568 Shares 6609 views

Maykl Shin: biografia i filmografia aktora. Ciekawostki

Maykl Shin – brytyjski aktor i producent. Najbardziej znany był dzięki bezbłędnie grał role publicznych Toni Blera, David Frost i Brian Clough. Shin znany także wielomilionowe audytorium wampirzej sagi „Zmierzch” i „Another World”. Michael zachwyca doskonałej gry, wnika w głąb obrazu, gdyż stawia na masce innej osoby. Może dlatego, że wszyscy jego bohaterowie – żywe i niezapomniane osobowości.


aktor dzieciństwo

Maykl Shin urodziła się 5 lutego 1969 roku w brytyjskim mieście Newport, Walia. Jego ojciec pracował Meyrick kierownik personelu, aw czasie wolnym od pracy parodiował różnych gwiazd. Matka Irene Thomas pracowała jako sekretarka. Oprócz rodziców Michaela przyniósł jego młodszą siostrę Joanne. Jako aktor dziecko jest aktywnie zaangażowany w sport, to zapisane w mieszankach dla niemowląt z „Arsenał” w 12 lat. Niestety, sen nie przyszedł prawdziwy autobus, piłkarz, nie zrobił tego, ponieważ rodzina nie była w stanie przenieść się do stolicy Wielkiej Brytanii.

Podczas nauki w liceum, Michael zainteresował się w kole teatralnym. Talent młodego talentu od razu zauważył, a wkrótce facet był w National Youth Theatre of Wales. W Kolegium Shin wytrwale studiował socjologię, angielskiego i dramatu. Po roku przeniósł się do Londynu, gdzie wstąpił do Royal Academy of Dramatic Arts, którą ukończył pomyślnie.

artystyczna

Bezpośrednio po ukończeniu studiów, Maykl Shin poszedł do pracy w teatrze. W 1991 roku, w „Globe” aktor zagrał z Vanessoy Redgreyv, aw 1992 roku został przydzielony główną rolę w spektaklu „Romeo i Julia”. Jeśli mówimy o najważniejszych dziełach opony, warto zauważyć, grali Szekspira Henryk V, jak to genialnie grał w teatrze „Old Vic” Mozarta. W 1999 roku Michael ponownie odegrał rolę na Broadwayu, za który otrzymał nominację do Laurence Olivier.

W tym samym roku, Sheen nominowany do nagrody w Teatrze Narodowym za rolę w produkcji „Look Back in Anger”. W 2000 roku teatr stopniowo zanika w tle, w Londynie, Michael grał rolę Kaniguly. Powodem tego był aktor przeniósł się do Los Angeles. Dla dobra córki postanowił zmienić swoje miejsce zamieszkania Maykl Shin. Biografia oddaje fakt, że w 2011 roku aktor zagrał rolę Hamleta na scenie głównej.

Debiut w telewizji

W telewizji Maykl Shin zadebiutował w 1993 roku w Gallowqlass mini-serii, po dwóch latach na dużym ekranie był pierwszym zespołem, z jego udziałem – „Otello” K. Branagh. Dwa lata później, Michael wystąpił w „złotej młodzieży”, klasycznej brytyjskiej adaptacji filmowej. W 1998 Sheen odgrywał rolę w krótkim filmie "Lost in France", w 2003 roku – w telekartine "transakcja", w 2004 – w filmie telewizyjnym "Dirty Love".

Filmografia

Około sześciu tuzin filmów zagrała Maykl goleń. filmach rocznie uzupełniane godnej pracy. W 1993 Sheen wystąpił w małych seriach Gallowglass, w 1995 roku, brał udział w „Othello” dramatu, rok później zagrał niewielką postać w thrillerze „Meri Rayli”. W 1997 roku opublikował dramat biograficzny „Wilde” z Michaelem. Następnie udał się podczas pracy na odległość, w 1997 roku nastąpił szereg Wielkiego, w 1998 – filmy telewizyjne „Lost in France” i „Animowana epopeję: Beowulfa”, najnowszy film krótkometrażowy Sheen tylko wyraził rolę.

W 2002 roku Michael wystąpił w melodramacie „The Four Feathers” i zagrała w dramacie „Offside”. Rok 2003 był bardzo urozmaicony, przyszedł tylko cztery obrazy wyposażone Sheen: thriller sci-fi „Oś czasu” i „Another World” i dramat „złotej młodzieży” i „transakcja”. W 2004 roku Michael wystąpił w telewizyjnym filmie „Dirty Love”, krótki film otwarte drzwi, komedia „bank spermy” i melodramatu „Laws of Attraction”.

Rok 2005 był bardzo ważny w karierze Tyru, zagrał w serialu "Doktor Who", dramat fantasy "The Queen", "Underworld 2: Ewolucja", komedia "The League of Gentlemen Apokalipsy" blockbuster "Kingdom of Heaven". W 2006 roku Michael odgrywał rolę w thrillerze „Krwawy diament” oraz dramatu „Muzyka środka”. W 2008 roku przyszedł dwóch ważnych obrazu autobusów: thriller fantasy „Underworld: Bunt Lykanów” i dramat „Frost Nixon”.

W 2009 roku w „Zmierzchu” i „nie do pomyślenia” zagrała Maykl goleń. Filmografia w 2010 roku wzbogacony dramat „dobry chłopak” i thrillerze „Tron:. Legacy” W 2011 roku przyszedł filmów „opór”, „O północy w Paryżu”, „zmierzch. Świt. Part 1 "w 2012 roku -" Horrible Henry '' Zmierzch. Świt. Część 2 „” Nasza Ewangelia ". W 2013 roku Michael wystąpił w serii „Masters of Sex” i melodramat „egzamin dla dwóch osób.”

działalność produkcyjna

Sheen jest nie tylko aktorem, ale również producentem. Ma dwie prace – Short otwarte drzwi, sfilmowane w 2004 roku, a 12-odcinkowy serial telewizyjny w 2013 roku, „Masters of Sex”. Dla znacznej pracy również powinien zawierać inscenizację „Pasji”, który został wykonany przez Michael zagrał i dyrektor kreatywny. Występ trwał 72 godziny i został umieszczony w autobusie rodzinnej, nie byli zaangażowani aktorzy i około 1000 statystów.

życie osobiste

Prace nad grą „Mewa” w 1995 roku, przeniósł się blisko opona Keyt Bekinseyl. Mieli wicher romans, co zaowocowało w 1999 Mo córką Lily urodził. Związek pary trwał 9 lat, tak długo jak na planie „innego świata” w 2003 roku, Kate spotkała się z reżyserem Len Uayzmanom, którego później ożenił. Aktor Maykl Shin zasmucony rozstania, on poszedł nawet po byłej żony w Los Angeles, aby być bliżej swojej córki. Teraz Kate i Michael utrzymuje przyjazne stosunki.

W 2004 Sheen rozpoczął romans z aktorką Anastasia Griffith, to przez 6 lat, spotkał się z Lorreyn Styuart, British baletnicy. Obecnie aktor mieszka z Reychel Makadams, których poznał podczas kręcenia Vudi Allena „O północy w Paryżu”. Wielu widzów uwierzyć, że Michael i Charlie Sheen więzami, ale to nie znaczy, że aktorzy po prostu imienników.