662 Shares 3880 views

Niewyjaśnione zjawiska na ziemi i na niebie

Tajemniczy zawsze przyciąga … Zdaniem ankietach, artykułów i programów telewizyjnych o niewyjaśnione zjawiska są zawsze w pierwszej dziesiątce najwyżej oceniane i gotówka. Dlaczego tak się dzieje? Być może wszystko, a nawet bardzo dorośli, którzy chcą wierzyć w bajki, odchodząc od pragmatycznego i naukowego uzasadnienia.


Istnieje teoria, że niewyjaśnione zjawiska w kosmosie, na niebie, na ziemi i pod wodą nastąpi dopóki nie poznają kilka nieznanych prawa wszechświata. Kiedy dokładnie to nastąpi teraz przyjąć trudne. Być może w niedalekiej przyszłości. A może to nie był przeznaczony do poznania nawet nasze wnuki i prawnuki.

Pro oferujemy niektóre z tych wydarzeń mówić więcej.

Niewyjaśnione zjawiska świata. Czy to prawda?

Dziś ludzkość wie dużo o swojej planecie, ale charakter niektórych wydarzeń pozostaje niezrozumiały. Anomalie i mistycyzm – w tych obszarach zazwyczaj zawierają wiele problematycznych kwestii związanych z przerażających zjawisk.

Niestety, badania przyrodnicy jeszcze nie pozwalają nam twierdzić, nie pasują do typowych wyobrażeń o świecie zjawisk niewyjaśnionych. I czy jest to konieczne, aby zrobić to w ogóle? Najprawdopodobniej tak, bo Wiele pytań należy odpowiedzieć dosłownie, a relacje świadków nie mogą być ignorowane.

Eksperci twierdzą, że ogromny przepływ informacji o najbardziej niewytłumaczalnych zjawisk natury – jest to oczywiste, wynika z faktu, że ludzkość jest teraz już ściśle do czynienia z koniecznością znalezienia nowych sposobów, aby poznać świat, który, mimo że wydaje się znajome i znajome, czasami pojawia się jako fatalny i niezrozumiałe ,

Co to jest? Nowa runda poznania rzeczywistości? Może to jest. Z biegiem czasu stanie się jasne. Ale nie zaprzecza faktu, że utrzymująca wygląd niezwykły teraz domaga się wyjaśnień i określonego zachowania algorytmu.

przesuwając kamienie

W Stanach Zjednoczonych, jest tajemniczy obszar w Dolinie Śmierci, który wielokrotnie podkreślał, niewytłumaczalne z punktu widzenia podjętej koncepcje naukowe zjawiska spontanicznego ruchu kamieni: ogromne głazy na własnym są przenoszone do dna wyschniętego jeziora, pozostawiając bardzo realne śladów.

Bezpieczny proces poruszające używając sprzętu fotograficznego i wideo nie udało się jeszcze nikomu. Jednak ignorować istnienie odcisków palców nie mogą się poruszać.

Czy to możliwe, aby dać racjonalne wyjaśnienie tych faktów? Do tej pory, prawdopodobnie nie. Kamienie, które zmieniają swoje położenie, są ciężkie – setki kilogramów. długość ich przemieszczania śladowych w dziesiątkach metrów. Ruch nie zdarza się cały czas. Chociaż nie jest to częstotliwość tego zjawiska – odstępach 2-3 lat.

Może to wpływ pól magnetycznych? Lub podmuchy silnego wiatru? Do tej pory nikt nie wie.

uratować kraj

Niewyjaśnione zjawiska, które uratowały życie osób, odnotowano w 1828 roku. Brytyjski okręt następnie z Liverpool do Nowej Szkocji na kilka tygodni, gdy żeglarz znalezione w kabinie kapitańskiej nieznanego mężczyzny.

Marynarz poszedł do wskazówek, jak postanowił, że ta osoba nielegalnie weszła na statek. Kiedy kapitan poszedł do swojej kabiny, okazało się, że nikogo nie było, ale na pokładzie był znak wskazujący na konieczność podjęcia kurs na północno-zachodnim.

Żaden z ludzi, którzy byli na pokładzie, nie mógł odtworzyć pisma. Kapitan postanowił nie ignorować odebranego wskazania. Niespodzianka od wszystkich osób podróżujących na statku, to było naprawdę świetne: wkrótce załoga znaleźć utknęły w lodzie statku, który był tak samo obcy pojawia się w nocy w kabinie. Nawet jego pisma pismo zbiegła się z napisów wykonanych na tablicy w kabinie kapitana.

Według zeznań niebezpieczeństwie, przypomniał sobie, że we śnie widział siebie, znalazł się w nowym miejscu dla siebie, rozpaczliwie prosząc o pomoc. Może mógłby teleportować i zgłosić się na sytuację na statku, na którym jedzie? Zainstalować go i nie powiodło się.

Betonowe filary Nowa Kaledonia

Jest to niemożliwe, aby mówić o niewyjaśnionych zjawisk w świecie bez wspominania starych kolumn betonowych na Pine Island, która jest częścią grupy wysp zwanych Nowa Kaledonia wybrzeżu Australii.

Jest to bowiem zdumiewających obiektów. Ich wysokość wynosi 2,5 m. Stosując metodę radiowęgla doprowadziły do wniosku, że wiek tych majestatycznych kolumn jest więcej niż 7000 lat.

Fakt, że jako materiał stosowany do produkcji betonu, zaskakująco, ponieważ uważa się, że mieszanina wapna i piasku zaczął używać kilka wieków przed naszą erą.

