183 Shares 4070 views

Samoylova Oksana przed tworzywami sztucznymi i po nim. Biografia, życie osobiste

Patrząc na zdjęcia nienagannej Oksana Samoilova, możesz być zaskoczony i zazdroszczony. Jak jeden z najpopularniejszych rosyjskich gwiazd zachowuje się w tak idealnej formie? W końcu model stał się drugą mama! Ale o wszystko w porządku.

Fakty z biografii

Przyszły model urodził się w małym miasteczku Ukhta, w Republice Komi, 27 kwietnia 1988. Po studiach w szkole średniej Oksana wstąpił na uniwersytet specjalności humanitarnej, ale nie kończył studiów do trzeciego roku.

Piękne dziewczyny o doskonałych kształtach zawsze przyciągały uwagę innych. Dzięki rozwojowi sieci społecznościowych wszystko stało się jeszcze łatwiejsze – miliony osób lubi, opłaty z dużą liczbą zer do reklamy, szanowanych i zabezpieczonych fanów, drogich rzeczy i rekreacji w elitarnych ośrodkach – to nie jest cała lista tego, co gwiazdy sieci dostają się do wyglądu bez najmniejszych wad .

Oksana Samoilova postanowiła podbić kapitał. Dziewczyna zawsze była piękna, ale poza tym posiadała wytrwałość, zdrowe ambicje i celowość. Oksana postawił zakład w Moskwie – i nie stracił!

Model kariery

Znakomity wygląd, który natura hojnie dawała Oksanowi Samoilowowi, była bardzo przydatna w stolicy. Dziewczyna zaczęła budować model kariery i z powodzeniem. Glamour, piękno i moda – są to gatunki, w których pracuje Oksana. Jest częstym gościem pierwszych stron błyszczących publikacji i jest zapotrzebowanie na pokazy najlepszych projektantów mody. Dziś, mając już dwoje dzieci, Samoilova – jedna z najpopularniejszych modeli w Rosji, dodatkowo, jest często zapraszana na pokazy w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Djigan i Oksana Samoilova

Oksana Samoilova nie jest popularna, ale nie możemy nie zauważyć, że jest również zdeterminowana faktem, że została towarzyszką Djigana. Jego praca niezmiennie gromadzi coraz więcej wielbicieli w Rosji i na Ukrainie.

Denis Ustimenko (i tak słychać prawdziwe imię rapera) i Oksana spotkali się, podobnie jak większość par naszych czasów, w klubie nocnym. Znajomość banali może stać się jednym z wielu, ale muzycy wymusili wydarzenia – wkrótce Djigan i Oksana Samoilova wspólnie poleciały do odpoczynku w oceanie. Później w wywiadzie powiedział, że zdecydował się nie tracić czasu. Dwa tygodnie spędzone na brzegu oceanu udowodniły, że Oksana jest dziewczyną, od której potrzebuje dzieci.

Powieść rozwijała się szybko i pięknie. Noc romantyczne spotkanie, bukiety i prezenty … 2011 została oznaczona dla pary przez urodzenie uroczej córki Ariela. Rok po pojawieniu się dziecka, Jigan i Oksana postanowili zalegalizować swoje relacje miłosne. 12.12.2012 zarejestrowali związek małżeński. I były sieci społeczne. Gigan ogłosił nadchodzący ślub w "Twitterze". Znaczącym wydarzeniem obchodzono małą imprezę koktajlową w bliskim kręgu najbliższych przyjaciół i krewnych. We wrześniu 2014 r. Gigan i Oksana Samoilova zostali rodzicami po raz drugi. Moja córka została nazwana Leia.

Dzisiaj Oksana i Djigan tworzą nie tylko wspaniałą miłość, ale także uświadamiają sobie jako kreatywny tandem. Model, teraz żona Jigan, pojawił się w jego wideo "Trzymaj moją rękę". Reper przyznaje, że za córki i żonę jest gotowa na wszystko, a on nie będzie wymieniać Oksana z żadną dziewczyną na świecie.

Piękno jako styl życia

Samoylova Oksana przed tworzywem sztucznym i po świetnie wygląda. Jej makijaż i fryzura są zawsze doskonałe, a ubrania są eleganckie i odpowiednie do tej okazji. Model daje pierwszeństwo trendy i seksowne sukienki, podkreślając dekolt i teksturę tkaniny.

Model próbuje uczyć stylu jego rosnącej córki. Ariela jest zawsze ubrana w stylowe i jasne stroje, które są w harmonii z cebulą matek. I dla wszystkich ważnych w życiu córki wydarzenia Oksana osobiście szykuje świąteczne ubrania.

Własny biznes

Obecnie Oksana Samoilova jest głównym producentem odzieży damskiej MiraSezar. Model i jej przyjaciel M. Shvedova założyli tę markę krajową. Specjalizacja MiraSezar – koktajl i suknie wieczorowe dla pewnych kobiet, które chcą podkreślić mocne strony swojego wyglądu i chcą wyglądać stylowo, seksownie i wyśmienite.

Firma odniosła wiele sukcesów, a produkty MiraSezar są potrzebne. Dzisiaj te sukienki są godne alternatywy dla produktów znanych firm zagranicznych i marek.

Samoylova Oksana przed i po zabiegu chirurgii plastycznej

Nikt nie zaprzeczy, że rodzice i przyroda przyznały modelowi idealny wygląd. I upór i zdolność do ograniczania się w wielu codziennych radościach doprowadziły go do doskonałości. W związku z tym fani byli zakłopotani, gdy Oksana zastosowała chirurgiczne metody korekty wyglądu.

Dyskusja o tym, kiedy model wyglądał lepiej, nie ustępował dotychczas. Patrząc na zdjęcie, gdzie Samoylova Oksana przed plastikiem, a potem, można zauważyć zmiany, które zaszły w jej piersiach, kości policzkowych i wargach. Oczywiście wszystko to jest kwestią smaku, ale model nadal ma postać sportową, ale bardzo kobieca, długie jedwabiste włosy, aksamitna skóra i piękna twarz. Z lub bez plastiku, w każdym przypadku, wygląda po prostu niesamowicie.

Parametry modelu

Wysokość i ciężar dziewczyny niezmiennie interesują jej fani. Samoylova Oksana przed tworzywami sztucznymi, a po wyglądzie i wyglądzie idealnie, jest szczupła i inteligentna nawet po urodzeniu dwóch uroczych dzieci. Dziewczynka ma prawie idealny model – 98-60-90 cm, w tym samym czasie wysokość Oksany Samoylovej wynosi 177 cm, a ciężar modelu nie przekracza 53 kg.

Ostre szczegóły

Żona Jigina urządziła ciało trzema tatuażami. Pierwszy z nich, wykonany w młodości, nie nosi w sobie żadnego znaczenia semantycznego. A ostatnie dwa, w obszarze łopatki i na boku, są nie tylko eleganckie i seksowne, ale także mówią o jej przekonaniach życiowych. Tłumaczenie z języka łacińskiego otwiera nam życie dziewczyny. Tatyana Oksana Samoilova umiejętnie podkreśla swoje stylowe i zadbane ciało. Model jest przekonany, że trzeba umieścić tylko ten napis, który stanie się twoim talizmanem i mottem życia.