465 Shares 2913 views

Wyblakłe rzeczą. Co mam z nim zrobić?

Wielu z nas często nie czytać informacje zawarte na etykietach odzieży i nie stosować się do zaleceń producenta, które muszą być przestrzegane podczas mycia produktów. W rezultacie, nowe rzeczy może rzucić. Jednakże oni również barwione z innymi ubraniami. Jednak sytuacja nie tylko rzucić w wyniku naruszenia cyklu prania. Dlatego, że psują, może być złej jakości tkaniny lub naruszenia jakichkolwiek technologii produkcji odzieży od producenta. Ale gdy pozostaje faktem, że nie jest tak ważne.


Jeśli sprawa szopa zrobić w tej sytuacji? Po pierwsze, nie denerwuj się i pęd, aby rzucić swój ulubiony produkt. Istnieje wiele sposobów, aby przywrócić oryginalny wygląd odzieży.

Jeśli sprawa szopa zrobić? Początkowy wygląd produktu pomogą przywrócić pralni chemicznej. Wykwalifikowani pracownicy to zrobić w krótkim czasie. Biorąc pod uwagę wszystkie cechy tkaniny i dbać o nią, personel sprzątający jak najefektywniej przywróci wygląd zepsutego produktu. Jednakże, w celu zaoszczędzenia pieniędzy można zaoszczędzić wyblakłe ubrania i domy. Należy pamiętać, że proces usuwania plam jest pilna. Wyblakłe ubranie musi być zapisany bezpośrednio po utracie swojej pierwotnej postaci, lub w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu będzie prawie niemożliwe.

Jeśli sprawa szopa zrobić w tej sytuacji? Należy perestirat natychmiast. W tym przypadku, gdy temperatura wody wynosi od czterdziestu do sześćdziesiąt stopni. Metoda ta jest skuteczna tylko wtedy, gdy produkt jest przelał na inne ubrania.

Jeśli rzucić biały materiał, co wtedy zrobić? Zaleca się używać żadnych wybielaczy, bez wychodzenia z instrukcją jego użytkowania. Nieprawidłowe operacje mogą dodatkowo spowodować uszkodzenie produktu. Jeśli kolor wyblakłe rzeczy, a następnie przywrócić ich pierwotny wygląd może Odplamiacze. To musi być oznakowane «kolor» w tych obiektach. Często rzeczą kolor przywracając jej pierwotną formę przez moczenie w odplamiaczy przez trzydzieści minut i przemywając ją dalej za pomocą konwencjonalnego proszku. powinna się ona przylepiać do temperatury podanej na etykiecie.

Jeśli sprawa szopa zrobić, aby przywrócić jej pierwotny wygląd? Można użyć metody babci. Produkt moczone w mieszaninie pięciu litrach gorącej wody i sto mililitrów amoniaku. Kolorowe plamy na odzieży skutecznie usunąć za pomocą zawiesiny pobranych w równych proporcjach wiórów skrobię, kwas cytrynowy i mydła. Zastosowana mieszanina jest utrzymywana na urządzeniu w ciągu dwunastu godzin.

Po jego rzecz usuwania powinny być myte, a następnie pat. Metoda ta usuwa z tkanin plam jakiegokolwiek rodzaju.

W przypadku, gdy oryginalna forma wyblakłym nie udało się powrócić rzeczy, to może po prostu przemalować. Aby to zrobić, należy użyć specjalnych narzędzi.

Do ochrony ubrania przed pojawieniem się niechcianego rozwodu konieczne jest zbadanie dostępne informacje na etykiecie. Mycie białe rzeczy powinny być wykonywane oddzielnie od ciemności. Ważne jest, aby wiedzieć, że zanikać, zwykle tańszych materiałów syntetycznych, jasne kolory, ale naturalne tkaniny (bawełna, len) W tym względzie, najbardziej bezpieczne. Zaleca się, aby umyć nową rzecz z dala od reszty. Pozwoli to uniknąć kłopotów. Możliwe jest również wstępnie moczyć ubrania na kilka godzin w solance. Malowanie tak zakorzenione, a produkt nie jest szopy prania. W dostępnych na rynku chusteczek. Są one umieszczone w prania kolorowych ubrań w samochodzie. Serwetki nie pozwalają na kolorystykę niektórych innych produktów.