365 Shares 6221 views

Co liczba chrztów i co świętować tradycje zauważyć, że rok był szczęśliwy

Czas, kiedy kościół został surowo zabronione, minęło. Dziś, większość Rosjan, co liczba chrztów, świąt i innych wielkich świąt religijnych. Czasami zdarza się, że w święto Chrztu Pańskiego mylić z dnia Chrztu Rosji, które obchodzone jest 25 lipca. Stąd zamieszanie wynika z tego numeru Chrztu. Również dzisiaj, nie każdy zna znaczenie i tradycje związane ze świętem Trzech Króli.

Historia pochodzenia święto

Epiphany powstały w czasach apostolskich. W tym czasie był religijny obrzęd chrztu. Jezus miał 30 lat, gdy przyszedł do Jana Chrzciciela. To właśnie on ochrzcił Jezusa w wodach Jordanu. Legenda głosi, że w czasie chrztu Jezusa padł promień światła, niebiański głos ogłosił go jako Syna Bożego.

Początkowo święto nazywa Epiphany. To słowo oznacza „Epiphany”. Inna nazwa to było chrztu – święto światła. Nazwy te są wyjaśnione przez fakt, że w dniu jasny święta Bożego przybywa na Ziemię w świecie obdarzyć swoich ludzi światło.

Słowo „chrzest” w języku greckim oznacza „zanurzenie”. Jest zatem najważniejsze święto tradycja – kąpać się w uświęconych wodach. Dziś, coraz więcej Rosjan, udając się do otworu w Chrzcie, liczba pływaków nawet w ciężkich mrozów stale rośnie każdego roku. Woda reprezentuje życie i pomaga zmyć grzechy. Ale zanim zanurzyć się w Jordanii, ważne jest, aby przestrzegać chrzest i inne tradycje.

tradycje wakacji

Epiphany jest szóstym z uczt. Należą do nich dwanaście najważniejszym po wydarzeniach paschalnych. W roku kościół zaczyna się pierwszego września. Dlatego, urlop zaczyna liczyć od tej daty.

Pytania na temat kiedy z okazji chrztu numerów nie powinno występować. Fakt, że to święto nie toczy się, a zatem jest corocznie obchodzony w tym samym dniu – 19 stycznia (stary styl – szósty). Należy pamiętać, że dzień wcześniej należy obserwować ścisły post, modlitwę i skruchę za swoje grzechy.

18 stycznia nazywane prawosławną Epiphany Ewę. Nazwa tego dnia pochodzi z żywności, które mogą być spożywane przez ludzi wierzących w tym dniu – sochivo. Jest on wykonany z kukurydzy obróbce z dodatkiem suszonych owoców i orzechów, maku. Dopiero po stwierdzeniu Epiphany Ewę, można iść popływać w rzece Jordan.

Ważne jest, aby zrozumieć, że aby pozbyć się grzechu, które spadły do dziury, nie można, ponieważ Kościół mówi, aby odpokutować za grzechy jest możliwe tylko na spowiedzi. Mimo, że wielu wierzących następne pytanie brzmi: „Aby kąpać się w otworze powinna być co liczba?”. Chrzest zaczyna się o północy z 18 na 19 stycznia. I od tego momentu, a cały dzień kolejek XIX w Jordanii.

Ponadto Chrzest jest ważne, aby nie zapomnieć, aby zbierać wodę święconą. Jest to przydatne przez cały rok: dziecko do mycia – przed złym okiem pomaga do picia – w celu zapobiegania chorobom. Oczywiście, woda święcona będzie można znaleźć w kościele, stanąwszy przed tą usługą. Jednak wiele osób uważa, że w noc poprzedzającą chrzest wodą święconą biegnie prosto z kranu. I co ciekawe – do zbierania, nawet w ten sposób, to będzie stać przez cały rok bez pozyskania obcego zapachu nie zepsuć.

Epiphany jest czczona przez wiernych wieków. A zatem nabył ogromną ilość tradycji i zabrać. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że wiedza z wielu chrztu i zauważ, jakie tradycje jednocześnie obserwować, jest mało prawdopodobne, aby pomóc pozbyć się swoich grzechów. Znacznie ważniejsze przez cały rok, aby zachować wiarę i modlić.