524 Shares 8024 views

Jakie są nasiona pomidorów na otwartym terenie jest najlepiej wybrać?

Kim są rolnicy nie chcą się rozwijać dobre plony pomidorów przy minimalnych kosztach ich czasu i wysiłku? I to jest bardzo rozwiązywalne problemem. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednie nasiona pomidora na otwartym polu wśród dojrzewających odmian tego warzywa.


Większość nasion pomidora na otwartym polu – klasy Cipollino, co jest bardzo owocna. Bush usiana licznymi owoców. Z jednego metra kwadratowego można otrzymać nawet do dziesięciu kilogramów wczesnych pomidorów.

Również dać dobre plony pomidorów wcześnie na otwartym terenie „Amur shtamb” Pingwina „i” beta luksusu”, które charakteryzują się niskim wzrostem i zdolność do zapewnienia gwarantowanej wydajności w każdym regionie kraju, jak te odmiany pomidorów dojrzewają do późnych ognisk zarazy. Ponadto, dobrze znane odmiany ażurowe i lalki, które są również przeznaczone do uprawy na zewnątrz.

Drugi punkt nie jest drogą do osiągnięcia tego celu jest okres od wysiewu nasion. Najbardziej optymalny czas, jak należy sadzić nasiona pomidora na otwartym terenie, jest koniec miesiąca lutego, już sadzenie pozwala uzyskać wczesny okres usuwania owocowego. Po wyłoniły sadzonki powinny być przeszczepione. Do tego pasuje papierowy kubek. Po kilku tygodniach, trzeba dokonać stwardnienie sadzonek.

Aby to zrobić, można zrobić to na balkon na kilka minut, a potem przerwa powinna być stopniowo zwiększana. Hartowane sadzonki przez około trzy tygodnie. Stwierdził to w celu zwiększenia odporności roślin na niskie temperatury.

Nasiona pomidora na otwartym polu mogą być wysiewane bezpośrednio w doniczkach składników odżywczych, tj bez pick. To dlatego, że, co do zasady, stosowanych do siewu nasion odmian, przyzwyczajony do otwartego pola i różnorodność wyboru krajowego, niewystarczająco odporne na różnych chorób wirusowych. Przesadzanie ich z miejsca na miejsce, to jest możliwe, aby uniknąć obcinania drobnych korzeni, a otrzymane rany całkowicie zdrowe rośliny w stanie wniknąć do infekcji.

Siew bez wybiera zwykle przeprowadzane tylko dla niewymiarowych gatunków przeznaczonych do sadzenia w otwartym terenie.

Pielęgnacja sadzonek pomidorów jest bardzo ważny moment. Przed jego lądowania w piersi, sadzonki pomidorów muszą mieć wiek około dwóch miesięcy. Ponadto, w czasie lądowania na łóżku pomidorów w otwartym terenie należy zapewnić, że rośliny były silne, były od dziewięciu do dwunastu liści i nie były nadmiernie rozciągnięte z powodu braku światła. Obowiązkowe chwila to za prawidłowe sadzonki podlewania.

Podlewanie produktów raz w tygodniu na początku wzrostu, przy użyciu pół szklanki pomidorów na jednego korzenia. Gdy jest więcej niż trzy liście na każdej rośliny powinny wydać około jeden kubek wody.

Co dwa tygodnie, spędzają nawożenie roślin. Po raz pierwszy zostanie przeprowadzona w ciągu dwunastu dni po pierwszych pędów. Opatrunku odbywa się na podstawie nitrofosfatu rozwiązanie – dziesięć litrów wody wziąć łyżkę nawozu, z obliczeń natężenia przepływu pół szklanki na jednym pomidora.

Po raz drugi wczesne pomidory karmione w ciągu dziesięciu dni po pierwszym nawóz. wymaga to nawóz „Effekton”, który jest wytwarzany w łyżce część leku w wiadrze wody, w ilości tylko jednego szkła na rośliny.

Najlepsze pomidory na otwartym terenie można uzyskać, kiedy następny trzeci opatrunek, który odbywa się na kilka dni przed sadzeniem w otwartych zakładach naziemnych. Należy pamiętać, że wszystkie karmienie powinno być w wilgotnej ziemi po podlaniu.

Jeśli ściśle stosować się do wszystkich powyższych instrukcji – można być zagwarantowana, aby uzyskać obfite plony niż pomidorów, które mogą ozdobić swój posiłek.