279 Shares 8137 views

SZCZEGÓŁOWY OPIS airdale rasy

Do tej pory Airedales popularność znacznie spadła. Umieść te fascynujące stworzenia wziął Sharpe rottweilery, a także miniaturowe zabawki terierów i yorki. Jednakże są one zupełnie niezasłużenie zapomniana. Wspaniałe psy najjaśniejsze mogą być wykorzystywane w różnych dziedzinach. To zaszczyt myśliwym, łagodny i czuły towarzysza, najbardziej inteligentnych psów poszukiwawczych. Jeśli kiedykolwiek żył airedale, to wiesz dokładnie, co jest najbardziej wierny i piękna istota na świecie. Dzisiaj chcemy przedstawić Państwu opis rasy Airedale, więc można go dokładnie zbadać i zdecydować, w rodzinie, czy jesteś gotów zaakceptować takiego zwierzaka.


pies kreskówki

Rzeczywiście, wiele osób uznało tę zabawną stworzenie na ulicy w pierwszej kolejności przypomnieć sobie film o elektronice. To właśnie on przyniósł ogromną popularność tej rasy. Jednakże, jeśli weźmiemy pod uwagę to jak reklama, to było zasłużone. Opis rasy Airedale pokazuje nam doskonały w każdym psem, nic dziwnego, że właśnie te czworonogi zwane „królowie” terierów.

Historia rasy

Byłoby wskazane, aby powiedzieć, kiedy po raz pierwszy firma spotkać tych wspaniałych stworzeń. Opis rasy airedale byłaby niepełna bez niego. W rzeczywistości, historii ich istnienia jest stosunkowo krótkotrwałe. airedale przodkowie żyli w Yorkshire. Dlaczego to ma swoją nazwę? Chodzi o to, że pierwszy hodowca mieszka w sąsiedztwie rzeki Ayr. To on przeprowadził przejście czarne podpalane Terrier i Otterhound, który dał początek nowej gałęzi.

Opis rasy Airedale pokazuje nam duży Hardy Terriers, które mają wełnę wodoodpornym, co pozwala im czuć się bardzo komfortowo nawet w zimnej wodzie.

trofea myśliwskie

Anglia słynie z terenów łowieckich. Nic dziwnego, że psy myśliwskie były popytu tutaj niż gdziekolwiek indziej. To był promowany przez łagodny klimat, pozwala zachować opakowanie w otwartym pióra na ulicy codziennie i uczynić je omija. Do polowania na zwierzęta wykorzystywane airedale? Opis rasy zauważa, że początkowo były wydry i kaczek, czyli sprawić, że większość z pokrywą odstraszającego wełna psa.

Z biegiem czasu, myśliwi przyzwyczaić do swoich oddziałach i zaczął ich używać w polowaniu na grubego zwierza. Dodatkowo, gospodarze szybko zauważyli nietypową umiejętności i doskonałą zdolność do pływania i nurkowania w tych psów. Dało to podstawę do konkursu na przynęty szczurów wodnych. W tym roku nie było równe. W rezultacie, poza Anglią słyszeliśmy o psa jak Airedale. Opis rasy zawiera informacje, które są już w końcu XIX wieku został uznany oficjalnie. Od tego czasu jego jakość się poprawiła, ale ogólnie to nie uległa większym zmianom.

Nowoczesne psy są bardzo podobne do swoich przodków, mają doskonałą zewnątrz i regularnie trafia na pierwsze miejsce w wystawie.

Stosowanie w sprawach wojskowych

A my nadal zdemontować opis Airedale rasy. Fotografia pokazuje nam zabawy i beztroski psa, ale zostały wykorzystane do bardzo poważnych przypadkach. W czasie pierwszej wojny światowej, byli odważnymi posłańcami i dostarczyć wiadomość do jego przeznaczenia. W ubiegłym wieku była to najbardziej popularna rasa w Ameryce. Biały Dom Airedale miał swoje szczyty krześle.

