782 Shares 6084 views

Jesienne buty bez obcasów – główny trend sezonu

Wszyscy, którzy mają małe monitory trendy w modzie, dobrze poinformowane o: Heels nieubłaganie blaknięcie. Ostry nawrót i zrównoważone „kieliszki” niewygodny „kopyta” i eleganckie „filarów” – to wszystko wczoraj. Prawdziwy znawca stylu, począwszy od września, do centrum handlowego, nie wybieraj buty i buty, i jesienią buty bez obcasów, korzyść tego ostatniego w sklepie są bardzo obszernie.

zalety

Tacy, którzy wchodzą buty bez obcasów kojarzy się z czymś smutnym :. zmęczone nogi, ciężkie torby, drizzling deszczu … Jednym słowem, „good-bye, młodzież” Jednak czołowi styliści jednogłośnie powtarzamy: płaska podeszwa – to jest piękne! Dodatkowo, ten rodzaj obuwia jest bardzo zróżnicowane: może to być skóra i zamsz, z szerokim górę lub pomarszczona na kostce, z zamkiem z boku lub z tyłu. Nie zapomnij o głównych kryteriów – wygodę. buty jesień 2013 bez kolców są idealne na spacery w parku, sklepów i spotkań towarzyskich z przyjaciółmi. Ponadto, są one bardzo praktyczne. Obcasy, oczywiście, mają wiele zalet – optycznie wydłużyć nogi, przeciągnął sylwetkę, sprawia, że chodzenie bardziej uwodzicielski. Trzeba jednak przyznać, że w kałuże i błoto w ich długiej podróży: szkoda psuć i wygląda śmiesznie.

Od czego nosić buty bez pięty jesieni?

Opcje mogą być ustawione. Po pierwsze, to, oczywiście, dżinsy i spodnie. Najodważniejszy człowiek niezdecydowany i legginsy. „Top” w tym przypadku może być dowolny – T-shirt z koszuli druku, otaczają drutach sweter, skórzaną kurtkę, czarne skórzane kurtki, płaszcze w stylu klasycznym. Oczywiście, nie oznacza to, że konieczne jest, aby jakiś czas zapomnieć o swoich ulubionych sukienek i spódnic. Wcale: umieszczając je z płaskimi butami, użytkownik oświadcza, że nie są obce eklektyzmu. Jak wiadomo, połączenie absurdalny – to co charakteryzuje współczesną modę. Damskie buty jesień bez pięty można „zaoszczędzić” obraz, który jakieś inne buty uczynią wulgarne. Noś je z mini spódnicy lub nieco obcisłych sukienkach – to daje wygląd łatwość i entuzjazm. Jako „highlights” można dodać jasny szal.

akcesoria

Teraz, dla szczegółów. Po pierwsze, wiązanie. Tutaj niech przestrzeń do wyrażania siebie: ktoś próbuje odebrać sygnał w tonie do buta, ktoś, przeciwnie, bawi się kontrastami. Wybierz co twój smak. Jedyną rzeczą, warto wstrzymać się – to czarne rajstopy w połączeniu z białymi butami. Ogólnie uważa się za dość lekkie buty „kapryśne”. Wsparcie może być wyposażenie tych samych kolorach: beżowy beret, rękawiczki, pasek, itd. Worki model może być absolutnie dowolny – do plecaka.

odzież

Jak wspomniano powyżej, w połączeniu buty jesień bez przechyłu może być prawie każdy ubiór. Oryginalny kombinezon denim decyzja jest połączone z krótkimi butami. Jeżeli kupiłeś buty z szerokimi długimi blaty, wybierać te spodnie, które może wypełnić. W tym zakresie, idealne skinny jeans. Jeśli nosisz tylko flar, radzimy zdecydować się na buty.