356 Shares 8958 views

Ile żywe papugi? Jest to ważna kwestia przy wyborze zwierzaka

Większość rodziców przynajmniej raz w życiu trzeba myśleć o wyborze zwierzaka dla swojego dziecka. Tradycyjny wybór jest powszechnie uważany za psa lub kota, jak te zwierzęta nie tylko mogą stać się przyjaciółmi dla dziecka, ale także częściowo w stanie zadbać o siebie. Jednak w niektórych przypadkach, dziecko z powodu choroby lub banalnej alergii nie mogą być zbliżone do tych zwierząt, a następnie uwaga rodziców włączony do ptaków. To właśnie w tej sytuacji staje się istotne pytanie – ile żywe papugi? Rzeczywiście, wiele ptaków żyją zaledwie kilka lat, a ich utrata jest obarczona poważnym doświadczeniem dla dziecka.

Dzisiaj papugi są najpopularniejszymi zwierzętami domowymi ptasich. Są one idealne do życia w mieszkaniu, nie potrzebują szczególnej opieki lub dużą przestrzeń do pływania. Wystarczy, aby podnieść birdie na duszy i zaspokojenia potrzeb jej mało wymagająca. Ile żywe papugi? Z prawej treści, mogą żyć do 20 lat, zachwycając swoim właścicielom beztroskie usposobienie i kolorowe upierzenie.

W naturze, odpowiedź na pytanie, ile lat żywych papug, będzie wyglądał następująco: od 12 do 15. Można je znaleźć w Australii, z którego zostały przywiezione do Europy w latach czterdziestych dziewiętnastego wieku. Są bardzo dobre rasy i żyją w niewoli niż zasługują na wielką miłość tak wielu ludzi. Naturalny kolor te urocze ptaki – jasny zielony, ale ponad stu różnych opcji kolorów zostały wprowadzone w ciągu wieków selekcji.

Jak dbać o papużki

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że komórka dla tych ptaków trzeba bardzo duża, ponieważ są one niezwykle mobilny, co najmniej 60 cm szerokości i 40 wysokości. Wybierając miejsce dla papug powinny brać pod uwagę kilka ważnych punktów:

  • Unikaj przeciągów;
  • nie powinien być umieszczony w pobliżu celi grzewczego „Y elementy;
  • Nie trzeba go umieścić w ciemnych miejscach.

Idealnym miejscem byłby uważany za nasłonecznione ściany na wysokości oczu, kilka metrów od otworu okiennego.

Konieczne jest, aby właściwie dbać o komórce. Najlepiej jest wybrać metalowych przedmiotów, ponieważ są one znacznie łatwiejsze do czyszczenia i bardziej wytrzymałe. Na dole trzeba położyć czysty papier. Uwaga: Nie można korzystać z gazety lub innego rodzaju produktów poligraficznych! Tak więc, można po prostu pomalować ptaków trucizny. Ponadto, komórka musi być ustawiony kilka grzędy na różnych wysokościach, podajniki i waterers. Audio żłobie konwencjonalnej mieszaniny ziarna muszą być traktowane na, a z drugiej – z dodatkami mineralnymi.

Pytanie, jak wiele żywych papug, często występuje u tych, którzy chcą spróbować nauczyć ich ludzką mowę. Istnieje wiele przypadków, w których takie ptaki grać do trzystu słów. Na treningu konieczne jest nie tylko przeszczepić studenta w innej komórce, ale także przez długi czas jasno i wyraźnie wymawiać słowa, które chcesz nauczyć swojego zwierzaka. Należy to zrobić w czasie karmienia, gdy uwaga skupia się na ptaki całkowicie jedno. Wystarczy zastosować trochę wytrwałości i wkrótce trochę owłosiony przyjaciel rozpocznie pełen siły i rozmawiać zapamiętane zwroty.

Teraz wiesz, jak wiele żywych papug z dobrą opieką.