Dzisiaj, nadal uważane są odważne i wszechstronne psy, które zachowały cechy swoich przodków. Początkowo były one wywnioskować ugryźć ofiarę, dlatego mają one największe zęby wszystkich członków terierów. Choć z natury nie są agresywne, w rzeczywistości, podobnie jak wszystkich myśliwych. Ale są one absolutnie niezmordowany. Takie zwierzęta są brane do wszystkich miejsc i wszystkich bardzo szybko pojąć co uczono. Dlatego są one tak szybko i wszystko przeszkadza. Airedales może być przeszkoleni do wykonywania jakiejkolwiek pracy.

energiczne niespokojny

Airedale terrier opis rasy psów pokazuje nam dość duży pies, powinien on już myśli ludzi żyjących w ciasnych, małych mieszkań. To jest bardzo aktywny i energiczny pies. Ponownie, powinno to być powodem do myślenia, jeśli można dostarczyć go z wystarczającym poziomem aktywności fizycznej. Spać przez cały dzień, a następnie wyjść na kilka minut w zagrodzie – to nie jest całkiem to, czego oczekuje tę małą wiązkę energii. Każdy dzień, to trzeba poświęcić kilka godzin na ulicy, i siedzieć na ławce nie działa, idealnym rozwiązaniem byłoby veloprobezhka.

ogólny opis

Jest to przede wszystkim terrier, a niestrudzony znachit0 myśliwy i tyranem, ale też kochający i radosny, oddany i ciekawy pies, z doskonałą ochronę i myśliwskie instynkty. Oznacza to, że wyjątkowy pies dla każdego i dla wszystkich. Ich zdolność do uczenia się jest po prostu niesamowite, ale musimy pamiętać, że pies myśli. Czy ona zdaje sobie sprawę, że nie ma potrzeby, aby słuchać ciebie (może być wzruszające spojrzenie w oczy, a to pozwala), z których żaden wynik nie będzie mowy.

Jak inaczej to Airedale? Opis gatunku, opinii właścicieli i hodowców mówią, że nie są one przeznaczone do małych mieszkań. Jest to największa w terrier, a one wyświetlane specjalnie biec po zdobycz. W tym roku nie ma sobie równych. Niestrudzony, wszechstronne myśliwych, one działają świetnie na każdym terenie.

dane zewnętrzne

Głowę Airedale klin, mają płaską czaszkę i długi pysk. Uszy są małe, trójkątne, są bardzo wysoko umieszczony i wygięte w chrząstce. Ich oczy są ciemne, jasne, średnie i non-wypukła. Ogólnie rzecz biorąc, obraz psa jest bardzo ładny. gruby ogon, znajduje się niemal pionowo. W razie potrzeby, możliwe jest, aby zatrzymać.

W rzeczywistości, mają bardzo ciekawą obudowę, która podkreśla opis Airedale rasy. Pojawienie się ich bardzo zabawny, trudno jest zobaczyć za sobą poważne psy pracujące. Kolor czarny i brązowy psów. Szare lub czarne siodełko w dół z podstawy głowy do tyłu, boki i ogona. Reszta polu złotym lub jasnobrązowego koloru, ale uszy są znacznie ciemniejsze. Wełna jest bardzo trudne, jak drut i miękkiego podszerstka. Jest on utworzony na powierzchni charakterystyczną „brodą”.

uwodzenie

Jeśli masz przedstawiciela dzienną tej rasy, to pewnie zauważyłeś, że nie znikną. Wełna nie wymaga regularnej konserwacji, ale stopniowo rośnie jak pies, zwierzę zamienia się śmiesznym wróble. Dlatego dla każdego przyszłego właściciela ważne jest do zapoznania się z opisem Airedale rasy. Zawartość tych psów wymaga regularnych wizyt u specjalisty do przycinania raz na 2-3 lata. Tam zerwane stary płaszcz, a on ponownie zwrócił się do eleganckiego psa, prawdziwego dżentelmena.

charakter

Nasza historia nie będzie kompletna, jeśli nie powiedzieć, co za Airedale. Opis gatunku w przyrodzie prezentuje jak bardzo wesoły, żarliwy i szczery. Jest zaskakująco aktywny pies, prawdziwy choleryk, który stale troszczy się o wszystkim, co dzieje się wokół.

Kiedy wrócisz do domu, twój wierny towarzysz będzie wszędzie za tobą, nie zatrzymując się na chwilę. Na co masz wyciągnął, jesteś zobowiązany do natknąć się na chłodne i ciekawy nos. Podkreślamy raz jeszcze, że ta rasa trzeba kochać i akceptować, co to jest. Charakterystycznymi cechami i rasy Airedale pokazuje nam, że istoty te są idealne dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Ten radosny i śmiały, a nieskończenie wierny zwierzęta.

