645 Shares 1104 views

Siła – co to jest? Znaczenie i przykłady

Siła – jest tym, co będziemy omawiać dziś. Znaczenie tego słowa, jego synonimów i istoty zjawiska – wszystko jest pozostawione do czytnika w tym artykule.


wartość

Spekulacje na temat znaczenia słów może być dużo. Ale potrzebujemy dokładnej znajomości słownictwa. Więc nasz zwykły asystent, który nigdy dotąd nie udało, wspomniana siła – to znaczenie, arogancja, chełpliwy Panache.

Kiedy czytelnik widzi przed nim słowo „arogancji” i „rozmach”, to nagle staje się zupełnie jasne.

Jeśli tak, to jesteśmy zadowoleni, ale w każdym przypadku konieczne jest, aby kontynuować rozmowę, aby uzyskać wgląd w zjawiska. Ale zanim rozważymy synonimem zamknąć kwestię znaczenia przedmiotu badania.

zastąpienie słowa

Teraz, kiedy ludzie mówią o życie, po prostu pamiętać, film „Szybcy i wściekli” i rzeczownik „zmuszanie” lub czasownik „wymusić”. Wszyscy akcji najwyraźniej związek z angielskim słowem «życie», to znaczy „siła”. Istnieją jednak pewne niuanse. Tak więc, jeśli w dopalacz i Boost – jest to raczej pozytywna rzecz, że siła – negatywna definicja.

Zwróćmy się teraz bezpośrednio do aliasów. Oto one:

 • elegancja;
 • ważne;
 • arogancja;
 • ambicja;
 • duma;
 • zarozumiałość;
 • arogancja;
 • wzdęcia;
 • arogancja;
 • dandyzm;
 • chluby;
 • swagger;
 • szyk;
 • Panache.

Lista może jeszcze iść dalej, ale wystarczająco dla nich. W ogóle, według wszelkiego prawdopodobieństwa, Rosjanie cierpiała dumnym wszelkiego rodzaju, co znajduje odzwierciedlenie w języku, jako bogaty w synonimy. Innymi słowy, życie – to nie jest to, że zrozumienie i poparcie szerokich mas.

Co jest najbardziej irytujące

W jakiejkolwiek formie dumy, jakby to się nazywa otaczający wyświetlaczach równowagi psychicznej tylko jedna rzecz – nieuzasadnione. Oczywiście nadmierne rozwściecza zazwyczaj nawet więcej, ale brak bazy w pewnym zdania o sobie jest przygnębiające niewiarygodne. Co to znaczy puszyć? Jest to, innymi słowy, aby rzucać pył w oczy. Kiedy dana osoba zachowuje się w podobny sposób, że nie znajdzie najlepszą stronę jego natury. To prawda, że niektórzy z nas pochwalić jedynie pod pewnymi warunkami, na wypadek, gdyby w jakiś sposób dotyka ich samoocenę. Na przykład, prawie wszyscy ludzie oszukać innych w odniesieniu do jego dochodów. Oczywiście, nie ukrywać z podatku, ale po prostu fib wynagrodzenia. Nawet Siergiej Dowłatow w ogromnej swej prozie przyznał, że 20 rubli do wynagrodzenia (realiach czasów radzieckich) dodaje już nawet dobre pieniądze. Ale tu jest ludzka natura. Wszystko to wydaje się nam, że my sami nie cenią i tanio sprzedać.

Jednak największy strach człowieka – to jest to, co można myśleć o innych. Nawet jeśli nie widzimy ich nigdy, ale nadal jakoś nieswojo. W Ameryce, tak przy okazji, przychodzi łatwiej w tym względzie: ludzie po prostu nie zapytać o wynagrodzenie i wszystkie pieniądze. Jest uważany za nieprzyzwoite. Ale wszystko jedno, a ocean doskonale zdają sobie sprawę z tego, co to znaczy puszyć.

Zachodnia cywilizacja mogłaby odgrywać ludzkich kompleksów

W wysiłku, aby dobrze żyć nie ma nic złego. Co jest nie tak jest jeść trzy posiłki dziennie, nie czuć zimna, i spać spokojnie na miękkim dużym łóżkiem? Ale czasy współczesne (początek, oczywiście, nie wczoraj) nie nalega tylko na zaspokojenie potrzeb natury, to dyktuje modę, w zależności od których człowiek sam rozważa albo sukces albo jako niepowodzenie.

Bez fanaberii, nawet życie dobrze karmione nie jest w modzie, ale w luksusowym mody, która jest nałożona ze straszliwą siłą: Malediwy, Bali, drogich samochodów i innych przyjemności dobrego życia. Ze względu na wpływ telewizji i Internetu stworzył iluzję, że każdy jest na ramieniu. Istnieje pewna fetyszyzm pracy, uważa się, że jeśli pracują dzień i noc, bajeczna wyspa Bali staną się rzeczywistością. Czytelnik myśli, że to wszystko z tematem nie ma zastosowania, i to na marne, ponieważ siła – to prawie wszystko, co nas otacza: moda, marki, trendy, podróże. Świeckich, być może bardziej niż w roku wyjechać na wakacje za granicą, z których wszystkie muszą tylko powiedzieć: „Byłem we Włoszech”

Innymi słowy, kompleksy odpust – strasznie nieopłacalny biznes. Lepiej jest poświęcić czas do samopoznania, a jeśli podróży i bogactwo – naprawdę głęboko ludzka potrzeba, niech go z czystym sumieniem zarabia. Ale nagle wszystko się po prostu na nią nałożona z zewnątrz? To jest warte rozważenia.

Czy forsa pozytywne strony?

Tak, tak, to dziwne. Siła, szyk potrzebują solidnej podstawy finansowej. Jeśli dana osoba jest – mod w najszerszym tego słowa znaczeniu, musi zarabiać przyzwoicie wszystkie jego dziwactwa. Tak, historia mówi nam, że tam byli arystokraci, który roztrwonił ojców państwowych i siły do maksimum, ale teraz sposób życia, aby zorganizować to dość trudne, jeśli nie mówimy o kierunkach.

Ktoś myśli, że pragnienie luksusu – to jest niski, ale zgodzi się Pan, że to lepsze niż, na przykład, do picia wódki. Pragnienie, aby uzyskać szybki przyjemność od alkoholu jest znacznie bardziej destrukcyjne dla ludzi. Zwłaszcza jeśli mówimy o średniej statystycznej dandysa, jego intencją jest jeszcze uspokoić na pewnym poziomie ogólnym. I niech to będzie nawet cierpieć niezadowolenie ze swoich pasji, ale to jest cel, siła napędowa.

Oczywiście, w powszechnym użyciu słowo „siła” negatywny, ale gdy nie ma wysokie cele, a następnie zejść i dążenie do „dobrego życia” jako polityka, głównej instalacji. Jednak w ten sposób często nękana ludzkiej tragedii, na przykład, gdy w skutkach zewnętrznych inwestują pieniądze i wysiłek. Ta mania najlepiej unikać. Reszta – Pan z własnej ręki.