437 Shares 2254 views

Moskwa – Yeysk – jak się tam dostać samochodem, pociągiem, samolotem

Rosja – ogromny kraj, gdzie wiele miejsc do wypoczynku. Niektóre z nich są powszechnie znane, jak na przykład Anapa i Soczi, ale istnieją inne, które są znacznie mniej wiadomo na przykład z Yeisk. I na próżno, ponieważ jest to świetny ośrodek.

Yeisk

Yeisk położony na wybrzeżu Morza Azowskiego i jest jednym z pięciu największych miejscowości wypoczynkowych w kraju. Istnieje wiele zabawy i super pogoda prawie zawsze zwycięża i lokalne plaże są idealne dla rodzin z dziećmi. Morze jest tu bardzo mały kąt nachylenia, tak że dzieci nie mogą przetrwać. Ponadto, powiedzmy od razu, że to miasto jest najbliżej stolicy, więc opłata będzie kosztować taniej niż w innych miastach.

Dlaczego wygodne, aby przejść z Moskwy?

Zasadniczo wszyscy turyści, bez względu na to gdzie się znajdują, najpierw dostać się do Moskwy, a następnie udać się do właściwego ośrodka. W ten sam sposób jest ona z Yeisk – to bardziej wygodne, aby ich droga z Moskwy do Yeisk, niż iść do innych miast.

Wynika to z faktu, że w administracji stolicy turystów Istnieje wiele opcji transportu, i można wybrać najbardziej odpowiednie. Z Moskwy można łatwo dotrzeć do Yeisk pociągiem, autobusem, samochodem, a nawet częściowo w samolocie.

Ponadto, jeśli weźmiemy pod uwagę pociąg lub autobus, można nawet wybrać najbardziej odpowiedni limit czasu.

pociąg

Jeśli mówimy o pociąg Moskwa-Yeisk, że jest tylko jeden, i działa tylko w miesiącach letnich. №231S pociąg odjeżdża codziennie o godzinie 00:15 ze stacji kolejowej Kursk i dotrze do miejsca przeznaczenia na 5:25 rano. Łączny czas trwa 29 godzin 16 minut na drodze. Powrót turystów pojechaliśmy skład №232S odchodzenia na 08.48 i przyjazd na 14:19. Odległość Moskwa Yeysk podczas podróży pociągiem jest 1480 km. Według sprawozdania RZD, wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację, działająca temperaturę otoczenia.

Trasa pociągu z Moskwy do Yeisk przechodzi przez 25 stacji na drodze. Jednakże, kompozycja nie pozostanie przez długi czas, prawie wszystkie łodzie są małe. Tylko w dużych miastach zatrzymać bardziej długa. Oto miasta Tula, jelec, Rossosh, ozdobny, Sulin, Rostov.

Ponadto, istnieje ogromna liczba pociągów, które podróżują do stacji „Starominskaya”, który znajduje się 70 km od Yeisk. Prawie wszystkie pociągi dzieje na południu, przechodząc przez Moskwę i stacji, tak, że pociąg może być osiągnięte, w zasadzie, nie ma problemu. Jest to bardzo wygodne, ponieważ pozwala wybrać żądaną datę i godzinę wyjazdu i przyjazdu. Od Starominskaya do Yeisk można już dojechać pociągiem, autobusem lub taksówką. Należy pamiętać, że autobusy kursują niemal co godzinę, tak, że problemy nie pojawią. Bilet na autobus kosztuje około 100 $, więc ta opcja jest do przyjęcia.

maszyna

Dlaczego nie zrobić trasy Moskwa-Yeisk samochodem? To nie jest bardzo wygodne, ale zawsze można zatrzymać i rozprostować nogi. Podróż samochodem mogą nawet iść taniej niż pociągiem.

Jeśli zdecydujesz się zrobić trasy Moskwa-Yeisk samochodem, odległość poza około 1250 km. Jeśli jeździsz bez zatrzymywania się, jak obliczyć miejsce na drogach, okazuje się około 18 godzin. Jednak w rzeczywistości podróż odbywa się zwykle z przystanków i trwa 2-3 dni.

Podróż samochodem jest na autostradzie M4, jeśli chcesz, możesz dowiedzieć się więcej informacji na ten temat w Internecie. Jeśli widzisz całą trasę na mapie, okazuje się, że przechodzi przez 55 osiedli, ale w rzeczywistości na drodze będzie jedynym dużym miastem – Woroneż, który w razie potrzeby można dojechać. Jednak nie martw się o kawiarniach lub hotelach – są zawsze wiele szlaków wokół i można znaleźć miejsca o niskiej cenie.