Doskonała osłona i strażnicy będą one pragną dbać o siebie i swojej własności. Wspaniała opiekunka do dzieci, które zapewni dzieciom z uwagą i starannością, a także rozrywkę przez cały dzień. Ale związek z innymi psami są często skomplikowane. Erdelyi łatwo angażować się w walce, ponieważ mają one bardzo feisty charakter.

szkolenie

Jest to punkt, w którym trzeba zwrócić większą uwagę na to, jak to tylko możliwe. Temperament tego psa jest typowy dla członków swojej grupy. Zabawy i kapryśny, mogą stać się prawdziwą torturą dla swego pana, jeśli nie znają pewne zasady i normy zachowania. Airedale trzeba kształcić od pierwszego dnia przyszedł do domu. Pamiętaj słowa słynnej piosenki: „Na rogu tapety zgrane z noga krzesła gryzł, i wszyscy mówią o mnie, aby ją z powrotem.” To może być swoją rzeczywistość, jeśli nie podjąć wysiłek w celu socjalizacji i edukacji.

Edukacja i szkolenia

Kształcić Airedale trzeba delikatnie lecz natarczywie. Coś, co może nie powinno być zakazane na zawsze. I pamiętaj, aby korzystać z usług profesjonalnych teleskopowe psa. Gospodarze, którzy mają do czynienia z treningu po raz pierwszy, to jest bardzo trudne do rozróżnienia między ich miłość do tego drogiego ustanowienia i jasnych wymogów, które muszą być ściśle przestrzegane. W wyniku szeregu surowych wymagań i zakończyć ich łamania przez usunięcie wszelkich ograniczeń, prowadzi do tego, że pies nie jest już posłuszni.

Jest jeszcze inny punkt. szkolenia lekcje, więc znają się do pasterza i Rottweiler, dla Airedale niedopuszczalny. Wraz z nim do angażowania się w zabawny sposób, delikatnie i uporczywie. Zmusiły ich nauczyć, aby nie zmuszać. Jeśli ten pies jest dobrze wychowany, będzie doskonałym towarzyszem, posłuszny i inteligentny, bardzo wesoły i zabawy.

żywność

Airedale szczenięta – uroczy obiekt, a naturalna chęć właściciela jest traktowanie go z czymś smacznym. Jednak nie należy zapominać, że żywność powinna być użyteczna i wyważony. Istnieją dwie opcje: Zatrzymaj się na naturalnych produktów spożywczych lub gotowej paszy. Każdy z nich ma swoje wady i zalety.

Jeśli zdecydujesz naturalną dietę, trzeba karmić psa na wiele godzin i upewnij się, że nie przejadać. Nowe produkty są wprowadzane do diety stopniowo. wymóg obowiązkowy – jedzenie było smaczne i świeże.

Jednak większość psy są karmione premia sucha karma. Jest to wygodne: nie trzeba się martwić o świeżości i jakości żywności, i biegną do sklepów w poszukiwaniu świeżego mięsa, sera, warzyw i zbóż. Ponadto, sucha karma dla bydła jedzone bardzo chętnie.

zdrowie

W ogóle, to jest całkiem zdrowe psy, ale to nie znaczy, że można zrezygnować szczepienia ochronnego. Jednakże, istnieje lista chorób, które znajdują się Erdélyi. Jest to przede wszystkim choroby oka, więc trzeba uważnie monitorować narządów wzroku, a przy najmniejszych oznak choroby, aby zobaczyć się z lekarzem. To może być skręt wieku i łuszczki, postępującą atrofię siatkówki i zwyrodnienie rogówki.

Ponadto, lekarze weterynarii wiedzą, że mogą wystąpić Airedales płacz egzemy, dysplazja stawu biodrowego i czerniaka. Trądzik – to kolejna dolegliwość charakterystyczne dla przedstawicieli tej rasy. Jednakże, właściwe karmienie, wystarczający poziom ćwiczeń i regularnych wizyt u weterynarza – najlepsza ochrona przed wszystkimi chorobami.