559 Shares 8974 views

Chińskie zabawki. Czy to możliwe, aby zapewnić ich bezpieczeństwo i jakość "

Najważniejszym warunkiem szczęśliwego dzieciństwa – miłość i opiekę rodziców. Jednak dziecko odmawia nowe, piękne, jasne i ciekawe zabawki? Tak więc do wyboru, tak aby nie uszkodzić zdrowie swojego dziecka, a to trwa tak długo, jak to możliwe? Radzimy zwrócić uwagę na chińskich zabawek. Oczywiście, dzisiaj wiele powiedzieć, że są one szkodliwe i normom. Ale to nie jest prawda.


Zabawki w Chinach

Około sto lat temu w imperium rosyjskim oraz w Chinach żył o tej samej liczbie osób, ale do tej pory Chińczycy mają dziesięć razy więcej niż Rosjanie. Jak to się stało? Nie ma nic tajemniczego. Każda matka w Chinach w kwestii wychowywania dziecka powie, że dziecko jej pomagać sobie, że to chińskie zabawki.

Chińczycy w każdym wieku wiele zwróceniem uwagi na zabawkach i różnorodne rozrywki. Warto zauważyć, że to zabawki chińskie (idol z bobblehead, papier latarnia, proch rakieta latawca) stał się prototypem przyszłości broni i sprzętu.

Nowoczesne chińskich zabawek

Dzisiejsze dzieci w Chinach nie rozstawać się z zabawkami, dnia i nocy. Ich rano rozpoczyna poszukiwania ukochanej przedmiot w szufladzie, a kończy się w łóżku z nim w tym samym uścisku.

Obecnie istnieje wiele zabawek z Chin, ich różnorodność jest uderzające. Nawet te kraje, które są w dużej odległości od kraju azjatyckim, wysyłać swoich przedstawicieli tutaj. Oni szukają rynków lokalnych chińskich zabawek dla dzieci, które odpowiadają funkcji swoich ludzi.

Różnorodność towarów produkowanych w Chinach, doprowadziła do tego, że jest wielkim luzem jedzie do Afryki, Rosji, Australii i amerykańskich dzieci.

Czy to bezpieczne zabawki z Chin?

Dziś istnieje wiele marek zabawki, a konkurencja na tym rynku jest bardzo silna. Producenci z Chin przezwyciężyć dzięki temu, że przywiązuje się wielką wagę nie tylko do zwiększenia atrakcyjności i wyglądu produktu, ale także jego bezpieczeństwo dla zdrowia i jakości. Oczywiście, często słyszymy, że chiński szkodliwych zabawek. W rzeczywistości tak nie jest, i udowodnić, że nie jest tak trudne.

Prawo w Chinach wskazują, że producenci niskiej jakości lub nawet szkodliwe produkty będą surowo karane. Na przykład, jeśli jakiś dużej firmy, która produkuje chińskie zabawki miękkie, niedbale leczyć, aby wykonać swoją pracę i zwalniają towary niskiej jakości, to ryzyko jest nie tylko zrujnować reputację. Przywódcy takich firm może być bardzo dotknięte, aż do procesu. A Chińczycy, jak wiesz, moja głowa nie chcą ryzykować.

produktów niespełniających

Skąd więc pochodzą te wszystkie mity o szkodliwości i złej jakości chińskich zabawek? Fakt, że w głębi Chin, istnieje wiele mniejszych firm, które zaopatrują w innych krajach produktów niskiej jakości, czasem przechodząc go jako produkty znanych marek. Jak każdy sklepikarz na każdym rynku, firma dowolnymi środkami próbuje włamać się do rynków zagranicznych. I wpada w ręce naszych dzieci towarów niskiej jakości. I tam jest przekonanie, że wszystkie chińskie zabawki szkodliwe, niebezpieczne i szybko złamać. Tymczasem, produkt dużych, poważnych firm rzeczywiście wyróżniają się jakością i stosunkowo niską ceną.

Cieszę się, że w ostatnich latach na terenie Rosji mniej nielegalnie przywiezione rękodzieła, które są produkowane przez małe, bez skrupułów firm. Wysoki popyt zaczął używać zabawek z Chin, które nie tylko inteligentnie zaprojektowane i starannie wykonane, ale zarezerwowane wszystkie niezbędne certyfikaty jakości.

Zapewne wielu pamięta stare chińskie zabawki – na przykład samochodów lub transformatory lalek. Po 15 latach zostały one wiernie służył naszym dzieciom i nawet nie zamierza złamać. To jest teraz chińska jakość.

Bądź ostrożny, określenie producenta, bada certyfikat jakości i zabawki z Chin przyniesie wiele radości do Twojego dziecka!