667 Shares 8969 views

Konkursy śmieszne dla każdego wakacje

Każde wydarzenie będzie jasne i niezapomniane wydarzenie, jeśli będzie przygotować zabawna konkursy. W domu lub na imprezie będzie świętem – to nie ma znaczenia, nadal będzie to moment, kiedy chcesz się bawić i śmiać się. Najczęściej, organizacja festiwalu powierzone jednej osobie, który przychodzi z rozrywki dla całej firmy. Z jednej strony, taki krok wydaje się całkiem rozsądne – organizator z wyprzedzeniem przygotowuje konkursy, śmieszne tosty, projektowanie, zakup pamiątek, a tysiąc inne małe rzeczy, aby urlop był jasny, ciekawy i niezapomniany. Wszystko koncentruje się w tych samych rękach, a jeśli te ramiona są dobrane prawidłowo, wydarzenie odbędzie się jak w zegarku.
Z drugiej strony, wymyślić konkursy, zabawnej rozrywki i wieczorem (i ewentualnie noc) przesyła spree we właściwym kierunku – nie jest łatwym zadaniem. Okazuje się, jako coś nie do końca prawda – wszystkie zabawy, a jeden prac. Dlatego możemy zaoferować gościom następujące: każdy skończył jeden-dwa konkursu, a podczas uczty wszystko z kolei prowadzą. Poniżej Twoja uwaga jest zaproszony do różnych konkursach. Śmieszne czy nie, ty decydujesz, ale jak wykazano na podstawie badań terenowych, mogą być włączone do niemal wszelkich imprez rozrywkowych.


1. „Prosięta”

Do konkursu będą potrzebne dwa grube opaski, dwie łyżeczki jogurtu i dwa. To bardzo proste: wybierz parę uczestników, z zawiązanymi oczami, po których trzeba nakarmić siebie.

Ważna rada: lepiej wybrać ludzi, ponieważ piękne panie mogą zabić z powodu plamy na sukni. Lub przygotowanie obrony w postaci ogromnego szelkach.

2. „Śmieszne toasty”

można przejść na dwa sposoby. Po pierwsze, przygotować karty z literami, a uczestnikami jednego po drugim wyciągnął z worka i grzankami, począwszy od tych liter. Po drugie, myślę o słowach czy nawet całych zdań, które powinny rozpocząć swoje przemówienie.

Porada: pominąć wszystkie nudnych listów lepiej zagotovte więcej kart z liter „U”, „X”, „C”, itp Zwroty najlepiej wziąć śmieszne lub niespodziewane, takie jak „zbierania makulatury”, „choroby u fretek,””.. ostatni raz był (a) psychiatra, „i tak dalej. n.

3. "naduy piłka"

Zadaniem uczestników – wystarczy napompować piłkę na prędkości. Połów jest, że granulat trzeba podjąć bardzo małe (w stanie nadmuchanym są one o 15-20 cm średnicy). Zawyżać ich nie jest łatwe, więc wszyscy uczestnicy będą budować bardzo zabawną osobą. Ważna wskazówka: Nie zapomnij zrobić zdjęcia!

Zabawne konkursy dla dorosłych

Poniżej znajdują się różne działania, które są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. I dla bliskich przyjaciół, którzy mogą sobie pozwolić na taki żart.

1. "The Kiss"

Rekwizyty: dwie torby kart, jeden – część ciała, w drugiej – działania. Uczestnicy siedzą przy stole (najlepiej na obwodzie MF-MF-M, i tak dalej. D.) i wyciągnąć na kartach liniowych obu worków. Rezultatem jest zabawne połączenie „kiss – ucho”, „lizać – Eye”, „pinch -. Obcasem”

2. „Magiczna torba”

Konkurs ten jest dość prosty: zebrać w jednym wielkim workiem stroje kąpielowe, koszule, spodnie, śmieszne czapki, okulary, peruki – w skrócie, wszystkie stare i niepotrzebne rzeczy. Uczestnicy biorą zakręty wyjąć dotykać elementów i umieścić je na muzyce. Dlaczego jest on uważany za konkurencję dla dorosłych? To bardzo proste – czasami skomplikować, a strony muszą powrócić do dać jej rzeczy.

Ostatnia rada: konkursy, zabawny rozrywki i wszystkie inne atrybuty wakacje nie muszą być oryginalne. Oczywiście, miło jest, gdy zaproponował coś nowego, ale nie zapomina o starych dowcipów czasowych przetestowane. Na przykład, zawsze iść z bang mumia zawijania papieru toaletowego na szybkość lub grze fantów. Wesołych wakacji!