydek są niezbędne do nozhgi wyglądał „wyrzeźbiona”.

Dostać się na palcach, ręce na pasie. Spacer na palcach melenkimi krótkich kroków po pokoju. Trzeba wykonać około osiemdziesięciu małych kroków w czasie.

Stanąć na piętach, ręce na pasie. Pięta w pozycji razem, palce od siebie. Rolek od pięty do palców. Ale to nie rusza skarpetki. Muszą pozostać w oryginalnym położeniu. Ćwiczenie wykonać piętnaście razy.

Stać na palcach, ręce na talii i przysiadów. Wykonaj to ćwiczenie piętnaście razy, też.

Są gładkie i dostępne ćwiczenia na nogi w domu pomoże utrzymać je w stanie, jeśli regularnie pracować na siebie. Na początku możesz odczuwać ból w mięśniach, ale ostatecznie dyskomfort odejdzie, a po trzech do czterech tygodni będzie zauważalne rezultaty.