286 Shares 2908 views

Jak narysować ryb i akwarium – dwa kursy mistrzowskie

Jeśli rodzina rośnie maluch, prędzej czy później, wzrośnie pytanie do rodziców: „Jak narysować rybę” I nie zawsze dorośli sami znamy odpowiedź. Dlatego ten artykuł zawiera instrukcje krok po kroku wyjaśniając jak wyciągnąć rybę i jak przedstawiać akwarium, bez bycia artystą.


domy Funny ryb projektowe

Znajomość jak wyciągnąć rybę, może też być przydatne do projektowania pokoju dziecka, na przykład, do stosowania na tapetę fajne rysunki. obrazy z życia morskiego dekoracji łazienki lub bezpośrednio do wewnętrznej powierzchni kąpieli i sprawiają, że atrakcyjne i wyjątkowe miejsce. I można zrobić lampę fantazyjne, wklejony na nią wycięte z filmu rozgwiazdy i delfiny, ryby i wodorostów. Niektóre szwaczka w stanie wykonywać gobeliny i dywany. Korzystanie zabawny, zabawa, ryba jako bohaterów swoich prac, będą w stanie stworzyć niepowtarzalny unikatowy ściany dywan lub koc na łóżku lub kanapie.

master class na ryby rysunek

1. Po dokładnie sprawdzane obraz załączony do artykułu, należy postępować zgodnie z jego instrukcjami. Ponieważ ryby najłatwiej wyciągnąć, wychodząc z owalnym lub koła, należy najpierw zwrócić ołówek okrągła (lub owalny), poprzez linię uderza pod niewielkim kątem do płaszczyzny równoległej. Losowanie powinno być proste ołówkowe cienkie linie przerywane, mając pod ręką gumkę.

2. W drugim etapie projektowania konturu ciała ryb: zrobić wybrzuszenie w tylnej części, w celu przedłużenia „pysk”, przedstawiając w ustach, aby ogon.

3. Trzeci etap – zastosowano kontur górnej płetwy. tworzy również skrzela i przedni dolny wypust.

4. Teraz można umieścić na ryby rysunek oka, paski w ogon i płetwy.

5. Eraser konieczne jest usunięcie wszystkich linii wsparcia, a główny krąg ołówek z ciśnieniem.

6. Ryby można pokolorować go ze znacznikami i farb i kredek.

To jest tak łatwe, można narysować fajne kolorowe ryby!

Master Class Rybak rysunek

Jeśli ktoś jest zaniepokojony jak narysować akwarium z rybami, powinien wykorzystać to już master class. Należy również zwrócić ołówkiem przez linie przerywane – bez ciśnienia, dzięki czemu można łatwo usunąć wszystkie pomocnicze kreski gumki.

1. Rozpocząć proces rysunku powinny być znakiem owalu.

2. Następnie początkujący artysta rysuje górnej części zbiornika – „gardła” zdolności.

3. Etap ten obejmuje rejestrację powierzchni i grubości szkła – równolegle wzdłuż ściany zbiornika odbywa się część obwodu, która nie jest zamknięta na dole, w pobliżu dna, a górna linia jest narysowana lekko wklęsła.

4. Artysta, powołując się na swoją wyobraźnię, przedstawia piaszczyste dno i glonów.

5. Eraser czyste linie pomocnicze, jaśniejsze zarys podstawowy.

6. barwienia obrazu należy zauważyć, że cel przedstawiony w środku powinna być podświetlania więc w tym momencie w kolorze mniejszą nasycony lub nie występuje.

7. W razie potrzeby, można być umieszczona w akwarium ryby lub żółwie, muszli lub ślimaków. Aby dowiedzieć się, jak wyciągnąć rybę, można dowiedzieć się od poprzedniej klasie mistrzowskiej.

Teraz trzeba tylko osuszyć rysunek, wkleić go w ramki i powiesić na ścianie – niech się cieszy każdy daje dobre samopoczucie i udekorować pokój.