682 Shares 8948 views

Produkt z marką „Ararat”, „Akhtamar” – koniak dla koneserów

Najstarszy istniejący winnicy i długi obszar świata jest uważany dolinę, gdzie Ararat. Obszar ten ma niepowtarzalny klimat, który pozwala rozwijać najlepsze winogrona. To dzięki niemu i wykonane słynne ormiański koniak „Akhtamar”. Więcej niż trzysta dni w roku słońce delikatnie rozgrzewa i pielęgnuje winogron, która w przyszłości zostanie przekształcona w wyrafinowany i kochany przez wielu napoju.

Yerevan Brandy Fabryka

Ten producent jest znany na całym świecie zniesienie odmian koniaku, które otrzymują nagrody i są wysoko cenione przez doświadczonych degustatorów. wyroby fabryczne są popularne nawet w ojczyźnie brandy we Francji.

Dzięki wspaniały klimat panujący w dolinie Ararat, istnieje rosnące unikalnych odmian winogron. Powrót w 19 wieku w całej Europie zajęło straszne nieszczęście – mszyca zniszczył prawie całe zbiory winogron. Wiele winnic zostały pozostawione bez dochodów, ale nie te, które były w dolinie Ararat. Tutaj winorośl przeżył, przeżył, a to nie było konieczne, aby pielęgnować i wyświetlić ponownie.

Yerevan Brandy Company zachowuje i korzysta z wiekiem starych receptur i tradycji w produkcji koniaku, wprowadzając do produkcji najnowsze technologie i stale ściśle kontroluje jakość produktów gotowych. Oczywiście, nie możemy powiedzieć o doświadczenia i talentu winiarzy, którzy przez wiele lat, czasem nawet dynastie, pracy w zakładzie.

"Ach, Tamar!"

Akhtamar – wyspa, która znajduje się na tureckim wybrzeżu. W przeszłości, to rozliczane ormiańskiej dynastii. Istnieje legenda, która mówi o wygląd wyspy. Król miał córkę Tamar, zakochany w pięknej młody człowiek. Jego ojciec nie lubił córkę uwięzioną w Zamku Wysokiego, młody człowiek zmarł w głębi morza. Umiera, miłość jest stale powtarzane: „Ach, Tamar” Dziewczynka więc nikt nie kochał, żył jego życie w więzieniu, przynosząc cierpienie i smutek. Wyspa została nazwana na cześć zawiedzionych nadziei, nieszczęśliwy i smutny miłości.

Odpowiadając na legendzie była produkcja „Akhtamar” papierosy są bardzo rzadkie w Unii i koniaku. "Akhtamar" – brandy, produkowane od 1967 roku. Jego głęboki, bogaty kolor symbolizuje głęboki smutek nieszczęśliwą dziewczynę w miłości. Wiele osób nazywa to Cognac miłośników picia.

produkcja

Cognac „Ararat Akhtamar” jest wykonany z destylatów koniak w wieku ponad dziesięć lat. Do wytwarzania ekstraktów koniak stosowanych dębowych beczkach. Od początku dwutysięcznej cennej rasy dąb stosowanych do ich wytwarzania, która rośnie w Armenii. Beczki na brandy produkowane w fabryce we własnych warsztatach Bondarsky. Maksymalny wiek destylatu osiągnie dwadzieścia osiem lat, minimum – sześć.

brandy technologia produkcji została wprowadzona z powrotem w 1887 roku, dzięki ciężkiej pracy braci Tairyants. Do produkcji używać tylko wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych winogron. „Akhtamar” – brandy, który jest wytwarzany w najczystszej wody źródlanej. W zakładzie dokładnie przestrzegać techniki wytwarzania i późniejszego przechowywania. Do długoterminowego przechowywania napoju stosować specjalny pokój z dobrą wentylacją. Nie jest wykluczone z wejściem na bezpośrednie światło słoneczne, stałą temperaturę i wilgotność.

Wyśmienity smak i aromat niewiarygodne

marka produktu „Ararat” ( „Akhtamar”) – koniak z bardzo jasnym bursztynowym połyskiem. Podczas degustacji napoju natychmiast odczuwalne notatki z wosku pszczelego, dębu i orzechów – a wszystko to na tle wanilii i śliwek. Zaokrąglone, słodki smak i subtelne nasila się powoli i oferuje zmysłowy, długi posmak. Na koniec uwaga przechwyconego cynamonu i trochę cierpki goryczy.

opinie

Wielu klientów powiedzieć „Akhtamar” – brandy z zaskakująco delikatny smak. Od razu podoba przyjemny cień waniliowy i wygrywa zapach pachnące prażonymi migdałami. W smaku jest dość ostry jak niektóre inne brandy i przyjemnym, mlecznym karmelem.

Wśród nabywców są osoby, które nabyły koniak jako dar. Cognac „Akhtamar”, których opinie były bardzo pozytywne, nie zawieść dawców i spowodowało obecny zachwycają odbiorcę. Pić koniak, zaskakująco łatwe, pomimo dość wysokich stopni progowych. To idzie dobrze ze słodyczami, ale może również działać jako niezależna „danie”.

Jak pić koniak „Akhtamar”?

Specjalne okulary „pękata” wykorzystywane do picia koniaku. Jednak są one nazywane tulipan. Przed użyciem, eksperci doradzają cool „Akhtamar” do dwudziestu stopni. Jako dodatek, można wziąć ciemna czekolada, owoce lub kawę. Lepiej jest używać pić po jedzeniu, pławiąc się w wygodnym fotelu.

Na zakończenie chciałbym dodać, że koniak „Akhtamar” – zbiór napojów, wyrafinowany i ma okres przydatności do spożycia. To eliksir długiego życia i niezrównanego luksusu.