244 Shares 1649 views

W niektórych dniach lepiej jest zajść w ciążę.

Jest oczywiste, że ciąża i późniejsze narodziny dziecka musi się zmienić zwykły harmonogram życia. Dla niektórych jest to ofiarą własnej kariery, a dla kogoś restrukturyzacji planów rodzinnych. Dlatego dziś coraz więcej pary są zainteresowani pytaniem, które dzień poczęcia lepiej zaplanować swój czas prawidłowo.

Po pierwsze, spójrzmy na kilka sposobów skutecznego zapłodnienia.

Metoda 1. Numer akt jednorazowy.

Najbardziej krytyczna, jak wiadomo, to pierwszy stosunek płciowy, kiedy jest największa koncentracja plemników. Stężenie spada w przybliżeniu o połowę w kolejnych czynności seksualnych. Dlatego wiele par powstrzymać się od seksu przez około tydzień przed kluczowym akcie zapłodnienia.

Liczba 2. Metoda ruchomy męskiej spermy.

Decydującą rolę w koncepcji dany męskiej komórki seksualnego. Dlatego człowiek powinien być przygotowany do ważnego stosunku co najmniej dwa tygodnie. Konieczne jest wprowadzenie do diety produktów nawozowych takich jak mięso, orzechy i ryby. Zwiększają one ruchliwość plemników. W żadnym wypadku nie można pić alkoholu i przepracowania w dniach przygotowań, ponieważ negatywnie wpływa na jakość i ilość plemników. Dźwięki, oczywiście, pies, ale jest to konieczne „chodzić” jego kolegi. Natura, świeże powietrze, romantyczna atmosfera, wszystkie te czynniki mają pozytywny wpływ na ruchliwość plemników i nastroju mężczyzn, oraz że, jak się okazuje, jest również bardzo ważne.

Numer Metoda 3. Wybór dnia.

I wreszcie, główne pytanie tego artykułu, w której dni są lepsze , aby zajść w ciążę. W dawnych czasach, wiele religii nawet zakazane aktów seksualnych w określonym czasie. I zwykle taki zakaz siedem dni cyklu miesiączkowego. Zwyczaj ten jest bardzo ściśle przestrzegane, ponieważ całe życie seksualne spadła na środku cyklu, a to jest największa w tej chwili możliwość udanego poczęcia.

Nowoczesne metody doboru dni poczęcia.

W tym wieku treść informacji jest prawie każdy wie, na co dzień są lepsze zajść w ciążę. Te dni spadnie na cyklu jajeczkowania, ale warto zauważyć, że nie każdy cykl jest uważana za owulacji. Ale to już wiemy, nie wszystkie kobiety.

Norma rok dla kobiet poniżej 28 lat będzie 9 – 10 owulacji, a gdy w wieku ponad 28 lat i do 33 w roku istnieje 7 – 8 udany owulacji. I po 35 figur szacuje znacznie mniej.

Każdy cykl menstruacyjny powoduje jajnika rośnie w jednym z pęcherzyków. I pod wpływem hormonów płciowych dojrzałych kobiet dojrzałe jajo. Mniej więcej w połowie cyklu (jak było napisane wyżej), to jajko wyszedł z pęcherzyka jest gotowa spotkać się z nasienia. Dojrzałe i gotowe jajo żyje około dwudziestu czterech godzin, a plemniki od trzech do pięciu dni. W przypadku kontaktu z człowiekiem (mąż) nastąpi w dwóch lub trzech dni przed owulacji, „aktywny” sperma nie wystarczy. Ale jeśli kontakt odbywa się bezpośrednio w dniu owulacji, to znacznie zwiększy szanse udanego poczęcia. Znam tę informację każda kobieta będzie w stanie dokładnie wiedzieć, które dni lepiej ciąży.

Teraz przyjrzyjmy się, jak znaleźć te dokładnych dni.

czas owulacji teraz obliczane na kilka sposobów. Ten sposób kalendarz, sposób pomiaru temperatury w odbycie, sposób krystalizacji z badania śliną i nowe sposoby – test. Najprostsza metoda w naszych czasach, ludzie, którzy kochają prędkość, będziemy oczywiście na teście owulacji. Od razu pokazują, które dzień wyobrazić lepiej zrobić to z dużym prawdopodobieństwem dokładności.

Ale są ludzie, którzy wierzą, że możliwe jest, aby kontrolować proces poczęcia partnerów postawy. Nie można nie zgodzić się z tym, bo w pewnym momencie jest naprawdę. Na przykład, w jakiej pozycji najlepiej zajść w ciążę, jeśli szyjki nietypowym miejscu? Kwestia ta będzie musiała skonsultować się z lekarzem, gdyż istnieje kilka, którzy żyją w małżeństwie przez wiele lat i które po prostu nie próbowałem, ale ciąża nie wyjdzie. A gdy nagle decydują się na rozwód i zmiana partnerów, natychmiast wyobrazić. Sekret tutaj jest prosta, wszystko to kombinacja genitaliach obu partnerów. Na przykład, mężczyzn penis jest wygięty w lewo, jak szyjki partnera, i vice versa.