134 Shares 1995 views

sztuczki psychologiczne: jak ujarzmić mężczyznę?

Tylko wydaje się, że relacje między płciami są oparte na równości i partnerstwa. Ponieważ nie może być tylko w teorii. W prawdziwym życiu, wszyscy jesteśmy w pewnym stopniu manipulować sobą. W związku z tym pojawiają się pytania o tym, jak ujarzmić człowieka, jak kontrolować drugą osobę. Wszyscy słyszeliśmy historie o tym, jak pozornie domową kobieta nie jest ani piękna, ani inteligencja, jest w stanie zdobyć serce każdej rycerza. Od strony zawsze wydaje się, że istnieje jakiś podstęp. „Dobrze, znaleźli go?” – skarżą się sąsiadów i kolegów. A może ona po prostu wie, jak ujarzmić człowieka i wie, jak wykorzystać swoje talenty nie tylko w łóżku?

W dawnych czasach wierzono, że „męża – głowy”. Żona, stąd szyi, gdzie chce, i obracać. W tym prawdy tkwi główny sekret jak podporządkować sobie sam człowiek. Trzeba go poczuć sobie „głowa”. Jedyny i niepowtarzalny, dla ciebie i ognia, a do wody. Czy poprawnego zdania o „drodze do serca przez żołądek”? Nie wszystkie i nie zawsze. W takim przypadku, jeśli można przygotowywać posiłki, jeśli mądrze wykorzystać te produkty afrodyzjaki, jest odpowiedni. Ale pamiętam wiele opowieści o tym, jak ich mężowie porzucają ekonomiczne i doskonale przygotowanie kobiet dla dobra innych … za co? W praktyce okazuje się, że dla tych, którym to nie tylko dobry na kolację lub w łóżku. Ważną rzeczą dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak ujarzmić człowieka: niech czują swobodę wypowiedzi. Słuchać i słuchać ponownie. Zaakceptuje, a nie krytykować. Nawet mówienie o uczuciach do drugiej, nieświadomie staje zależy od was: po wszystkim, nikt tak jak ty nie zrozumiesz.

Tworzyć i utrzymywać atmosferę zaufania. Niech robi co w domu nie jest dozwolone. Na przykład, aby rozproszyć skarpetki całym pomieszczeniu lub dymu w salonie. Jeśli wystarczy użyć mandative ton lub spierać się drobiazgami, jego celem – aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób podporządkować sobie człowieka – nie dostaniesz. Ale wtedy, kiedy zdaje sobie sprawę, że naprawdę ją wspierać, można zacząć ostrożnie i zasięgnąć ich interesów. Ponownie, wzywając go na marginesie, że oprócz tego, że nie może pomóc nikomu. Nie naciskać żadnych żądań. Staraj się, aby wszystkie swoje pragnienia wyrażone w formie prośby, a nawet lepszy – odrobina żalu: „Och, to byłoby miło …” Jeżeli związek między mężczyznami i kobietami oparte na szacunku i uczucia, będzie chciał spełnić swoje zachcianki. A jeśli czuje się z rycerzem na białym koniu, a jego ego po prostu nie pozwoli mu nie obdarzyć cię po królewsku.

Sekret jak podporządkować sobie człowieka, jest dość prosta. Daj mu potwierdzenie jego znaczenia, jego wyjątkowości. To na ogół stosuje się do każdej osoby. Jest tylko jedno „ale”: nawet jeśli schlebiać mu otwarcie, nigdy niech czują swoją nieszczerość. Spróbuj dla siebie i uwierzyć we wszystkich cnotach, że pochwały. Wszystko inne ma w dużej mierze bez znaczenia. Musimy zrobić i kolejna uwaga: nigdy nie inspirować człowieka, że „nic nie znaczy.” Wśród nich jest kilka psychologów, którzy są gotowi, aby podnieść swoją samoocenę. Najprawdopodobniej twój partner będzie ci ufać i będą szukać tego, że będzie sam być lepsze zdanie.