853 Shares 2367 views

Włoski wermut „Martini” – nie ma nic do picia.

Wermut – to rodzaj aperitifu, oparty na wino i alkohol, przyprawy, cukier. Wino jest stosowany tradycyjnie biały. Słowo „wermut” jest tłumaczony z południowego-niemieckiego oznacza „piołun”. Tak więc okazuje się, że napój ten piołunu.


„Martini” – jeden z ulubionych wermutów kobiet. Panie cenią unikalny jego delikatny smak i aromat, lekkość i łatwość.

Nazwa ta jest znana na całym świecie. Jest marką. „Martini” napoje są premia – klasa.

„Martini” – włoski wermut, nazwę otrzymał od zakładu Turyn. W produkcji wermutu służy około trzydziestu pięciu różnych rodzajów ziół, które daje napojowi specjalny charakter, zmysłowość i oryginalność. Wyprodukował kilka rodzajów „Martini”. Niektóre otrzymał nazwę koloru:

  • „Rosso”, lub czerwony – jest wermut z słodko-gorzki smak, był pierworodnym z fabryki „Martini”. Co do picia to: lód, sok lub cytryny. Napój ten jest obecny karmel, który daje mu ciemny bursztynowy kolor ;
  • „Bianco„lub biały – zapach jest bardzo miękkie, trawiaste (wanilia i przyprawy), w przeciwieństwie do”Rosso" – miękkie i drobniejszej smaku. Ale w tym samym czasie, to daje poczucie luksusu wypoczynkowego. To „Martini” z tym, co do picia? Lód, cytryna, soda, tonik, lemoniada pasują idealnie. Można dodać do smaku kremu i czekolady żetonów.
  • „Rosato” lub różowy – jest wyłącznym ponieważ tylko w jego produkcji wykorzystuje się dwa rodzaje wina: czerwone i białe. Bardzo delikatny pachnący bukiet, Przyciemniane nuty cynamonu i goździków, tonik wpływ na organizm.
  • „Doro” lub złoto – został stworzony dla ludzi w Niemczech, Danii, Szwajcarii. Spotyka swoich upodobań – białe wino o słodkich nut owocowych.
  • „Fiero” – został stworzony dla mieszkańców Beneluksu. Ma intensywny aromat, filc nuty cytrusowe (zwłaszcza czerwony pomarańczowy).
  • „Extra Dry” – jasny, słomkowy kolor, smak i bardziej intensywne niż „Rosso”. Można zauważyć, malina, irys, cytryna. Ten wermut różni cukru i mniej więcej niż alkohol, w innych gatunkach. Ten rodzaj suchych „martini” z tym, co do picia? W postaci czystej chłodzona. Służy jako podstawa do wielu koktajli. Istnieje legenda, że stworzenie tego wermutu służy czterdziestu różnych rodzajów ziół.

Tak więc istnieje kilka rodzajów „martini”, z czego pić każdy – każdy decydować o własnych upodobań. Zasada ogólna dla „Martini” – by użyć schłodzone.

Uważa, że „Martini” z pikantne oliwki, niż bez nich. Dlatego wielu woli położyć oliwki w szkle (martinitsu). Ale to jest amatorem. Jeśli lubisz oliwki, to możemy ustawić, a jeśli nie, to nie ma potrzeby, aby zepsuć mu przyjemności.

Jest jeszcze inny problem – rozcieńczony „Martini”? Co do zasady, wermut nie jest rozcieńczony, ponieważ nie jest wystarczająco silny, aby go potrzebują. To wszystko na temat gustów i preferencji. Ale na tej podstawie, istnieje wiele koktajli. Przykładowo, koktajle „średni Martini” – dziesięć ml suchego wermutu Dziesięć mililitrów białego wermutu czterdzieści ml suchego Gin. Wszystko wymieszać.

"Dry Martini" – dziesięć mililitrów wermut wytrawny, pięćdziesiąt mililitrów suchej gin.

„Płatki róż” – sześćdziesiąt mililitrów wódki. Jeden element. łyżeczka wody różanej, dwie sztuki. łyżki cukru, płatki róży. Połączyć wszystkie z wyjątkiem płatków w shakerze, dodać lód. Płatki róż do dekoracji koniec przed podaniem.

„Martini z koniakiem” – równe części brandy, martini i świeży sok (lepiej nie cytrusy). Wymieszać w shakerze i dodać kostki lodu.

Świeżość „” – „” szkło Martini dwie trzecie, jedna trzecia w szklance ikonki posiekanej ogórka i pomarańczowy paski i dodać do szklanej.

Do tej pory, klasyczny "Orange Martini" – "Martini" z sokiem pomarańczowym. Teraz mieszane „Martini” z różnych soków.

Możliwość „Martini” są nieograniczone. O nim powiedzieć, że nie jest to napój, a styl życia.