Podczas podróży samochodem należy pamiętać, że im bliżej wyciągnął do morza, tym bardziej policja ruch na drogach tam. Należy również pamiętać, że w trakcie sezonu drogi są mocno obciążone, a ruch odbywa się przy minimalnej prędkości z powodu korków. Droga przy wejściu do morza są wąskie i wyprzedzanie jest zabronione, tak, że będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

autobus

Jeszcze jeden sposób, aby pokonać drogę z Moskwy do Yeisk. Odległość podczas podróży w autobusie można przezwyciężyć przez 18-20 godzin. Autobus odjeżdża z dworca w Kazaniu. Od dalekiej drogi, to głównie autobusy turystyczne iść, to znaczy ze wszystkimi wygodami – klimatyzacją i telewizorem. Nie przejmuj się, jeśli widzisz autobus zamiast klasę minibus turystyczny – kiedy ludzie są trochę, może ona. Dla komfortu taksówki jest również wygodne, jak w autobusie. Również po drodze będziemy się kilka przystanków, gdzie można wybrać się na spacer i jedzenia.

samolot

Nie ma innej opcji na trasie Moskwa-Yeisk. Samolot jednak, niestety, nie wylądować w Yeisk w związku z naprawą drogi startowej, która rozpoczęła się w 2013 roku i mamy nadzieję, że wkrótce zostanie zakończona. Jeśli samolot jest lepiej dla ciebie, to można latać do Rostów nad Donem i Krasnodarze. Należy pamiętać, że loty w tym kierunku odbywa się wiele linii lotniczych.

Od Rostów nad Donem Jejsk znajduje się w odległości 180 km, a od Krasnodar – 230 km. Nawet jeśli się wydostać z tych miast autobusem lub samochodem, cała podróż zajmie Ci około 6-7 godzin, co jest znaczna oszczędność czasu w porównaniu z innymi rodzajami transportu.

cena

Koszt biletu w pociągu na trasie Moskwa-kosztowej Eisk turystycznych od 2400 rubli za miejsce w zarezerwowanym fotelu i około 4500 – na nabrzeżu w komorze.

Jeśli podróżujesz samochodem wziąć standardowy koszt benzyny i odległości, okazuje trochę więcej niż 3000 rubli na benzynie. Wygląda dobrze, ale ścieżka może wymagać dodatkowych kosztów, tak, że podaż pieniądza mieć ze jest to konieczne.

Sposób Moskwa Yeisk autobus zabierze Cię 2350 rubli w tym samym kierunku.

Lot będzie kosztował około 5500 rubli, ale w zależności od firmy i check-out termin może zmienić wartość. Tak, to najlepszy czas na zakup biletów – przez 1-2 miesięcy. Kupując bilet na samolot, należy pamiętać, że koszt może być różna w zależności od siedzenia pasażera, a także wiele bagaż będzie musiał zapłacić osobno. W rezultacie, w tym fragmencie drogi będzie kosztować co najmniej 6-7 tysięcy rubli.

opinii podróżnych

Jeśli chodzi o opinie podróżnych pociągu na trasie Moskwa-Yeisk jednoznaczny – jeżdżą nie warto w ogóle. Pasażerowie zazwyczaj pozostawała bardzo niezadowolony z podróży, i powiedzieć, że większość samochodów są brudne, toalety z problemami, a w strasznym dusznych wagonach. Jednak według innych, ta kompozycja jest po prostu podłączyć różne samochody, a niektóre są całkiem dobre.

Do autobusu tylko skargi były jedynymi turystami, które nie są bardzo wygodne do jazdy i zatrzymania nie są tak duże, jak mogłoby być pożądane. Ale reszta pasażerów pewnie chciałby mieć jak najszybciej dostać się do ośrodka. Więc jazda autobusem jest całkiem możliwe, jeśli zdrowie pozwoli, i można jeździć siedzi w odległości od Moskwy do Yeisk.

Samolot z najtańszych linii lotniczych, która popełnia takie loty, pozostawia wiele do być znacznie lepiej. Jako turyści, bez służby, bez komfortu, nie otrzymaliśmy i byli zadowoleni, że lot nie trwa długo. Na szczęście ten lot pływa wiele firm. Aby uniknąć przykrych chwil po drodze, zalecamy przeczytać opinie od przewoźnika, a następnie kupić bilety. Jeśli chodzi o autobusy, które jeżdżą w górę Yeisk, powiedzieć tylko dobre rzeczy. Są to wysokiej jakości i bardzo wygodne.