885 Shares 5023 views

Czarne Wesele: Wyniki przeglądów. Jak czarny ślub?

Privorot czarny ślub – bardzo wydajny, skuteczny, ale również niebezpieczny spisek. Mówią, że jest on zawsze „wskoczy” osoba, pozostawiając mu szansę zbudować swój własny los. Zanim zdecydujesz się na taki poważny i odpowiedzialny krok, należy pamiętać, że w każdym magiczne zaklęcie z przymiotnika „czarny” sama w sobie zapewnia połączenie z demonami i siłami ciemności. Takie rytuały na dobre samopoczucie i dobre argumenty, ale tylko radykalnie zmienić losy ludzi – nie na lepsze.


Istotą obrzędu

Jak już wspomniano, przeprowadzania rytuału, mag, doświadczonym lub początkujący, starając się nawiązać energii wiązania między dwojgiem ludzi. To jest główny cel obrzędu zwanego czarny ślub. Wyniki mogą przytłaczać, więc to nie jest łatwe prisushka lub zaklęcie, ale cała ceremonia ślubna. W tym przypadku nazwa procesu w pełni odzwierciedla jej istotę. W tym przypadku, przebieg obrzędu magicznego jest bardzo podobna do ślubu w Kościele prawosławnym, to tylko trochę zniekształcony i zmutowane swój cel. Czar należy do kategorii cmentarza, więc zazwyczaj odbywa się przy grobie zmarłego.

Jest sam rytuał czarny ślub? Opinie ludzi sugerują, że pożądany wynik został osiągnięty dość szybko. Że człowiek, który pracował z pokorą przyjął swój los: Zatrzymaj się blisko. Ale było jedno. Niektóre z „eksperymentalnych” po prostu „break” pod wpływem potężnych amuletów: stają się apatyczne, słabej woli i depresyjne. Niektóre z nich pić zbyt dużo lub kończenia samobójstwo życia. Dlatego przed przystąpieniem do ceremonii, że to, co jest lepsze: zombie, pozostając zawsze istnieje lub bliskiej osoby, która może nie jest z tobą, ale uśmiechnięty i szczęśliwy?

funkcje

Jeżeli wyżej wymienione argumenty nie pracowali i zdecydujesz się przeprowadzić ceremonię, wiedzą, że proces zazwyczaj wymaga dokładnej sekwencji i zgodności szczegółów. Nie będąc doświadczonym magiem, można prawidłowo reagować w sytuacjach awaryjnych lub nieprzewidzianych zdarzeń podczas ceremonii. W związku z negatywnym wynikiem nie trwa długo: udar może spaść w każdej dziedzinie swojego życia i swojej rodziny. Według nieoficjalnych statystyk, około 20% z rytuałów kończy się w poważne kłopoty, a nawet 30% Show wynik, ale nie jeden chcesz. Więc, próbując swoich sił, czujesz przeznaczenie z prawdopodobieństwem 50 do 50.

Proponowane w tym artykule, czarny obrzęd wesela – lekkiej wersji. Nawet jeśli jego realizacja byłaby najlepsza na 100%, efekt może nie być tak silny i długo-playing, po „pracy” tych wizjonerów i czarowników. Ponadto, należy pamiętać nie tylko perspektywy, ale również niebezpieczeństwo ze swoim ulubionym przyszłości. Rzeczywiście, stosowanie czarnej magii może znacząco wpłynąć na twoje życie, dzięki czemu można zawsze przywiązany do siebie, bez zdolności do budowania relacji z innymi ludźmi.

Przygotowania do ceremonii

Rytuał wymaga pewnych działań. W przeddzień trzeba zaopatrzyć się w:

  1. Fianitovymi świece (trzy kawałki czarny i czerwony). Jeśli nie są one dostępne w specjalnych sklepach ezoterycznych, trzeba będzie je zamówić. Ten specjalny świece wykonane z dodatkiem okruchów cyrkonem – krystalizuje się sztucznego tworzywa.
  2. Chilibuha liści. Roślin, rozpowszechniony w lasach Azji Południowej, są sprzedawane w sklepach lub magii w aptekach. To zajmie około 30 liści.
  3. nafta (litra). Należy zawsze mieć kościół. Można ją kupić w sklepie w świątyni.

