840 Shares 2398 views

Totem zwierzęcy za rok urodzenia: ludzkie patronów czasów pogańskich

Totem zwierzęcy do roku urodzenia niedawno zainteresował się ludzkości jest znacznie większy niż, na przykład, znaki zodiaku. W przeważającej części jest to spowodowane zodiaku horoskop osób otrzymało już wystarczające informacje, a teraz są zainteresowani czymś nowym.


Wszelkie starożytne przekonanie już przyklejona zwierzęce wzory, a to przyczyniło się do faktu, że nie było totemicznych zwierząt według roku urodzenia. Każdy miał swój totem na podstawie których można było ustalić jego charakteru, postawy wobec innych i w tym czasie jest najważniejsze, zdolność do adaptacji. Poniższa tabela pomoże Ci zidentyfikować zwierzę, które jest twoim patronem. Jednak nie należy ślepo ufać informacje o naszych przodkach, bo miała praktycznie żadnych dowodów naukowych lub innych.

Totem zwierzęcy do roku urodzenia
Totem zwierzęcy roku urodzenia opis rok urodzenia
ciemny Moose samotnikami totem, który ciągle cierpi z powodu nieporozumienia. Jednakże, tym bardziej będzie on wątpić siebie, tym bardziej nowe i użyteczne przynieść światu (-16) 1992 (+16)
kłucie Hornet Aktywne i celowe totem, z doskonałą intuicją. Człowiek jest urodzonym liderem, ale raczej żrący (-16) 1993 (+16)
Ukryty Lutnia Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że taki patron daje jego naładowania miękkość. Ale człowiek może wyrażać się gwałtownie i nagle (-16) 1994 (+16)
ogień Squirrel Najbardziej niezależny totem polegać tylko na sobie. Wiele mu zazdroszczę, bo całe życie staje się zabawny (-16) 1995 (+16)
Pearl Pike Z tego totemu zrobić wielki sensei lub guru. Już nie ma relacji z innymi przychodzą i przodków, zawsze spokojny i pewny siebie we własnych zdolnościach (-16), 1996 (+16)
brodaty Toad Konserwatywny totem, który jest po prostu niemożliwe, aby wzburzyć. On nigdy nie będzie dążyć do czegoś nowego, bo to zawsze jest zadowolony z tego, co już ma (-16) 1997 (+16)
Dzik Nieustraszony i zawsze gotowy do walki totem, ale odnosi się to tylko do walki lub walki. Gdyby miał coś zrobić w domu, a następnie odchylić to będzie bardzo długi czas (-16) 1998 (+16)
biały Sowa Tajemniczy totem, który zawsze ma inne zdolności, nietypowe dla zwykłego człowieka (-16) 1999 (+16)
już sizzling Filozoficzna kolej umysłu , która pozwala mu na totem agresywnie wziąć ich wierzchołki. On jest lakoniczne, czasem bezradny rasschetliv (-16) 2000 (+16)
Przyczajony Fox Zaradny intrygantem, że nigdy nie będą żyć monotonne i mierzoną życie (-16) 2001 (+16)
zwinięty jeż Wierny i stały totem, że nigdy nie zmieni swoich zasad. Poza tym rzadko opuszcza swój dom (-16) 2002 (+16)
Soaring Eagle Są wspaniałe i polityka urodziły się pod tym totemu. Oni nie uznają prawa, ale zawsze postępować sprawiedliwości (-16) 2003 (+16)
przędzenie Tarantula Opiekun tradycji w każdym rodzaju urodził się pod tym totemu. W przeciwieństwie do innych zwierząt, konieczne jest jak powietrze komunikacji (-16) 2004 (+16)
krzyki kogut Najbardziej emocjonalny totem, dla których opinia z boku jest jeszcze ważniejsza niż ich własne. Jednak w dążeniu do chwały, robi wiele dobrego (-16) 2005 (+16)
Tour Złoty Róg Kontrowersyjny totem, który łączy w sobie wściekłość i dobroć. Twardy i uparty, będziemy walczyć na śmierć za swoje przekonania i rodziny (-16) 2006 (+16)
Ognegrivy koń Ten podróżnik i generator pomysłów, ten totem nigdy nie pozwoli Ci się nudzić. Nawet jeśli jest sam, jest on zawsze jest coś niezwykłego w głowie (-16) 2007 (+16)

Mówiąc o tym, co oznacza zwierzę totem, nie można brać pod uwagę inne elementy, które mogą mieć wpływ na ludzi. Może to być znaki lub horoskop wschód. W każdym przypadku jest to zawsze ciekawe dowiedzieć się o ich totem, ponieważ nie byli nasi przodkowie na próżno wierzył, że pomaga. A jeśli masz kute domu rysunek lub zdjęcie swojego totemu zwierzęcia, gorzej nie będzie to dokładnie.

Szczyt popularności totem zwierzęcia na rok urodzenia nabyte w czasach pogańskich. Ludzie wierzyli, że oprócz swoich bogów strzec także osobliwe aniołów stróżów w formie bestii. A w dzisiejszych czasach, gdy wiara w zdolności psychicznej zaczyna twardnieć, amulety, amulety, i oczywiście, totemy nabyć szczególne znaczenie.