Podczas wykopalisk nie znaleziono dowodów sugeruje, że w czasie, gdy były one wznoszone kolumny na wyspach Nowej Kaledonii był przynajmniej jakiś rodzaj życia.

Jest to z pewnością jedna z tych wspaniałych tajemnic, że nikt jeszcze nie były w stanie rozwiązać.

Kanalizacja aligator

O niewyjaśnionych zjawisk na Księżycu, my słuchaliśmy z wielką obojętność, a to, co dzieje się w życiu codziennym z dokładnie tymi samymi ludźmi jak my, nie może nie fascynuje.

Być może wiele osób wie, że ścieki z Nowego Jorku – jest to system, pokryte legend. Że to nie jest tylko nadana: skazańców i duchów, a gigantyczne owady! A jednak uważa się, że w podziemnych kanałach pod miastem żywych krokodyli.

Nawiasem mówiąc, mają bardzo wiarygodne informacje na temat ataków tych zwierząt na ludzi. Jak oni dostać się do kanalizacji, nie jest jasne. Jest możliwe, że po dorosną, ludzie, którzy posiadają te niebezpiecznych drapieżników w domu, niech zwierzęta w błoto. W domu, widać, że w końcu staje się bardzo tłoczno.

Może znaleźć krokodyle w kanałach Nowego Jorku ma jakiś inny powód? Kto wie …

Człowiek piorunochron

Obawiać wielu ludzi doświadczenia przed burzą. Zjawiska niewyjaśnione z nią związane, są dość powszechne.

Istnieje opinia, że zamek nie uderza dwa razy w to samo miejsce. Jednak, jak się okazuje, nie ma dowodów, że jest inaczej.

To zdarzyło się do Betty Jo Hudson, który mieszka w mieście, położonym nad brzegiem Missisipi. Gdy dziecko uderzeniu pioruna w twarz, szpecące go, a następnie z elektryczności atmosferycznej spalił dom jej rodziców, ona zdecydowała, że ona po prostu rysuje gniew niebios. To niesamowite, że kiedy wyszła, piorun zaczął się w domu, w którym mieszkała z mężem i trójką dzieci.

Top niewyjaśnione zjawiska natury – ogień kulki

Latania na samolocie, co do zasady, dla wielu pasażerów stwarza warunki do rozwoju pewnego stanu stresu.

Można sobie wyobrazić stan ludzi, którzy są na pokładzie statku powietrznego, wraz z pojawieniem się nieoczekiwanych (a nawet niewiarygodnych) obiektów na pokładzie!

Tym samym penetracja kuli ognia przez skórę samolotu, który rozpoczął swój lot z Soczi, bardzo przerażonych pasażerów. Opalizujący obiekt przeszedł przez okno samolotu i poleciał przez kabinę, podzielony na dwie półkule, a następnie zniknął. Co to było? Być może jest to kula ognia, czy może był to nieznany obiekt high-tech? Trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie.

niesamowite sprężyny

Niesamowite zdarzenia z rodziny Frensisa Martina w 1963 roku. W jego domu zaczęło bić sprężyny! Po pierwsze, zdecydowano, że jest to przełom rur wodnych. Rodzina Marcina nawet musiała opuścić swój dom.

Jednak sprężyny wędrował wszędzie dla tej rodziny. Czekali na wędrowców w hotelu, w mieszkaniu przyjaciół w kraju.

Interesujące jest to, aby pamiętać, że te niewyjaśnione zjawiska przestała tak szybko, jak się zaczęło.

zemsta ryb

Tubylcy na wyspach Papua – Nowa Gwinea zwykle poławiane-igły. Trwało to z pokolenia na pokolenie, stając się częścią kultury.

Jednak, gdy te małe i generalnie spokojna ryba zaatakowany rybaków, powodując ich odbić. Nie były nawet zgony. Atak nie był koniec. Ich charakter wykazały, że ryby jakby celowo zemsty na ludziach. Jak można to wyjaśnić? Wydaje się, że mieszkańcy głębin wodnych postanowiliśmy wstać dla siebie. Ale jak to kiedyś było?

Porady ciekawy

Fakty, które występują tak zwane zaburzenia w różnych częściach Ziemi, do tej pory bardzo dużo. Niektóre niewyjaśnione zjawiska naturalne, oczywiście fikcją, a sposobem na przyciągnięcie turystów. Jednak wiele danych wskazuje, że ludzie na świecie wciąż bardzo mało wiedzą o swojej planecie.

W tym kontekście, szczególnie interesujące dla osób, które doświadczają dziwny pociąg do wszystkich znany, trzeba być ostrożnym. Warto pamiętać, że tajemnice nie lubią być otwarty dla wszystkich, dla pojęcia o istocie potrzebujemy spokoju i cierpliwości. Ale to nie wszystko. Po pierwsze, trzeba pamiętać o bezpieczeństwie osobistym. Nieznane siły natury lub obiektu pozaziemskiego pochodzenia może być bardzo niebezpieczne dla ludzi.

Kiedy coś jest dziwne, bardzo wiele z nich jest prawdziwy horror. I nie jest to zaskakujące, ponieważ zdarzenie może spowodować poważne uszkodzenie zarówno zdrowia psychicznego i fizycznego.

Staranne i systematyczne podejście naukowe – może to być jedyny sposób, aby znaleźć prawdę w spotkaniu z nieznanym.