Privorot czarny ślub wiąże się z wykorzystaniem dwóch zdjęć: twoje i osoby, która będzie czarować. Na zdjęciu powinna być tylko jedna osoba zobowiązana przedstawiono w pełni wzrostu. Nie należy używać bardzo brudny i stare zdjęcia. Wręcz przeciwnie, musi być świeże (maksymalnie tydzień temu) i jasne. Rozmiar obrazu nie ma znaczenia.

rytuał

Czarny ślub obrzęd odbywa się po północy w przeddzień pełni księżyca. Pełny dzień przed imprezą nie można brać jedzenia lub picia napojów alkoholowych. Wieczorem przed iść na cmentarz, popływać w wannie z hydromasażem, chwyć niezbędne atrybuty i ruszaj w drogę. Przybywając na grobie wstępnie wybrany (powinien być pochowany lub imiennik imiennik urzeka ludzi), psychicznie zapytać o zgodę na zorganizowanie ceremonii późno. Jeśli więc dusza poczujesz spokój, można kontynuować.

Połóż świece po obu stronach grobu. W środku leżał zdjęciu: obraz ulubionych lewicy – na prawo. Posypać na wierzchu obrazu pozostawia chilibuha (pewne zastosowanie dla tych celów zwykle lawendy). Weź nóż i zranić palec. Kapiącą krew na obraz i powiedzieć: „Zaklinam ich krwią pójść ciemne siły i dusza zmarłego, aby mi pomóc. Daj mi, co pytam. Zamiast brać trzy lata mojego życia „Następnie posypać ulubiony obraz krwi, mówiąc:” Niech nasze życie splatają, twój los będzie moje, moje życie – twoje !. Niech tak będzie! „Następnie wlać olej lampy wszystkie elementy zawarte na grobie i podpalili ich meczów. Patrząc na płomienie, czuję jak wszystko wokół mnie. Po dziękując zmarłego i ciemne siły zostawić na skrzyżowaniu miłosierdzia: kilka monet, kawałek surowego mięsa i trochę wódki.

Inna postać

Są ludzie, którzy paniki boją cmentarzach, zwłaszcza w ciemnej porze dnia. Dlatego dla takich nie ma w domu warunkowe czarny ślub obrzęd. Przeprowadzenie może być w swoim własnym mieszkaniu. Najważniejsze, że byłeś tam sam, albo przynajmniej mogą być zamknięte w odległym pokoju bez żadnych problemów. Czekać aż do północy, usiąść przy stole, ułożonego czarną szmatkę i położyć się przed liśćmi chilibuha. Dodaj do nich materiał biologiczny urzeka Man: do włosów lub paznokci wycinki. Wymieszać i posypać masą zdjęciami: jego i jej kochanka.

Nawiasem mówiąc, twój strzał musi znajdować się po lewej stronie, mężczyźni – po prawej stronie. Blisko zdjęciach ustawić dwie świece, umieścić je na dwóch nowych obrączki i światło. Dlatego konieczne jest, aby powiedzieć te słowa: „Ty i ja jesteśmy nierozłączni, jak gołębie, wierny jak łabędzie. Nie jest w stanie rozpraszać, rozproszyć. Będziemy uwielbiają pływać, szczęścia dla dwóch do dzielenia się. " Psychicznie wyobrazić, że to, co mówią. Następnie owinąć liści posypane obrazów w ciasnym czarnym papierem i Tie wstążkami. Mogą być pochowany w tym samym miejscu. Pierścienie must carry, albo siła obrzęd znacznie spada.

Jak to działa?

