261 Shares 3535 views

Modny sweter w latach 2012-2013

Nowa kolekcja jesień-zima projektantów mody prezentowane sweter różne kolory i style. Wybór jest duży i na każdy gust. Rzućmy okiem na niektóre z nich.

Główny nacisk położony jest na nieporęczne sweter z kształtu pojemności. Jako tworzywo bazowe stosowane wełny angora. Trendy sweter w latach 2012-2013 się raczej w jasnych kolorach – takie jak czerwony, niebieski i beżowy.

Niektóre znane marki zostały zaprezentowane publicznie wydłużonych swetry do noszenia z pasem. Także w kolekcji są oryginalne modele noszone na ramieniu z bardzo dużą lepkość. Wielu światowej klasy projektantów, którzy mają w kolekcji eleganckich modne swetry, wolał pozostawić wzór czarnych i szarych kolorach.

Modny sweter męski jesienno-zimowa kolekcja – stylowy model, w którym znajduje się wiele wzorów i jasnych ciepłych kolorach. Wreszcie, szafa w świecie mody męskiej reaktywowana i stała się bardziej!

Projektant Michael Bastian dom oferuje swoim klientom swetry styl militarny, które świetnie wyglądają w zestawie ze spodniami w stylu wojskowym, i wysokie buty. Innym mody marki – Lacoste – przedstawiła kolekcję męskiej sweter z suwakami. Opcja ta jest idealna dla miłośników sportów. Marka Rag & Bone i Salvatore Ferragamo postanowili zaskoczyć silną pół ciepły sweter z wysokim kołnierzem, doskonale nadaje się na wycieczkę do ośrodka narciarskiego.

Ten sam trend każdy sezon jesień-zima są modne dziane swetry. A ta kolekcja nie jest wyjątkiem. Dziane swetry wykonane szeroką gamę kolorów i ekskluzywnych stylów.

Dostępne w grubej dzianiny i połączony z najwyższej miękkiej wełny. Dzianina z „wyciszony”, ciepłych kolorach, takich jak beżowy, szary i brązowy, wygląda bardzo arystokratyczny. Tutaj używamy prosty i luksusowy w tym samym skrócić czas.

Dla fanów oryginalnych modeli w kolekcji są swetry z dekoltem w szpic i szeroką szyjką. Te rzeczy są nieco nudne i blade kolory powinny być łączone z jasnymi akcesoriów.

Kolejna niezwykła nowość z kolekcji jesień-zima są krótkie sweter z kołnierzykiem-Boota. Takie style rzeczy może być stosowany do codziennego noszenia.

Wiele domów projektowanie używać do tworzenia własnych kolekcji różu, brzoskwini, żółty, szaro-niebieskie i fioletowe odcienie. Oryginalność tego modelu daje łatwy ażurowe dzianiny. Inne są domy mody, wręcz przeciwnie, zdecydował się uderzyć wybiegu modele kolorowe, jasne wzory, doskonale łączy w pastelowych kolorach.

Podsumowując nową kolekcję jesienno-zimową swetry, możemy zauważyć: każdy projektant ma swój własny pomysł realizacji trendami mody w życiu. Ale każdy z nich jest naprawdę piękne i oryginalne. Czy wszystkie modele będą duże zapotrzebowanie. Modne swetry 2012-2013 roku nie pozostawi obojętnym żadnego wentylatora ekskluzywnych rzeczy.