To działa jak ceremonii w Kościele chrześcijańskim. To tylko w świątyni dostać błogosławieństwo od Boga, a na cmentarzu – od szatana. Jak wiecie, ciemne siły nigdy nie były tak po prostu nie dają. W związku z tym, mogą one zamiast wziąć najcenniejsza rzecz – masz duszę. Jeśli wziąć ślub w kościele, masz pewność, że twoja rodzina będzie strzeżone przez aniołów i boskich mocy, co daje ochronę i opiekę. W tym przypadku, zamiast niebieskiej opieki spada na młodą energią śmierci, powołania, które – w celu ochrony parę i jednocześnie karać próbę przerwania połączenia. Oznacza to, że okazuje się, że ani ty, ani twoi młodzi ludzie nie będą w stanie stworzyć nowy związek, nawet jeśli twoja miłość ostygła i minął.

Jak czarny ślub do ludzi? Ten czar jest tak zwany Działki binarne, więc „wycofywania” może złapać nie tylko ty, ale również przedmiot swojej miłości. Człowiek ma tendencję do zawarcia małżeństwa i założenia rodziny, ale czuję, że nie będą się różnić czułość i przywiązanie. Najprawdopodobniej będzie to dla ciebie wyciągnąć wyraźne pożądanie seksualne i silne przywiązanie psychologiczny.

Jak to działa?

Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu początkujących magików. Specjaliści twierdzą, że w zasadzie, obrzęd przeznaczony jest na całe życie. Ale niestety, nie ma nic wiecznego, a więc działanie rytuał ma swój początek i koniec. Chociaż, jeśli nie jesteś właścicielem rytuału, a także z pomocą specjalisty, 10 lat gwarancji są gwarantowane. Według nich po siła ceremonia zaczyna stopniowo ustępują. Dlatego widząc to, trzeba zmienić kolejność usług w kreatorze.

Jeśli nie spędzają rytuał, okres jej ważności jest automatycznie zmniejszana. Po pierwsze, szkolenie wymaga Czarne Wesele: wyniki ceremonii zależy od głębokości swoimi magicznymi wiedzy i umiejętności czytania i pisania. Po drugie, dzień przed masz przejść przez pewnego rodzaju trening psychologiczny: człowiek musi wierzyć w to co on mówi, starać się zrozumieć słowa zaklęcia miłości, przekazując je w serce i umysł. Po trzecie, podczas obrzędu spędzić dużej ilości energii, więc konieczne jest, aby przed gromadzić dzień. Jeśli przynajmniej jeden warunek nie jest spełniony, rytuał automatycznie osłabia. Zwykle w tym przypadku jego działanie trwa około 3 lat.

Jak pozbyć się zaklęcia?

Sprawiają, że wystarczająco mocno. Zwłaszcza, jeśli wykonywane rytualnego maga. Istnieją sytuacje, gdy dziewczyna, usługa zamawiania, kilka lat później spotyka innego i chce połączyć życie z nim. Ale to nie działa: ex-chłopak nie dał jej przepustkę, a ona nie może zerwać stosunki. Wydaje się, że jakaś niewidzialna siła utrzymuje ją obok mężczyzn. Dlatego kobieta zmuszona zwrócić się do profesjonalnego, więc zdjął klątwę, dając jej szansę, aby rozpocząć nowy związek. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest to ten sam kreator, który dokonał obrzędu czarnym weselu. Liczba magików powiedzieć, że każdy z nich umieszcza w rytuale coś własnego. Dlatego tylko ten, kto robi obrzędu można znaleźć klucz do eliminacji jego wpływu.

Jeśli chcesz zrobić wszystko samemu, należy wiedzieć: Czarne Wesele – bardzo silne wiązanie. Może aktywa ciała i umysłu nie będzie wystarczające, aby go złamać. Odnoszą się do specjalisty: tak masz dużo większe szanse na osiągnięcie rezultatu. Pamiętaj: rytuał czarny ślub nie jest gra, a nie chwilowa słabość lub kaprys. Jest to bardzo niebezpieczne i poważne zakłócenia w swoim życiu i losie człowieka, którego kochasz.